Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Czerwony_jak_WIG20: wreszcie coś ciekawego
Czy wypadanie odbytu podczas defekacji i zasysanie nim wody z sedesu jest normalne? #odbyt #defekacja #kiciochpyta
@Czerwony_jak_WIG20: a czemu nie
@Czerwony_jak_WIG20: jeszcze jak
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kamil-tika: Why not both?
- 0
@Zapyzialec: zacznij żreć błonnik owoce warzywa
@Zapyzialec może to zwykle odwodnienie? pij więcej (wody)
@Operator_imadla: zaczac sie dobrze odzywiac i jest duzo warzyw z blonnkimiem, zeby jelito przeczyscic
- 17
Wielka afera, bo baba wyciera tyłek ręcznikiem po skorzystaniu z bidetu. Tylko ktoś, kto nie myje tyłka po kupie może mieć obrzydzenie słysząc o wielorazowym papierze toaletowym.
Po raz kolejny się okazuje, że większość ludzi nie myje tyłka po oddaniu stolca. Ci sami ludzie się pewnie śmieją z arabów i szejków, że są prymitywni. Tylko że u nich w toaletach publicznych w ogóle nie ma papieru, jest wąż z wodą do podmycia
Po raz kolejny się okazuje, że większość ludzi nie myje tyłka po oddaniu stolca. Ci sami ludzie się pewnie śmieją z arabów i szejków, że są prymitywni. Tylko że u nich w toaletach publicznych w ogóle nie ma papieru, jest wąż z wodą do podmycia
źródło: temp_file.png4227418147286918689
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@niochland: szkoda trzępić ryja panie, w tym roku grupa ludzi modliła się do drzewa XD
- 0
@Hur4ggan: to nie żylaki... wiem na pewno, bo jak kiedyś wypadł mi odbyt to przy okazji obejrzałem w lusterku i nie widziałem żadnych zgrubień.
@troglodyta_erudyta spróbuję jutro, chociaż pewnie ciężko będzie odkleić. Dzięki
@troglodyta_erudyta spróbuję jutro, chociaż pewnie ciężko będzie odkleić. Dzięki
- 3
@Kremufka2137: załóżmy, że jestem hetero
@Czerwony_jak_WIG20: Można zmniejszyc tez objetość. Czy jeśli w czasie gorączki wygniesz się w S to zajebiesz jak himars?
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@supermano: protip - kazdy robi kupe, kupa czesto smierdzi ;) jak bardzo, to popsikaj jakims zapachem w spreju,kupa to jedna z najnormalniejszych rzeczy, nie ma co sie przejmowac ;) No poki zostawisz za soba czysty kibel ;)
konto usunięte via Wykop
- 2
@supermano: Od razu wodę spuszczaj.
podobno to cos nie ma odbytu
#odbyt
#odbyt
źródło: 082222_ag_anus_feat
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@KomendaGlownaPolicji: nie ma jak zaruchać
@supermano: lubię sobie posiedzieć nawet ponad 10 minut
@supermano: ja biore telefon i siedze w opór, kibel jest jak sanktuarium, złe moce nie maja tam wstępu, na kiblu można bezstresowo scrollować wykop bo to nie przestępstwo bo przecież i tak srasz
a co do pytania to moze z 5-10min w zależnosci co jadłem, ile sie ruszałem za dnia itp
a co do pytania to moze z 5-10min w zależnosci co jadłem, ile sie ruszałem za dnia itp
Hej, powiedzmy ze mieszkacie w bloku, 35m2, pomieszczenia blisko siebie, toaleta bez okna z lipnym wentylatorem, robicie kupsko, śmierdzi, cykacie odświeżaczem zamykacie drzwi dajecie smrodowi wyparować, czy otwieracie drzwi żeby smrodzik wleciał do każdego pomieszczenia?? XD PROSZE O SENSOWNE I PRAWDZIWE ODPOWIEDZI!! <3
#kupa #toaleta #smrod #wyproznianie #kal #defekacja #sranie #odbyt #kibel #wc
#kupa #toaleta #smrod #wyproznianie #kal #defekacja #sranie #odbyt #kibel #wc
Uwielbiam te ciarki przy sraniu po świątecznej wyżerce, kiedy już myślę, że to koniec, a tu kolejna porcja kału spływa do odbytu. Świeżutka pasta opuszczająca moją ciasną, piekącą dupę. Zdecydowanie bardziej wolę sranie od jedzenia.
#swieta #defekacja #sranie #odbyt #kal #kibel #wc #jedzenie #kulinaria #srajzwykopem
#swieta #defekacja #sranie #odbyt #kal #kibel #wc #jedzenie #kulinaria #srajzwykopem
Dziś kawałek kloca (dosłownie orzeszek ziemny) pojawił się znikąd w moim odbycie. Poczułem parcie, jak gdyby był tam kilogram stolca, a to po prostu fragmencik kupki podrażnił mi anusa xD Życie nie przestaje mnie zaskakiwać. #defekacja #zdrowie #srajzwykopem #odbyt
- 1
https://www.yafud.pl/4223/
Pracuję w szpitalu. Wczoraj na mój oddział został przywieziony pacjent płci męskiej, któremu utknęła sporej wielkości cebula w odbycie. Zgadnijcie kto musiał ją wyciągnąć? YAFUD
#yafud #cebula #odbyt #pacjent
Pracuję w szpitalu. Wczoraj na mój oddział został przywieziony pacjent płci męskiej, któremu utknęła sporej wielkości cebula w odbycie. Zgadnijcie kto musiał ją wyciągnąć? YAFUD
#yafud #cebula #odbyt #pacjent




























Widzę, że niby wycięcie ropnia to ~200 PLN także nie jest to majątek - po prostu niekomfortowe i bolesne. Mimo wszystko wolałbym tej zabawy nie doświadczyć - a golić dupska i tak bym nie przestał, to praktycznie same profity: przewiewnej, w wyrze się