Murki #sprzedam #xiaomi #redminote3

Kupiony u królika w marcu, PL gwarancja i system. Wersja 2/16, kolor srebrny z tylu, bialy przód. Wiadomo, troche rysek jest na tylnym panelu ale trzeba się przyglądnąć :)

W zestawie z miband 1s.

Cena
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

"Dobiega końca realizacja jednego z najbardziej spektakularnych przedsięwzięć branży hydrotechnicznej zrealizowanych w ostatnich latach w Polsce. Prowadzona przez Oddział Inżynieryjny PORR Polska Infrastructure i Metrostav modernizacja zbiornika wodnego Nysa w zakresie bezpieczeństwa stanowiła duże wyzwanie, zarówno technologicznie jak i logistycznie. Zbiornik w Nysie zaliczany do I klasy budowli hydrotechnicznych o powierzchni 3253 km2. Powierzchnia zalewu zbiornika wynosi około 2080 ha o pojemności 123 mln m3. od czoła zabezpieczona poprzez zaporę ziemną czołową,
benyowsky - "Dobiega końca realizacja jednego z najbardziej spektakularnych przedsięw...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do rozdania trochę sadzonek poniższych odmian:
- BLACK HUNGARIAN
- CYKLON
- HUNGARIAN HOT WAX
- CHERRY
- SANTAKA
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siemano Mirasy z Nysy

Jeśli ktoś z was dostał mandat w Nysie za zaparkowanie pojazdu w strefie płatnego parkowania (bez wykupienia "parkomatu") to niech nie płaci natychmiast tylko:
a) zrobi zdjęcie samochodu i znaków w strefie parkowania;
b) sprawdzi czy w miejscu gdzie stał były wyznaczone poziomie miejsca do parkowania;

Jeśli
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a sruuu, trzeba wszędzie próbować.
Kupię miskę olejową, skoda roomster 1,4, diesel, 59 kW
najlepiej używana, najlepiej w okolicach Nysy -> Opole
A może ktoś wie gdzie w okolicy Nysy jest jakiś szrot, żebym popytał?
#nysa #opole #motoryzacja #kiciochpyta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nasyd: Kolego, nie słuchaj tych wyżej. Grześ, lucia, da grasso to gówna, pozostaje alibaba i fratelli sossi, aczkolwiek moim zdaniem - fratelli. W ciągu tygodnia zjadłem 3 pizze od nich ( ͡° ͜ʖ ͡°) @Mihashek potwierdzi
  • Odpowiedz
Jakiś programista php, szukający pracy w #nysa ?
Szukamy ogarniętej osoby do fajnej pracy na cały etat w nowo otwartym biurze.
Fajne zarobki, rodzaj umowy wybierasz sobie sam (o pracę, b2b, dzieło/zlecenie).
Więcej szczegółów na pw.

#praca
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co to jest za park u wylotu Brackiej w Nysie? Na mapie widać, że alejki łączą się w kształt pięcioramiennej gwiazdy - czy to jakieś lokalne illuminati, czy pamiątka po braterstwie broni?
#slask #nysa
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach