Wpis z mikrobloga

Hej ponownie!
gdyby ktoś nie miał jeszcze planów na czwartek wieczór to zapraszam na kolejną, 6 edycję NET::IP MeetUp. Tym razem będziemy na Was czekać z prezentacjami w Parishu od godziny 18:00 - spotkanie jest w j. angielskim
Prezentacje:
Jakub Słociński - Efficient routing on multi-socket x86 machines
Nicolas Harnois - Evolution of the mobile network towards Network Function Virtualization

Klasycznie za jedzenie i picie płaci sponsor :)
Więcej info i zapisy - klik

#wroclaw #siecikomputerowe #linux #sieci #programowanie i trochę też #nieprogramowanie
Pobierz
źródło: comment_liO60S66x0zwM3VrFZTnR41uhYNrTbh3.jpg
  • 6
@StaryZdzich: Puściłem już nitkę na slacku, zobaczymy ile chętnych będzie ode mnie.
Jest gdzieś dostępna agenda tego Warszawskiego spotkania? U nas w sile ostatnio meetupy stricte openstackowe, z kolei nasza ekipa SysOps/DevOps skupia się na dockerach, więc to jutrzejsze spotkanie to trochę taki powiew świeżego powietrza... A miejscówka w ogóle wspaniała jak dla mnie, bo mamy biuro 3 piętra nad Parishem :D.
@Ettercap: no pewka, masz TUTAJ (P.S. spotkanie robi ekipa z Wawy, tam to już od jakiegoś czasu działa, teraz postanowili spróbować sił we Wrocławiu, na pewno będzie im miło jak przyjdziecie); parę osób od nas też robi OpenStacka, jak dostanę od nich linka to Ci podrzucę - tylko oni nie w parishu. My też na następne spotkania chcemy się do Prozy przenieść, więc będziecie musieli jednak schować kapcie do szafeczki (