Robię w zeszły weekend prywatkę, jakiej nie przeżył nikt. Sąsiedzi walą, walą, walą do drzwi. Sztuczne ognie się palą, palą, palą, a ja tańczę i wino piję. Cały wiruje świat. Rano budzę się w pustym mieszkaniu. Idę do łazienki. Wchodzę, a tam kuc szetlandzki. Ale jaki ładny. Kary kucyk, z grzywą w warkoczyki zaplecioną. Myje zęby moją szczoteczką.
- Kim jesteś? - pytam.
- Jestem Klementynka - odpowiada.
Czyli klacz, myślę sobie. No tak, te
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj po godzinie 18-tej na krzyżówce Szczytnickiej i Sępa - Szarzyńskiego doszło do potrącenia rowerzysty przez.. straż miejską ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Rowerzysta był już w połowie drogi na przejściu, a tu nagle pierdut jebudut i skończyło się rumakowanie. :> Mam nadzieję, że poszkodowany będzie miał na tyle duże obrażenia, że podludzie z
w.....o - Wczoraj po godzinie 18-tej na krzyżówce Szczytnickiej i Sępa - Szarzyńskieg...

źródło: comment_bAmNQQtkScsN8LohHOVSRpI82ZH12tfn.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach