Ile płacicie za OC samochodu na rok? #oc #auto #samochody
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte
- 0

k-NN
- 2
@MarcinZzaKlawiatury: 360zl bena 1.6, 380zł drugi ~2.0 diesel
petr_26
- 1
@MarcinZzaKlawiatury: za swoje crx z 92' płaciłem 356 zł na rok. axa
Właścicielem auta jest doświadczony kierowca. Jaka jest definicja dodatkowego kierowcy? Czy przy okazjonalnym pożyczaniu auta młodemu kierowcy trzeba go uwzględnić w porównywarce? OC jest na auto, więc teoretycznie nie jest to do udowodnienia, że młody kierowca nie jeździ nim regularnie, a jedynie pożyczył auto. Co o tym myślicie, bo jest wtedy wyraźną różnica w stawce ubezpieczenia.
#ubezpieczenia #oc
#ubezpieczenia #oc
@bartek-kowalczyk: dzwoń na infolinię porównywarki, bo i tak im dasz zgody marketingowe więc co za różnica :DDD
@bartek-kowalczyk: tak, zataj że gówniak jeździ, a później płacz że towarzystwo przesłało tysiaka dopłaty do OC xD
- 3
13 września 2020, Bielsko-Biała, rondo u zbiegu ul. Wyzwolenia i ul. Janowickiej, godz. 22.30 - Osiemnastolatek, kierujący fiatem, na ul. Lwowskiej w Bielsku-Białej nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Policjanci z drogówki podjęli pościg. Młody kierowca miał kilka powodów, by uciekać: brak prawa jazdy, badań technicznych i OC. Więcej: https://bit.ly/3hlZCaQ
#bielskobiala #policja #wrd #poscig #oc #badaniatechniczne #prawojazdy #
#bielskobiala #policja #wrd #poscig #oc #badaniatechniczne #prawojazdy #
źródło: comment_16000394708OtQGEOC1BagXRxnW01M1t.jpg
Pobierz@grishko: o takiego fiacika w dobrym stanie widzialem dzis za 1500 zł
- 0
Jakiś czas temu miałem dzwona nie ze swojej winy. Technik przy oględzinach mojego wraku powiedział, że mogę liczyć na dopłatę za to, że nie wziąłem auta zastępczego. Wygląda to na mniej więcej zwrot kosztów najmu za ten okres. Spotkał się ktoś z czymś takim? Ten okres to jakieś 2/3 miesiące.
#oc #motoryzacja #pzu #samochody #pytanie #odszkodowanie
#oc #motoryzacja #pzu #samochody #pytanie #odszkodowanie
Potrzebne #oc
Próbowałem sam, ale nie wiedzieć czemu formularz staje w miejscu i nic się nie da zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ubezpieczenia
Próbowałem sam, ale nie wiedzieć czemu formularz staje w miejscu i nic się nie da zrobić ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ubezpieczenia
@Tadumtsss: jeśli potrzebujesz OC na pojazd, to składkę możesz samodzielnie obliczyć na stronie https://moje.pzu.pl/. Zachęcam Cię do sprawdzenia naszej oferty.
- 0
Jest tu ktoś kto zajmuje się ubezpieczeniami auta? Kiedyś korzystałem z usług jednego z mirków ale chcę zobaczyć czy ktoś jeszcze ma coś do zaoferowania (gdyż tamten nie odpisuje na mejla ;)).
#ubezpieczenia #oc #ubezpieczenieoc #motoryzacja
#ubezpieczenia #oc #ubezpieczenieoc #motoryzacja
@adeekk1989: proponuję zapoznać się z ofertą na stronie https://moje.pzu.pl/ - tam w prosty i szybki sposób wyliczysz składkę.
- 0
#ubezpieczenia #axa #cozagowno #oc
Mam 2 samochody ubezpieczone w Axa. Dostalem maila ze jedna polisa niedlugo sie konczy. Wlaze na ich strone i chce sie zalogowac. Podaje pesel i nr rejestracji. Super, dostaje maila z haslem. I GDZIE MAM TO HASLO WPISAC? Jak wszystkie opcje zaloguj na ich gownianej stronie przekierowuje mnie znowu na wpisywanie peselu i dow. rej. dzieki czemu dostaje na maila
Mam 2 samochody ubezpieczone w Axa. Dostalem maila ze jedna polisa niedlugo sie konczy. Wlaze na ich strone i chce sie zalogowac. Podaje pesel i nr rejestracji. Super, dostaje maila z haslem. I GDZIE MAM TO HASLO WPISAC? Jak wszystkie opcje zaloguj na ich gownianej stronie przekierowuje mnie znowu na wpisywanie peselu i dow. rej. dzieki czemu dostaje na maila
#oc #ubezpieczenia Jest możliwość kontynuacji ubezpieczenia oc bez aktualnych badań technicznych??
Badania tech skończyły się tydzień temu, auto stoi w warsztacie a oc kończy się za 2 dni. Do tej pory nie ma możliwości zrobienia przeglądu tech.
Badania tech skończyły się tydzień temu, auto stoi w warsztacie a oc kończy się za 2 dni. Do tej pory nie ma możliwości zrobienia przeglądu tech.
@lipson oczywiście, że jest.
- 0
Miałem kolizję(nie jestem sprawcą) i podczas zgłaszania szkody(chcę bezgotówkowo) mam do wyboru w jakim warsztacie ma być usunięta szkoda. W opcji "W sieci warsztatów rekomendowanych przez Wartę" mam kilka warsztatów.
Teraz tak, wybieram jakiś warsztat rekomendowany ok. ale trzeba się z nimi kontaktować w tej sprawie? Czy sama Warta do nich dzwoni i umawia nas na oględziny?
Jak to działa?
#ubezpieczenia #oc #kolizja #ubezpieczenie
Teraz tak, wybieram jakiś warsztat rekomendowany ok. ale trzeba się z nimi kontaktować w tej sprawie? Czy sama Warta do nich dzwoni i umawia nas na oględziny?
Jak to działa?
#ubezpieczenia #oc #kolizja #ubezpieczenie
ale trzeba się z nimi kontaktować w tej sprawie?
@Arturrow: Potwierdź że współpracują, umów się z serwisem i zgłoś Warcie, że umówiłeś się tu i tu.
- 0
@Arturrow: jeżeli się dobrze dogadales.z konsultantem przy zgłaszaniu szkody ( powiedziałaś że chcesz ten konkretny ich warsztat) to warta wystawiła zadanie do warszatu. Warsztat sam powinienen w ciągu 1-2.dni skontaktować, umówić itp
Jak jest czas wypowiedzenia oc? Chce wypowiedzieć umowę oc z link4 po poprzednim właścicielu a nie mam jeszcze kupionej nowej i się zastanawiam jak to działa
#ubezpieczenie #oc #ubezpieczenia
#ubezpieczenie #oc #ubezpieczenia
@Don_kiszot: Jak wyslesz z dniem dzisiejszym i dzisiaj dotrze (mail) albo bedziesz mial stempel z poczty z dzisiejsza data to polisa po poprzednim wlascicielu zakonczy sie dzis o 23:59.
- 1
@Don_kiszot: wypowiedzenie z art 31 czyli przez nabywcę pojazdu jest skuteczne z dniem złożenia. Najpierw polisa na Ciebie, później wypowiedzenie.
Hej, szukam fajnego OC z bogatym pakietem assistance (kluczowe, żeby nie było minimalnej odległości w km od miejsca zamieszkania) Otrzymałem jedną ofertę od agenta ubezpieczeniowego na 1500zl za OC plus Assistance bez limitu km w PL i 400km w unii. Oferta wydaje się być super, tylko właśnie ten agent oferował ubezpieczenia tylko z kilku ubezpieczalni, a chciałbym jeszcze sprawdzić rynek u innych, może ktoś będzie oferował lepszy pakiet np za niewiele więcej.
- 2
@TransactionReaper: Ci wyżej na pewno znają się na rzeczy :)
Z jakiej strony korzystacie do wyliczenia OC? Dużo tego i nie wiem które najlepsze.
#motoryzacja #oc
#motoryzacja #oc
Mam pytanko bo lekko nieogarnięty jestem w tych tematach. Miałem stłuczkę z nie swojej winy. Oświadczenie spisane, na miejscu zgłoszone do #oc winnego #warta. Generalnie wszytko git dalsza część przekierowana na aplikację do której dostałem dostęp SMSem. W trakcie rozmowy kilka razy prosiłem o samochód zastępczy, pan na słuchawce powiedział, że ktoś się do mnie o odezwie. Nie odezwał.
W aplikacji w rozmowie z opiekunem szkody też
W aplikacji w rozmowie z opiekunem szkody też
@tryb_graficzny: mozesz samochod zaprowadzic do warsztaty w ktorym ci zlikwiduja szkode i tam dostaniesz samochod zastepczy.Ewentualnie jesli jest to szkoda czesciowa to dadza ci go na czas naprawy
- 0
@tryb_graficzny: powinni sie skontaktowac, albo mozesz sie zglosic do wypozyczalni ktore same rozlicza auto zastepcze. Generalnie mozesz sie odezwac do mnie bo zajmuję sie takimi sprawami. Jak będziesz mial kosztorys to moge pomóc uzyskac wyzsza kwotę.
Miałem parę dni temu kolizję swoim samochodem, średnio nadaje się teraz do jazdy(krzywe koło). Szkoda likwidowana z OC sprawcy.
Potrzebuję zastępczego samochodu, natomiast jestem też współwłaścicielem(nie głównym) innego samochodu. Nie mogę nim normalnie jeździć, bo ma zapchany katalizator i dławi się podczas jazdy.
Brać zastępczy czy będę się potem sądził z ubezpieczalnią? A może wystarczy potem oświadczenie głównego właściciela, że to on używał samochód i dlatego ja nie mogłem?
Potrzebuję zastępczego do
Potrzebuję zastępczego samochodu, natomiast jestem też współwłaścicielem(nie głównym) innego samochodu. Nie mogę nim normalnie jeździć, bo ma zapchany katalizator i dławi się podczas jazdy.
Brać zastępczy czy będę się potem sądził z ubezpieczalnią? A może wystarczy potem oświadczenie głównego właściciela, że to on używał samochód i dlatego ja nie mogłem?
Potrzebuję zastępczego do
- 1
@errorek95: Aha, to nie wiem co lepiej zrobić :) W każdym razie wyjścia masz dwa moim zdaniem - albo bierzesz samochód zastępczy i czekasz na kasę z całki lub kasę na pokrycie kosztów naprawy (w moim przypadku wiedziałem że będzie całka i tylko czekałem na kasę a auto poszło potem na złom), albo odstawiasz samochód na naprawę bezgotówkową i wtedy chyba bierzesz samochód zastępczy z warsztatu współpracującego z tym TU,
- 2
@errorek95: Brac od razu. Pisalem tu wiele, wiele razy. Nic tak nie dziala motywujaca na ubezpieczyciela jak koniecznosc placenia ktorejs stowki za dobe za auto zastepcze.
Gdzie patrzeć za ubezpieczeniem? W mubi wychodzi (z kodem na zwrot 150 zł) 300 zł za vectre B 1.8, znajdę coś taniej ?
#ubezpieczenie #oc
#ubezpieczenie #oc
- 2
@PrawieJakBordo: dużo. Szukaj dalej.
- 1
Jak te wszystkie porównywarki wyliczają ubezpieczenia?
Zaznaczając kierowcę z większym stażem jako głównego kierowcę to np w link 4 mam ponad 200 zł mniej za OC, a takiej Proamie praktycznie nie ma różnicy?
Czy takie coś w ogóle jest legalne? Bo chyba ciężko dojść do tego który kierowca jest głównym użytkownikiem.
#oc #ubezpiecznia #ubezpiecznie
Zaznaczając kierowcę z większym stażem jako głównego kierowcę to np w link 4 mam ponad 200 zł mniej za OC, a takiej Proamie praktycznie nie ma różnicy?
Czy takie coś w ogóle jest legalne? Bo chyba ciężko dojść do tego który kierowca jest głównym użytkownikiem.
#oc #ubezpiecznia #ubezpiecznie
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@lumberman: Skladka jest obliczana na podstawie historii ubezpiepieczeniowej wlascicieli pojazdow, ewentualnie jest doplata jesli autem bedzie kierowala osoba ponizej 26 roku zycia. To jest taka podstawa, a kazde towarzystwo ma swoje wewnetrzne kryteria ktorymi sie kieruje przy obliczaniu skladki, np axa daje znizki za posiadanie dzieci w konkretnym wieku a generali/proama za liczbe lata posiadania prawa jazdy.
@Szawagier: ja za CBR 600 rr 450zl
Chcę kupić procesor Ryzen 3 3100 i go podkręcić.
Pytanie, czy jest możliwość podkręcania z windowsa? Lub ustawienie parametrów w biosie i z poziomu windowsa je tylko włączać / wyłączać
#informatyka #komputery #overclocking #oc
Pytanie, czy jest możliwość podkręcania z windowsa? Lub ustawienie parametrów w biosie i z poziomu windowsa je tylko włączać / wyłączać
#informatyka #komputery #overclocking #oc
- 0
nie wiem czy ryzen 2600 nie jest lepszym wyborem niż 3100
@10129: Nawet go nie brałem pod uwagę bo w żadnych polecanych zestawach nie występuje. W porównaniu fpsów w grach jest troszkę słabszy ale 6 rdzeni jest bardziej przyszłościowe. Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
@penknientyjerz: właśnie 2600 jest szybszy zazwyczaj.. czasem podkręcony 3100 jest wolniejszy od stocka 2600
https://www.gamersnexus.net/hwreviews/3581-amd-ryzen-3-3300x-cpu-review-vs-3100-clock-for-clock
https://www.techspot.com/review/2026-amd-ryzen-3-3300x-3100/
to 3300x jest świtnym wyborem ale jego się kupić nie da nigdzie od 2 miesięcy xd
https://www.gamersnexus.net/hwreviews/3581-amd-ryzen-3-3300x-cpu-review-vs-3100-clock-for-clock
https://www.techspot.com/review/2026-amd-ryzen-3-3300x-3100/
to 3300x jest świtnym wyborem ale jego się kupić nie da nigdzie od 2 miesięcy xd
źródło: comment_159897592528QLLO4n5olkZ1l7QTgWhz.jpg
Pobierz- 0
Nie pracuje ktoś czasem w Warta i nie chciałby pomóc? :( Potrzebuję imię i nazwisko właściciela samochodu tam ubezpieczonego. Wyczerpałem chyba wszystkie możliwości już i nie wiem co zrobić, by uzyskać taką informację..
#oc #ubezpieczenia #pytanie #pracbaza
#oc #ubezpieczenia #pytanie #pracbaza




























