Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Którą wybrać?
- Starfield 26.4% (24)
- No Man's Sky 73.6% (67)
@brazowooka_eM: ale jedynkę bo dwójka gorsza o niebo
- 1
dodaliśmy gravity guna którym można zbierać śmieci
#nomanssky
#nomanssky
źródło: sean-murray-head-explode
Pobierz@GregPelka: o czym? o nowej grze jeszcze niewiele wiadomo, oprocz jednego trailera czy dwóch, paru luznych informacji i tego, ze bedzie na jednej planecie, na tym samym silniku i rownolegle robią nową grę, aktualizują NMS i rozwijają silnik plus część zmian w silniku ląduje w NMS regularnie.
na tym samym silniku
@pasta_alla_carbonara: No to lipa.
Gram od niedawna w NMS. Wciągnąłem się, nie powiem. Ale grafika sprzed dekady, do tego wszystko generowane na jedno kopyto coraz bardziej odpychają.
Dzięki za odpowiedź!
#nomanssky
siema gra ktos?
siema gra ktos?
- 2
@zimowyporanek: gra
co to znaczy bump/S
@fredikamionkagminaburzenin: To nawyk z reddita. /s arkazm pompowanie widoczności. Wybacz.
- 3
- 5
1. Bądź mną.
2. Jedź do domu na święta.
3. Graj w No Man's Sky.
4. Przez 3 dni szukaj po całej planecie złoża srebra typu S.
5. Wróć do Krakowa.
6. Odpal No Man's Sky.
2. Jedź do domu na święta.
3. Graj w No Man's Sky.
4. Przez 3 dni szukaj po całej planecie złoża srebra typu S.
5. Wróć do Krakowa.
6. Odpal No Man's Sky.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Biszkopcik: a to dalej można tak znaleźć. Ja grę kupiłem w przedpłacie, jedyną jak dotąd.
- 3
źródło: scaled_1000036458
Pobierz- 0
@Antybristler: Nie mam takich cudów :|
@XNiemcu: chyba niedawno była powtórka ekspedycji w której dało się zdobyć
źródło: 20250910164351_1
Pobierz
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@Antybristler taki smród mi wyszedł
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 3
Wczoraj pograłem 3 godziny w #nomanssky na #nintendoswitch2 #nintendo #nintendoswitch
Gra jest bardzo piękna, przyjemna w gameplayu, ale nurtuje mnie kilka kwestii.
Chyba jestem jeszcze podczas samouczka, buduje baze na tej drugiej planecie. Zbudowałem właśnie portal do swojej bazy.
Przypadkowo trafiłem na jakąś budowle z obcymi, dostałem tam koordynaty do jakichś ruin. Leciałem do tych ruin 5 minut (dosłownie), a na miejscu po podniesieniu jakiejś świecącej
Gra jest bardzo piękna, przyjemna w gameplayu, ale nurtuje mnie kilka kwestii.
Chyba jestem jeszcze podczas samouczka, buduje baze na tej drugiej planecie. Zbudowałem właśnie portal do swojej bazy.
Przypadkowo trafiłem na jakąś budowle z obcymi, dostałem tam koordynaty do jakichś ruin. Leciałem do tych ruin 5 minut (dosłownie), a na miejscu po podniesieniu jakiejś świecącej
@LZBNZ: Robisz jeb z laserka w glebę i się normalnie zakopujesz w ziemi jak szczur lądowy. Jeśli zrobisz to dobrze, to po chwili strażnicy stracą zainteresowanie
@LZBNZ: jak latasz z jednego miejsca do drugiego na tej samej planecie to weź wylec poza atmosferę, nakieruj w stronę celu i odpal silniki pulsacyjne, polecisz elegancko po orbicie do miejsca a silniki wyłączą się gdy będziesz nad nim
- 2
skusiłem się i kupiłem na promo #nomanssky na #nintendoswitch2 #nintendo #nintendoswitch
w promce za 89zł hehe
Może mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa ta gra? Odpalasz nowy świat i generuje sie losowo jak minecraft? Są różne seedy jak w minecrafcie?
Podobno można grać online - jak to możliwe skoro każdy ma inny świat?
w promce za 89zł hehe
Może mi ktoś wytłumaczyć na jakiej zasadzie działa ta gra? Odpalasz nowy świat i generuje sie losowo jak minecraft? Są różne seedy jak w minecrafcie?
Podobno można grać online - jak to możliwe skoro każdy ma inny świat?
konto usunięte via Android
- 2
@LZBNZ niewyobrażalnie brzmi liczba planet: 18 446 744 073 709 551 616. Przez wszystkie lata istnienia gry zostało ich jeszcze całkiem sporo do odkrycia :)
@LZBNZ: i jeszcze ode mnie: ostatnio wszedł nowy update, gdzie można robić korwety według swojego projektu - co ludzie pokazują na https://www.reddit.com/r/NoMansSkyTheGame/ to głowa mała :D
Aktualnie nie gram bo cisnę w nową ligę PoE2, ale jak się zmęczę to na 10000% odpalam następne NMS (aktualnie mam 750h na liczniku).
Gra jest zajebista, moja absolutna topka.
Aktualnie nie gram bo cisnę w nową ligę PoE2, ale jak się zmęczę to na 10000% odpalam następne NMS (aktualnie mam 750h na liczniku).
Gra jest zajebista, moja absolutna topka.
- 0
@7uras: z planetami nie powinno być problemu, ewentualnie może z bazami, ale ja np. po roku albo 1,5 przerwy jak wróciłem to wszystko jest na miejscu. Z resztą co ci szkodzi sprawdzić? ;) Ale tak jak pisałem imho nie powinno nic się posypać
- 1
- 3
@kluha666: survival masz głównie na początku. Budowanie baz nie jest konieczne, ale jest ogólnie proste jeśli korzystasz z gotowych modułów.
Imo warto się skusić.
Imo warto się skusić.
@kluha666: Jak kolega wyżej napisał, bardzo warto i survival jest na początku w sumie tylko. Jak lubisz latać statkiem, odkrywać planety, nowe roślinki, zwierzaczki etc, to powinno Ci podejść.Wstęp chwilę trwa, ale jak już zakończysz "tutorial" to masz swobodę pełną nad tym co i jak robisz. Dziś wszedł duży update, który pozwala Ci na statku posiadać sporo rzeczy, które musiałeś mieć w bazie lub na frachtowcu, więc aspekt budowania możesz
- 10
- 6
Czy ta gra już działa lepiej od czasów premiery?
@stanley-fieldmaster: totalnie, gra przeszła tyle modyfikacji i ulepszeń, że głowa mała. Gram od premiery czyli od 9 lat i widziałem jak się zmieniała ze zmutowanego upośledzonego kaczątka do wypasionego łabędzia.
Na czym polega gameplay?
@stanley-fieldmaster: jest sporo różnych aktywności, użyj googla albo chata gpt bo nie chce mi się serio wszystkich wypisywać ale tak generalnie to na eksploracji, lataniu
@acidd: zajebista gra
- 7
Wróciłem do #nomanssky po 2 latach przerwy. Zacząłem do nowego sejwa bo po takiej pauzie wolałem sobie na spokojnie przypomnieć wszystkie mechaniki. No i jak tak sobie przypomniałem wszystko to zorientowałem się ile grindu tutaj trzeba xD Więc wczytałem ostatniego sejwa z 110h na liczniku no i to był strzał w dziesiątkę :D >100mln na koncie, z 40k nanitów, 30 statków we flocie, baza i osada zrobiona i do tego
źródło: No Mans Sky Screenshot 2025.07.09 - 08.49.09.28
PobierzWięc wczytałem ostatniego sejwa
@acidd: Sam tak działam. Średnio co pół roku wracam na kilkanaście-kilkadziesiąt godzin - fajnie jak jeszcze wpadnie jakaś aktywna ekspedycja
źródło: 20250609180811_1
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@Uriel0987: Nie mam pojęcia stary, ale pewnie ktos bedzie wiedział
@Uriel0987: Na necie przeczytałem, że się nie da. Obudowują to dookoła bo przeszkadza to tylko jak budujesz bazę.
,,how to remove damged machinery in no mans sky"
Możesz sam sprawdzić
,,how to remove damged machinery in no mans sky"
Możesz sam sprawdzić
- 3
wow alez #nomanssky wyglada dobrze na switch2. Zwlaszcza jak porownuje do steamdecka. Roznica jest gigantyczna.
#nintendoswitch
#nintendoswitch
Grałem wczesniej troche w No mans sky, ale mnie zanudzilo, denerwowala mnie tez glupota tej gry bo chociaz same zalozenie eksploracji kosmosu spoko fajnie, tylko ze nie mialo to nic wspolnego z nauka, wszystko bez ladu i skladu, az do niedawna jak odkrylem Space Engine, to jest dokladnie to czego szukalem przez tyle lat, az dziwne ze nie trafilem na niego wczesniej, szkoda tylko ze autor nie idzie w kierunku rozbudowywania gameplayu,
źródło: scr00100
Pobierz@marso96: wszedłem na tag, bo bylem bardzo pozytywnie zaskoczony SpaceEngine i również polecam Ci spróbować X4
@Migfirefox: ktoś sobie tak planete nazwał
- 2
@Ptaahu no tak. 180 godzin w grze to zapomniałem po co jest to miejsce w UI xd
Kupiłem sobie wczoraj #nomanssky najpierw wszedłem godzinkę sobie pograć to minęły 3, potem myślałem, że szybko sobie dobuduje bazę, bo już późno (była północ), zajęło mi to 10 minut, patrzę na zegarek a tu 1 w nocy, czas w tej grze leci bardziej niż w cities skylines xD
@TypowyDaltonista: 1 w nocy w tej grze to i tak lagodny wymiar kary ;) czlowiek wsiaka strasznie
- 1
































#nomanssky