@michalxd21 Zauważyłeś że to ten chłop który od iluś odcinków chce pozabijać szlachtę, i jak mu się w końcu zdążyło to dostał erekcji?
  • Odpowiedz
Nie wiem czy oglądaliście już serial na netflix „1670”, ja na razie obejrzałem pierwszy odcinek i jestem zachwycony. Przy okazji przyszedł mi do głowy pomysł, że mogliby zrobić serial w którym Sarmaci w tym stylu komentowali współczesne wydarzenia polityczne w sejmie na swój chłopski rozum lub druga opcja 1670 połączone z uchem prezesa. To byłby sztos. Chyba że to wszystko będzie dalej, nie wiem wszystko się okaże.

#1670 #netflix
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Strasznie nierówny serial. Pomimo bardzo wielu dobrych elementów jest kilka skopanych po całości, które ciągnął całą produkcję drastycznie w dół. Mamy wyśmienitą scenografię, szczególnie że kino historyczne umieszczone w średniowieczu to w Polsce ogromna rzadkość. Ale casting wygląda tak jakby niektórych aktorów znaleźli dosłownie w ostatniej chwili. Scenariusz też jest bardzo nierówny, pomimo tego, że i owszem śmieszny to zarysy postaci z paroma wyjątkami są płytkie jak jezioro Aralskie. Topa zagrał wyśmienicie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie czaję skąd zachwyty nad #1670. Obejrzałem 6 odcinków, i zaśmiałem się z raz. Cały czas mam jakieś takie przeczucie że te żarty są robione na siłę i rzadko kiedy dobrze wpasowane na zasadzie odwołanie do naszych czasów w formie polskiej szlachty. Liczyłem że w tym roku obok the office pl i emigracji xd będziemy mieli całą trójcę polskiej komedii serialowej, ale no niestety tak nie jest. Niektóre rzeczy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#1670 #netflix #seriale
ale żenada. Mogli zrobić fajny serial komediowy o szlachcie, duchowieństwie i chłopstwie, o absurdach tamtych czasów. A to jakieś lewacko-prostacki "dowcip" o współczesności który trzeba tłumaczyć zwykłemu widzowi bo jak nie jest zindywidualizowany odpowiednią narracją to nie zrozumie "śmieszności" tych "gagów".
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pss8888 dokładnie i tylko luźne nawiązania do współczesności (polityka, Kościół, stosunki szef podwładni, itd.) przy tym osadzone w tamtejszych realiach, a tu odwrotnie akie łopatologiczne i toporne przenoszenie dzisiejszych sytuacji na realia XVII w.
  • Odpowiedz
Gorąco polecam nowy polski serial na #netflix 1670! Początkowo tak średnio, ale serial się fajnie rozkręca po 3 odcinku. Świetna realizacja, dobry humor, a przedewszytkim fajny klimat. Co ciekawe i zaskakujące jak na Netflixa nie ma kretyńskiego wokeizmu. Jest to serial przypominający nieco klimat serialu Norsemen. Jest to zupełna świerzynka, która zadebiutowała dziś.
#seriale
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 2
@Odkamieniacz specyficzny rodzaj humoru, który może nie odpowiadać każdemu. Mnie rozśmieszył, a mało co mnie śmieszy ze współczesnych produkcji od kilku dobrych lat.
  • Odpowiedz
@Bohen_chleba: ja bardzo chwale sobie canal+ ze względu na dostęp do kanałów telewizyjnych. Nie płace dodatkowo za tv satelitarne, a mam bardzo dużo kanałów z canal+, filmy jakieś tam są, ale na netflixie zawsze znajdowałem więcej i lepsze. Generalnie polecam upflix.pl do sprawdzania na jakim VOD dany film jest
  • Odpowiedz