Witam. Z tego co widzę, niedawno zmienili warunku korzystania z mkarty. Można teraz kupić maksymalnie 2 bilety. Wie ktoś, czy można kupić kilka razy, czy może jest jakieś ograniczenie raz na seans itp?

#multikino #mkarta
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś się wie, czemu w kinach w Polsce, polskie filmy nie mają napisów dla obcokrajowców? Przecież w ten sposób kino ogranicza się tylko do widzów rozumiejących polski język. Tak samo czemu filmy animowane są jedynie z polskim dubbingiem?
#kino #cinemacity #multikino
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam dwa bilety do multikina na dziś (2D), może komuś się jeszcze uda wykorzystać
LA5WXF9B7P
HXMLM5QCZ1
#multikino
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oddam dwa kody do multikina na dowolny seans 2D, ważne do dziś. Obowiązuje również na miejsca VIP za dopłatą. Nie zdążę już użyć (,)

BFV17SV3QEW8
CZAYL6A7WQHR

Jak ktoś jest z #gdansk to nie pogardzę piwkiem w zamian
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chce ktoś 2 groupony do mulitikina Krakow na bilet z 13,90 ważny do 30 czerwca? Kupiłem dawno temu kończy się ważność A ja nie pójdę
#multikino #krakow
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakaś oferta na bilety do multikina w sensownej cenie oprócz mkarty? Groupon odpada bo 19 zł w PROMOCYJNEJ cenie to jakiś absurd. Ewentualnie czy google pay da radę odpalić na telefonie bez nfc jeśli chcę zapłacić przez stronę multikina za bilet? Bo widzę że robaki zmienili opcje płatności przy korzystaniu z mkarty od piątku do niedzieli i zamiast blika jest google pay ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach