Wpis z mikrobloga

539 802 - 309 = 539 493

Wyprawa dookoła Polski: dzień II

Tak jak wczoraj był urodzaj towarzyszy podróży tak dziś cały dzień sam i nawet nie napotkałem żadnego kolarza/skakwowca przez całe 300km. Opolszczyzna nie obfituje w górki i szczególnie urokliwe krajobrazy, za to pałacyków i dworków mają sporo toteż trochę tego dziś zobaczyłem.

Początkowo pomocny lub boczny wiatr, ale druga połowa z wmordewind co byłoby nawet sprawiedliwe, gdyby nie to, że zaczęło padać. I tak kilka razy mnie zlało w drodze do Nysy, gdzie nocleg u @kaczmar119. Na kolację sałatka i pizza zrobiona przez jego żonę, piwko i spoko pogaduchy. Polecam tego Wykopowicza!

Przemiła historia z #nysa. Wjechałem na rondo przy Wieży Bramy Zębickiej i ktoś krzyczy. Spoko, niech sobie krzyczy, na pewno nie do mnie. Znów ktoś krzyczy. Odwracam się i jednak do mnie. Okazuje się, że dziewczęta opijały obronę pracy i przynajmniej jedna z nich to Wykopek. Życzenia powodzenia itd. a ja niestety musiałem się szybko zwijać, bo ustawiłem się z hostem na godzinę. Możesz się ujawnić, dziewczyno w wałkach na głowie (chyba, bo balkon na jakimś 4 piętrze był). Odezwij się czy tu, czy na PW, to podziękuję jak człowiek, a nie jak dziki w pędzie. Nick wyleciał mi z głowy, niemniej jednak szalenie miła sprawa!

Średnia 27km/h taka sobie, ale lało i jakoś człowiek wtedy mniej zapieprza. W górę raptem 1000m, więc 3 impy...Niemniej jednak po wczorajszych ~270km i z bagażami dało radę.


#100km #200km #300km (nr 3) #metaxynarowerze #rowerowyrownik
Pobierz metaxy - 539 802 - 309 = 539 493 

Wyprawa dookoła Polski: dzień II

Tak jak wczo...
źródło: comment_6k5cmBLccokbkDFiuo5MhWPbznjxBZb1.jpg
  • 16
@metaxy: A mi się nie chce zrobić trzydziestu kilometrów rowerem... Sakwa taka jak w zeszłym roku? Czy bagaż w tym roku różni się od poprzedniego?