Wpis z mikrobloga

"Parasite" po zdobyciu 4 statuetek Oscara wraca na weekend do WSZYSTKICH kin sieci Cinema City, wybranych Multikin i wybranych Heliosów.

Jesteśmy bardzo dumni z sukcesu filmu, który wprowadziliśmy do Polski:)

Oprócz kin sieciowych "Parasite" grają także oczywiście kina studyjne. Dzisiejsze seanse w kinach już prawie wyprzedane :)

Zapraszamy do kin, dopóki jest jeszcze szansa. A jak ktoś nie zdąży, to premiera VOD już 21 lutego, a DVD 24 lutego.

#film #filmy #kino #kinoazjatyckie #oscary #oscary2020 #cinemacity #multikino #helios #ogladajzwykopem
GutekFilm - "Parasite" po zdobyciu 4 statuetek Oscara wraca na weekend do WSZYSTKICH ...

źródło: comment_1581525849PG3kTSpxPWqo4w6BpWRnEU.jpg

Pobierz
  • 18
@GutekFilm: To do dupy są te wymogi licencyjne. Mając przed oczami furorę jaką robi Netflix i HBO Go kłaść lachę na odbiorców przed telewizorami... Słabo. Ale myślę, że kwestia kilku lat i to się zmieni. Zbyt duży hajs przechodzi bokiem :)

Pozdrawiam
Czemu premiera DVD i VOD jest tak późno? Tracicie masę klientów którzy wolą obejrzeć film w domu - nie w kinie i z racji braku alternatywy wybierają pirata


@robertx: Dodaj do tego, że przykładowo:
piraty = 1080p (bitrate 11-14Mbps)
DVD = 480p (bitrate 1,5-1,7Mbps)
Na BluRaya mało kiedy się szarpią, bo mały popyt jest. Znam jedną osobę, która w ogóle ma odtwarzacz BR, a te osoby, które nie piracą wolą VOD/Canal+/HBO
@GutekFilm: 4 oskary, szkoda że rozczarowanie po opinii jaką ten film cieszył się od dnia wypuszczenia. Pomysł zajebisty, wykonanie gorsze. Są lepsze koreańskie filmy. 5-6/10 bym powiedział.
@Mardo: ja mam wrażenie, że parasite to troll dekady i jestem w jakimś truman show, gdzie wszyscy udają, że im ten film się podobał.
moim zdaniem scenariusz strasznie infantylny, absurdalny, przewidywalny, że może gdybym miał te 12 lat dałbym się namówić, ale tak to jeden z gorszych filmów, jakie ostatnio widziałem
@TenNorbert: Filmy animowane są przeważnie kierowane do dzieci, które nie przeczytają napisów. Z naszego repertuaru animowanego "Czerwony żółw" nie ma w ogóle ani napisów, ani dubbingu - bo nie ma w nim dialogów. Do "Chico i Rity" zrobiliśmy napisy i lektora. Oczywiście polecamy oba filmy, tak przy okazji. A jeśli chodzi o napisy angielskie lub inne - my kupujemy prawa do wersji polskiej, więc pokazy w innych wersjach językowych moga być