Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 28
Przed Wami potężna (109!), ułożona alfabetycznie miastami lista kin, w których obejrzycie nagrodzony 4 Oscarami film „Parasite” w reżyserii Bong Joon-ho.
Lista obejmuje seanse w okresie 14-20 lutego
Nie wszystkie kina grają film codziennie. Zachęcamy do sprawdzania repertuaru lokalnego kina:
AUGUSTÓW
Lista obejmuje seanse w okresie 14-20 lutego
Nie wszystkie kina grają film codziennie. Zachęcamy do sprawdzania repertuaru lokalnego kina:
AUGUSTÓW
- 7
@waro: ok stulej
Niefajne, ale krytycy się nad tym spuszczają nie wiedzieć czemu. Ani super zdjęć, słaba nadekspresyjna typowo azjatycka gra aktorska i czasami debilna fabuła.
@Blaskun: o i cyk ekspert się wypowiedział, teraz już wiemy, że nie warto oglądać tego filmu, który zdobył Złotą Palmę, ma ocenę 8,6 na imdb i 96 na metacritic oraz jako pierwszy film nieanglojęzyczny w historii dostał głównego Oscara
- 16
"Parasite" po zdobyciu 4 statuetek Oscara wraca na weekend do WSZYSTKICH kin sieci Cinema City, wybranych Multikin i wybranych Heliosów.
Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu filmu, który wprowadziliśmy do Polski:)
Oprócz kin sieciowych "Parasite" grają także oczywiście kina studyjne. Dzisiejsze seanse w kinach już prawie wyprzedane :)
Zapraszamy
Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu filmu, który wprowadziliśmy do Polski:)
Oprócz kin sieciowych "Parasite" grają także oczywiście kina studyjne. Dzisiejsze seanse w kinach już prawie wyprzedane :)
Zapraszamy
źródło: comment_1581525849PG3kTSpxPWqo4w6BpWRnEU.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Rocky_Zuma_Skye: dzięki
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Iskaryota: na 365 dni są przedsprzedaże dlatego jest już w programie. Helios podaje na kolejny weekend program we wtroki wieczorem, a Multikino w środę około popołudniu.
@Fallstor: Robią tak, bo czekają na wyniki z weekendu - ile osób obejrzało jaki film i na podstawie tego opracowują ile seansów którego filmu dać, a który już całkiem wywalić
@Fallstor: Robią tak, bo czekają na wyniki z weekendu - ile osób obejrzało jaki film i na podstawie tego opracowują ile seansów którego filmu dać, a który już całkiem wywalić
- 0
@salcefrytki: @Fallstor: Dzięki miraski, uspokoiliście mnie :)
- 0
skończyła się promocja Muliponiedziałki?
Od bota dostaję informację: Niestety, ale żadne kody nie są teraz dostępne. Śledź naszego Facebooka, żeby być na bieżąco z promocjami
#multikino
Od bota dostaję informację: Niestety, ale żadne kody nie są teraz dostępne. Śledź naszego Facebooka, żeby być na bieżąco z promocjami
#multikino
@Sqbfd: Obstawiam, że kino pomyślało, że film z Hitlerem nie znajdzie odbiorców xD
- 1
@MissN0b0dy nie szkoda, po prostu do multi mam bliżej
Jest możliwy zwrot pieniędzy z grupona za bilety do kina? Kupiłem we wtorek na sobotę i użyłem kodów na stronie jako voucher i wygenerowałem kod qr. Film był o 19:15 ale zrezygnowałem z niego koło 15 i zrobiłem anulowanie transakcji multikina ale u nich miałem 0zl bo to voucher i mam dowód w mailu że kody nie zostały użyte. Czy na tej podstawie Groupon zwróci kasę za bilety czy uzna za użyte?
- 0
@KobyleCaco: legalnie to pewnie z rok
Mirki mam kody na dwa bilety do #multikino na dziś do rozdania. Jeden bilet 16zl, na film 2D, do tego jakiś zestaw popcornu za kolejne 15zl. Ktoś chętny?
Tylko żeby się nie zmarnowały. #multiponiedzialki #rozdajo
https://multikino.pl/promocje/poniedzialki-z-fb
Tylko sprawdźcie, bo w niektórych miastach bez kodu w poniedziałek bilet kosztuje 15zl. A w Warszawie np. na Targówku.
Do tego w #warszawa w kinie Cinema 3D Reduta
Tylko żeby się nie zmarnowały. #multiponiedzialki #rozdajo
https://multikino.pl/promocje/poniedzialki-z-fb
Tylko sprawdźcie, bo w niektórych miastach bez kodu w poniedziałek bilet kosztuje 15zl. A w Warszawie np. na Targówku.
Do tego w #warszawa w kinie Cinema 3D Reduta
#anonimowemirkowyznania
Mirki mam pytanie!
Orientuje się ktoś może czy w kinach na salach są kamery? A jeśli są czy są oglądane na bieżąco przez personel czy tylko jak coś by się stało? (。◕‿‿◕。)
#kino
Mirki mam pytanie!
Orientuje się ktoś może czy w kinach na salach są kamery? A jeśli są czy są oglądane na bieżąco przez personel czy tylko jak coś by się stało? (。◕‿‿◕。)
#kino
6
Multikino zaprzestaje wykorzystywania KOSZY NA ŚMIECI do przenoszenia popcornu

POJEMNIK RODZI WŚRÓD KLIENTÓW WĄTPLIWOŚCI I ZOSTAŁ USUNIĘTY Z KATOWICKIEGO ODDZIAŁU MULTIKINA oraz zamieniony na inny pojemnik
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 525
Dostałem odpowiedź od #multikino w sprawie którą opisywałem wczoraj na mikroblogu - jak widać POJEMNIK RODZI WŚRÓD KLIENTÓW WĄTPLIWOŚCI I ZOSTAŁ USUNIETY Z KATOWICKIEGO ODDZIAŁU MULTIKINA oraz zamieniony na inny pojemnik (mam nadzieję, że nie tylko kolor pojemnika się zmienił ( ͡° ͜ʖ ͡°))
W każdym razie nie zmienia to faktu, że pierwszy mail jaki dostałem mówił o tym, że to normalna praktyka, a teraz okazuje się, że jednak tylko
W każdym razie nie zmienia to faktu, że pierwszy mail jaki dostałem mówił o tym, że to normalna praktyka, a teraz okazuje się, że jednak tylko
źródło: comment_RBqAvA7Od0sRzFqhtXLCTYhzXs4KHbfa.jpg
Pobierz- 77
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#promocje #pytanie #multikino #pytaniedoeksperta
#groupon
Siema, jak zwrócić zakupiony Groupon na zestaw barowy do multikina, bo przypadkiem kupiłem nie na tą grupę kina, a nie mogę znaleźć żadnej informacji?
#groupon
Siema, jak zwrócić zakupiony Groupon na zestaw barowy do multikina, bo przypadkiem kupiłem nie na tą grupę kina, a nie mogę znaleźć żadnej informacji?
- 1273
Ostatnio pisałem na mirko czy robić #afera w związku z tym że widziałem że w #multikino przenoszą wyprażony popcorn z zaplecza W KOSZACH NA ŚMIECI Z IKEA - napisałem w związku z tym do Multikina z pytaniem czy to normalna praktyka - dostałem dziś odpowiedź:
Serdecznie dziękujemy za przesłaną wiadomość.
Pojemniki, o których pisze Pan w swoim zgłoszeniu przeznaczone przez nas zostały jedynie do przenoszenia wyprażonego popcornu, jest to
źródło: comment_GGJCuBtBRNXlcrH9eA2kctP9GCfpSKML.jpg
Pobierz- 1351
@Lapidarny: Szok, teraz napisz do sklepów, że Mieszankę Studencką kupują osoby, które statusu studenta nie posiadają XD
- 1071
Szok, teraz napisz do sklepów, że Mieszankę Studencką kupują osoby, które statusu studenta nie posiadają XD
@Fishuur: kolega nie zrozumiał, to kolega przeczyta jeszcze raz. Niekoniecznie coś co zostało wyprodukowane do przechowywania śmieci może nadawać się do przechowywania ciepłych produktów do spożycia
























Co warto?
Może coś z polskiego kina? Jakieś opinie?
#film #filmy #kino #kultura #kino #multikino #helios #cinemacity #kinomaniak