Zostało 62 minuty do otwarcia nowej galerii. Tym razem w Nysie. Dekada. Z tej okazji warto by było przypomnieć wszystkich którzy walczyli aby nie powstała.

#nysa #handel
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogie Mirki i Mirabelki,

Znajomy w sile wieku załapał koronawirusa, niestety jego stan zdrowia ciągle się pogarsza. Potrzebna jest terapia osoczem. Jeżeli ktoś z Was lub Waszych znajomych przeszedł covid-19 i jest ozdrowieńcem proszę o
o oddawanie osocza - grupa krwi ABRh+! Proszę też o udostępnianie.

https://www.facebook.com/gmina.ozimek/posts/1760639964085902
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bigos555: @mac666: : Formalnie istnieje możliwość oddania krwi i jej składników konkretnej osobie. Tutaj i na screenie poniżej potwierdzenie z Narodowego Centrum Krwi. Podkreślam jednocześnie, że to w głównej mierze jedynie formalna adnotacja w systemie RCKiK, ponieważ oddanie krwi/osocza ze wskazaniem absolutnie nie oznacza, że trafią one do tego konkretnego biorcy. O podaniu krwi lub jej składników decyduje szereg uwarunkowań fizjologicznych i medycznych, na które ani dawca ani
panidoktorod_arszeniku - @bigos555: @mac666: : Formalnie istnieje możliwość oddania k...

źródło: comment_1604739806uo2TJm2fYMh0rBYUA1FFyK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Wygląda to po prostu na zaspokojenie potrzeb ludzi którzy chcą mieć poczucie, ze dają krew konkretnej osobie a finalnie i tak trafia do tych najbardziej potrzebujących, co jest zrozumiałe.
  • Odpowiedz
@halogen12v: jak masz isc na prywatna wizyte, to szukaj lekarza ktory pracuje w szpitalu. Jest spora szansa ze po wizycie powie ci ze jeszcze jedna, a potem zaprasza na oddzial.
Niestety czesc lekarzy w ten sposob nadal funkcjonuje i jakos nie zauwaza, ze to jest swoista forma lapowki.
  • Odpowiedz
#gory #sudety #zwiedzajzwykopem #goryopawskie

W sumie to raz na jakiś czas pod tagami widzę Mireczków na Biskupiej Kopie, ale jak chciałem pojechać na 2-3 dni w Góry Opawskie to ciężko konkretne opinie i wspominki było znaleźć, więc piszę ku potomności, a może ktoś się zainspiruje:

- Biskupia Kopa i wieża widokowa po jej czeskiej stronie zajebiste są, widok 360 stopni daje radę, umiejscowienie gór, czyli ostatnie
cultofluna - #gory #sudety #zwiedzajzwykopem #goryopawskie

W sumie to raz na jakiś...

źródło: comment_1599329847WoYNaBzP1FhEKgUQ7XunD4.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach