Mirki, taka sytuacja - byłem wczoraj w #multikino a tam Pan z obsługi przyniósł popcorn... i w sumie normalna sytuacja i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to w czym go przyniósł, a mianowicie w... śmietniku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, w pojemniku który produkowany jest z przeznaczeniem na śmieci
Napisałem do Multikino z pytaniem czy to normalna praktyka - czekam na odpowiedź.
Nie
Napisałem do Multikino z pytaniem czy to normalna praktyka - czekam na odpowiedź.
Nie



























#multikino