O dawnej antykoncepcji #mikroreklama #niemoje
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

kasiknocheinmal
- 1

moooka
- 1
@kasiknocheinmal: Nawet w raju wiedział Adam, że jabłko bordowe jest zakazane :)

kasiknocheinmal
- 0
@moooka: O, to, to!
Czyli #zwiazkizawodowe i #piotrduda wych*jali Kukiza i Stowarzyszenie na rzecz #jow.
Paweł Kukiz ujawnia jak miały wyglądać protesty w Warszawie
#mirkoreklama #niemoje
Paweł Kukiz ujawnia jak miały wyglądać protesty w Warszawie
#mirkoreklama #niemoje
źródło: comment_82vOMJ75Y4MMLPn6FQtHlVciKcmXTVGp.jpg
Pobierz- 1
Trigeneracja - chłód z ciepła produkowany przez elektrociepłownie?
Elektrociepłownie kojarzą się raczej z ciepłymi kaloryferami w zimie. Mało kto wie, że mogą również produkować przyjemny chłodek.
#energetyka #niemoje #mikroreklama #cieplownictwo #klimatyzacja
Elektrociepłownie kojarzą się raczej z ciepłymi kaloryferami w zimie. Mało kto wie, że mogą również produkować przyjemny chłodek.
#energetyka #niemoje #mikroreklama #cieplownictwo #klimatyzacja
źródło: comment_uSWtCTBcufoYW2yxZ2FfNhVi09spRKUh.jpg
Pobierz- 1
#mirki rzecz warta przypomnienia jeśli chodzi o #zabezpieczenia #android
http://www.wykop.pl/link/1650564/google-zna-hasla-do-sieci-wi-fi-na-calym-swiecie/
#niemoje #security
http://www.wykop.pl/link/1650564/google-zna-hasla-do-sieci-wi-fi-na-calym-swiecie/
#niemoje #security
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Baron_Al_von_PuciPusia: Eh mam uprawnienie na jazdę takim wozem jak na focie. Pojeździłbym dzisiaj. Wspomnienia
- 1
Nocna Zmiana . to fałsz , urojenia Kurskiego i popaprańców Premier Olszewski chciał pozostać przy korycie nie mając szans więc uruchomił teczki po to ,byśmy się tak podzielili , by zniszczyć mądrą lustrację ,by nie można powołać długo żadnego rządu ,to prowokator nieodpowiedzialny , tym ruchem zniszczył wszystkie struktury Państwa , nie mając i nie proponując niczego na następny dzień , miał szczęście ,że byłem ja i zapanowałem nad kretynami nieodpowiedzialnymi ,pchającymi
#mikroreklama #niemoje
http://www.wykop.pl/link/1649509/matthias-heidereich-przedstawia/
co tak mało wykopów? jak dla mnie zajebiste.
http://www.wykop.pl/link/1649509/matthias-heidereich-przedstawia/
co tak mało wykopów? jak dla mnie zajebiste.
http://www.wykop.pl/link/1650536/kontrowersyjna-wystawa-na-placu-56-roku-na-wegrzech/ polecam przeczytać, obejrzeć i wykopać, zajmuje to 3 minuty #mikroreklama #niemoje #wykopfest
Świetny tekst do odratownia: Spór o Morskie Oko, czyli długa walka o polską granicę - Morskie Oko znane jest chyba każdemu Polakowi. Niewiele jednak brakowało, by górskie jeziorko na zawsze znalazło się poza granicami Polski. 111 lat temu, 13 września 1902 roku, międzynarodowy trybunał wydał wyrok przyznający ten fragment Tatr stronie austriackiej, a w konsekwencji polskiej.
#historia #mikroreklama #liganauki #niemoje
#historia #mikroreklama #liganauki #niemoje
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@histeryk_13: dobra robota... proszę o dopisanie do spamlisty
- 0
@CzarnyOwiec: Dzięki za dobre słowo, no i oczywiście jutro zostaniesz wezwany ;)
Warto kopnąć i uratować: Raginis kontra Guderian. Obrona odcinka „Wizna” we wrześniu 1939 r. - Dobry opis obrony Wizny i bohaterstwa żołnierzy. Nie było tak jak w piosenkach Sabatonu, ale heroizm żołnierzy zasługuje na szacunek. Walczyć w przegranej bitwie do końca.
I to też: Bitwa pod Wiedniem. Czy było warto? - 330 lat temu wojska koalicji pod dowództwem Jana III Sobieskiego rozgromiły armię turecką oblegającą Wiedeń. Choć zwycięstwo było niekwestionowane, a
I to też: Bitwa pod Wiedniem. Czy było warto? - 330 lat temu wojska koalicji pod dowództwem Jana III Sobieskiego rozgromiły armię turecką oblegającą Wiedeń. Choć zwycięstwo było niekwestionowane, a
- 15
Pora na "Wieczornik Historyczny"
Komunistów bił, gdzie chciał i jak chciał
Jaki prywatnie był Król Staś, "ciołek", "matołek"?
Futbol
Komunistów bił, gdzie chciał i jak chciał
Jaki prywatnie był Król Staś, "ciołek", "matołek"?
Futbol
- 1
- 0
- 1
- 14
@psych00: po co klujesz ja rano szczotka w plecy?
Budzi mnie dziwny ból pleców, czuję że coś mnie kłuje w plecy, obracam się i widzę żonę kłującą mnie w plecy kijem od szczotki.
Pytam: Co robisz?!
Ona na to: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pytam: Co robisz?!
Ona na to: ( ͡° ͜ʖ ͡°)













