Wpis z mikrobloga

@shaman987: przerabiałem ten temat, przewałkowałem wszystkie pady dostępne na runku
ostatecznie kupiłem używkę oryginalnego pro controllera z gwarancją za 170zł
8bit do fajny ale tam ZR/ZL nie jest zero-jedynkowy tylko działa na potencjometr co w przypadku switcha jest bez sensu - niby można to czułość wyregulować w ustawieniach ale to dalej nie to samo.
@shaman987: fake pro controller. Nie czuć różnicy. Mam oryginał i podróbkę, są praktycznie takie same, a jest spora różnica cenowa. Teraz zamówiłem SN30 Pro Plus, ludzie bardzo chwalą tego pada i ponoć najlepszy jaki jest, na polskim Amazonie można go dorwać za 150zl.
@shaman987: mialem 8bit i bylem srednio zadowolony ale to tez przez pada bez "uchwytów" w starym stylu. Obecnie zamówiłem fake pro controller po namowie mirków oraz ogromie pozytywnych recenzji i opinii z aliexpress. Teraz jest w promce za 90zł i raczej nie ma lepszej opcji cena/jakość poza oryginalnym pro controllerem ;)
@DzielnyToster: podepnę się - jak wyglądają analogi w tym fake pro controllerze? Oglądałem jakieś recenzje i wydaje mi się, że są takie sobie, czyli spora martwa strefa (trzeba je mocno wychylić, żeby zaczęły rejestrować ruch) i nie są tak precyzyjne jak oryginalne. Możesz coś powiedzieć o tym?
@kawaczekoladowa: ja zamówiłem właśnie tego z uchwytami jak na zdjęciu, on ma super opinie. Ponoć najlepszy pad do platformówek 2D. Dodatkowo można go wykorzystać na PC, co jest dużym plusem.

@Hrabia_Heheszko: tak, jest zauważalnie większa martwa strefa, także jeśli zamierzasz grać w shootery i w grach gdzie wymagana jest precyzja celowania, to może być problem. Testowałem przed chwilą specjalnie w Duke Nukem 3D i czuć różnicę. Gałki chodzą minimalnie ciężej
D.....r - @kawaczekoladowa: ja zamówiłem właśnie tego z uchwytami jak na zdjęciu, on ...

źródło: comment_16178868831sJTVuWvRVrgiPtNxPZmxO.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DzielnyToster: a to ja miałem taki ale bez uchwytów z roku świni xD fajne urządzenia robią ale zawiodłem się, że nie mają jeszcze aktualizacji dla swojego adaptera dla padów do xbox series bo taki akurat mam ( ͡° ʖ̯ ͡°) No ja mega czekam na ten fake pro controller bo switch to głównie indyki, rogue like i platformówki :)