Przed Wami potężna (109!), ułożona alfabetycznie miastami lista kin, w których obejrzycie nagrodzony 4 Oscarami film „Parasite” w reżyserii Bong Joon-ho.
Lista obejmuje seanse w okresie 14-20 lutego

Nie wszystkie kina grają film codziennie. Zachęcamy do sprawdzania repertuaru lokalnego kina:

AUGUSTÓW
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niefajne, ale krytycy się nad tym spuszczają nie wiedzieć czemu. Ani super zdjęć, słaba nadekspresyjna typowo azjatycka gra aktorska i czasami debilna fabuła.


@Blaskun: o i cyk ekspert się wypowiedział, teraz już wiemy, że nie warto oglądać tego filmu, który zdobył Złotą Palmę, ma ocenę 8,6 na imdb i 96 na metacritic oraz jako pierwszy film nieanglojęzyczny w historii dostał głównego Oscara
  • Odpowiedz
"Parasite" po zdobyciu 4 statuetek Oscara wraca na weekend do WSZYSTKICH kin sieci Cinema City, wybranych Multikin i wybranych Heliosów.

Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu filmu, który wprowadziliśmy do Polski:)

Oprócz kin sieciowych "Parasite" grają także oczywiście kina studyjne. Dzisiejsze seanse w kinach już prawie wyprzedane :)

Zapraszamy
GutekFilm - "Parasite" po zdobyciu 4 statuetek Oscara wraca na weekend do WSZYSTKICH ...

źródło: comment_1581525849PG3kTSpxPWqo4w6BpWRnEU.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Iskaryota: na 365 dni są przedsprzedaże dlatego jest już w programie. Helios podaje na kolejny weekend program we wtroki wieczorem, a Multikino w środę około popołudniu.

@Fallstor: Robią tak, bo czekają na wyniki z weekendu - ile osób obejrzało jaki film i na podstawie tego opracowują ile seansów którego filmu dać, a który już całkiem wywalić
  • Odpowiedz
skończyła się promocja Muliponiedziałki?
Od bota dostaję informację: Niestety, ale żadne kody nie są teraz dostępne. Śledź naszego Facebooka, żeby być na bieżąco z promocjami
#multikino
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest możliwy zwrot pieniędzy z grupona za bilety do kina? Kupiłem we wtorek na sobotę i użyłem kodów na stronie jako voucher i wygenerowałem kod qr. Film był o 19:15 ale zrezygnowałem z niego koło 15 i zrobiłem anulowanie transakcji multikina ale u nich miałem 0zl bo to voucher i mam dowód w mailu że kody nie zostały użyte. Czy na tej podstawie Groupon zwróci kasę za bilety czy uzna za użyte?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
Mirki mam kody na dwa bilety do #multikino na dziś do rozdania. Jeden bilet 16zl, na film 2D, do tego jakiś zestaw popcornu za kolejne 15zl. Ktoś chętny?
Tylko żeby się nie zmarnowały. #multiponiedzialki #rozdajo
https://multikino.pl/promocje/poniedzialki-z-fb

Tylko sprawdźcie, bo w niektórych miastach bez kodu w poniedziałek bilet kosztuje 15zl. A w Warszawie np. na Targówku.
Do tego w #warszawa w kinie Cinema 3D Reduta
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostałem odpowiedź od #multikino w sprawie którą opisywałem wczoraj na mikroblogu - jak widać POJEMNIK RODZI WŚRÓD KLIENTÓW WĄTPLIWOŚCI I ZOSTAŁ USUNIETY Z KATOWICKIEGO ODDZIAŁU MULTIKINA oraz zamieniony na inny pojemnik (mam nadzieję, że nie tylko kolor pojemnika się zmienił ( ͡° ͜ʖ ͡°))

W każdym razie nie zmienia to faktu, że pierwszy mail jaki dostałem mówił o tym, że to normalna praktyka, a teraz okazuje się, że jednak tylko
Lapidarny - Dostałem odpowiedź od #multikino w sprawie którą opisywałem wczoraj na mi...

źródło: comment_RBqAvA7Od0sRzFqhtXLCTYhzXs4KHbfa.jpg

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
@que_e: Ja robiłem przez apkę bo i tak kupuje vouchery prze groupon by nie płacić haraczu za opłatę internetową. Ale dobrze wiedzieć :)
  • Odpowiedz
Ostatnio pisałem na mirko czy robić #afera w związku z tym że widziałem że w #multikino przenoszą wyprażony popcorn z zaplecza W KOSZACH NA ŚMIECI Z IKEA - napisałem w związku z tym do Multikina z pytaniem czy to normalna praktyka - dostałem dziś odpowiedź:

Serdecznie dziękujemy za przesłaną wiadomość.

Pojemniki, o których pisze Pan w swoim zgłoszeniu przeznaczone przez nas zostały jedynie do przenoszenia wyprażonego popcornu, jest to
Lapidarny - Ostatnio pisałem na mirko czy robić #afera w związku z tym że widziałem ż...

źródło: comment_GGJCuBtBRNXlcrH9eA2kctP9GCfpSKML.jpg

Pobierz
  • 119
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Szok, teraz napisz do sklepów, że Mieszankę Studencką kupują osoby, które statusu studenta nie posiadają XD


@Fishuur: kolega nie zrozumiał, to kolega przeczyta jeszcze raz. Niekoniecznie coś co zostało wyprodukowane do przechowywania śmieci może nadawać się do przechowywania ciepłych produktów do spożycia
  • Odpowiedz