Wpis z mikrobloga

  • 0
@poh gram na switchu bo to chwilowo mój jedyny system. Pewnych rzeczy jak np. Telestomping nie da się robić wygodnie/skutecznie na padzie, choć taki casualowy grind jest całkiem przyjemny. Graficznie zdecydowanie daje rade choć miałem już dipy klatek grając solo na normie więc nie wróży dobrze
Do meritum - match making nie działa, nie ma lobby więc na chwilę obecną PC to moim zdaniem jedyne d2r godne polecenia, skoro kończę normala
  • Odpowiedz
@takuan: to jak tele i mefowanie ogarniasz? daje rade? gram na pc ale potem zastanawiałem się czy nie kupić i nie mefować sobie na kanapie :P
  • Odpowiedz
@poh: Tele leci po prostu w kierunku biegu. Na lighting sorc to nie robi bo tele sie spamuje po dungeonach albo wycofuje żeby merc stał z przodu. Ale jakieś precyzyjne rzeczy typu telestomping raczej bym nie ogarnął. Albo necro na corpse explosion? Wybucha pewnie to co najbliżej leży w danym kierunku, kompletnie niegrywalny build w takim razie.
Light sorc ma poziom skomplikowania gry na wysokości picrel więc pad się sprawdza
t.....n - @poh: Tele leci po prostu w kierunku biegu. Na lighting sorc to nie robi bo...

źródło: comment_16333239109Fwej2auR8aaupNG8bGhUk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz