Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@VitalyiPOL Dzięki, wykorzystałem UETMXCS45C.
- 0
@VitalyiPOL: Dzięki, wykorzystane PWND3N6P9H.
- 2
Ile jest zniżki z voucherem za kod spod coca coli?
#multikino
#multikino
@Megasuper: można np. nie żreć popkornu.
- 2
Bóg opuścił chyba tych ludzi, takie drogi bilety w kinie? 38 zł bilet normalny WTF?!
#gorzkiezale #kino #multikino
#gorzkiezale #kino #multikino
źródło: comment_D10yMcaIqBfWquu5mkHStPrYXO1fFGEU.jpg
Pobierz#pokemon #detektywpikachu #pikachu #film
Wczoraj byłem w #multikino na filmie z napisami. Film IMHO ciekawy, choć nie zbalansowany. Komedia tak, ale sceny smutne im nie wyszły. Jakość animacji jest naprawdę spoko. Zakończenie bardzo przewidywalne.
Dzieci prawie w ogóle. Widać było, że multikino nie za bardzo wiedziało w jakim wieku będą widzowie, bo z początku reklamy dla dzieci. A potem... No już raczej
Wczoraj byłem w #multikino na filmie z napisami. Film IMHO ciekawy, choć nie zbalansowany. Komedia tak, ale sceny smutne im nie wyszły. Jakość animacji jest naprawdę spoko. Zakończenie bardzo przewidywalne.
Dzieci prawie w ogóle. Widać było, że multikino nie za bardzo wiedziało w jakim wieku będą widzowie, bo z początku reklamy dla dzieci. A potem... No już raczej
źródło: comment_VYuIIqajVn18ptCOcqyufdNBVnC3uJ5a.jpg
Pobierz- 0
Ogólnie to wracam w tym momencie z #multikino dziękuję Ci za darmowy popcorn (wygląda jak lokowanie produktu, ale to jedyny pozytyw który mogę powiedzieć po tym seansie). Fajnie się oglądało, pod względem wizualnym, moim zdaniem jest bardzo dobrze, jednak oglądanie tego w kinie to coś innego (zobaczyłbym z chęcią odcinek 3 w kinie). Ale co do scenariusza... niech wam DDki ziemia ciężką będzie. Przepraszam wszystkich z którymi się kłóciłem i
źródło: comment_VW07YeDCCdxQBMDWBPLsMYaC6Ud7URAh.jpg
Pobierz@iErdo: Czyli nadal wina DDków, bo to oni chcieli i zdecydowali się na 6 odcinków. Martin chciał więcej sezonów i HBO mogłoby wyłożyć hajs i na 10-11 pełnych 10odcinkowych sezonów, ale tamci chcieli zawijać interes.
- 9
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@GirlHasNoName: Chyba aktualizują raz w tygodniu w okolicach wtorku/środy o ile dobrze pamiętam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 20
Ludzie potrafią być jednak niesamowici. Byłem dziś z dziećmi w kinie na Avengersach, niestety 15 minut przed końcem seansu szlag trafił w zasilanie. Już po kilku minutach jednak, przy świetle z komórkowego flesza sala mogła oglądać ciąg dalszy finałowej walki dobra ze złem :) Nagrałem kawałeczek, ale tego było sporo, niektóre sceny lepsze od filmu :)
#avengers #kino #multikino #film
#avengers #kino #multikino #film

- 1
- 0
- 0
@Pancerwafel: to dziwne. Ja wpisałem ten sam kod do 2 voucherów i zadziałał.
- 1
@Viffonek: udało się! :)
- 0
@rawator: Kogo spytać? Czasem do lokalnego kina chodzę, to tam nie ma wcale. Ale godziny seansu mi nie pasują
@albertbranka: obsługi. W każdym razie minimum 15 minut to standard i raczej nie ma sensu się już o to spinać. Idąc do multipleksu trzeba wziąć taką poprawkę


























#multikino