Dzień dobry, wczoraj byłem sprawdzany w tramwaju 4 razy przez tego samego kontrolera (różne kursy). Do widzenia. #mpkwroclaw
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
@maciejze: i kupiłeś w końcu ten bilet?
- 1
@Felonious_Gru: Mam urbankartę
@Nortic: Prokuratura, policja, ewentualnie CBA.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BlackPoint: Oni to maja w dupie. Kilka razy pisałam, za kazdym razem ta sama odpowiedz. Poniekąd z tego powodu raczej unikam mpk.
- 2
@gaska: Też unikałem ale rower chwilowo nieczynny, a na piechotę to mi z 1,5 h wyjdzie.
@MaNiEk1: Pierwszy raz ten konkretny tramwaj, ale często widzę takie akcje. Wkurzające o tyle, że motorniczy ma w kabinie taki licznik, który dokładnie pokazuje o której powinien odjechać. Jak widać spieszy im się na pętle żeby przerwa była dłuższa...
@MaNiEk1: Pierwszy raz ten konkretny tramwaj, ale często widzę takie akcje. Wkurzające o tyle, że motorniczy ma w kabinie taki licznik, który dokładnie pokazuje o której powinien odjechać. Jak widać spieszy im się na pętle żeby przerwa była dłuższa...
68
Codzienność we wrocławskim MPK

- 20
- #
- #
- #
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@pestis: a to taki problem krzyknąć aby to wyłączył, ew. zgłosić sprawę przewoźnikowi? Każdy siedzi cicho, ew. wyleje gorzkie żale w internecie, a potem zdziwienie, że nie ma poprawy.
- 10
@pestis: Znając MPK kierowca nie jest winny, tylko:
a) ogrzewanie jest z-----e i kierowca nie może go wyłączyć,
b) jak nie d--------i ogrzewania to mu się autobus przegrzeje i nigdzie nie pojedzie.
a) ogrzewanie jest z-----e i kierowca nie może go wyłączyć,
b) jak nie d--------i ogrzewania to mu się autobus przegrzeje i nigdzie nie pojedzie.
Nowe tablice przystankowe: http://www.wroclaw.pl/tutaj-stana-nowe-tablice-przystankowe-lista
#wroclaw #mpkwroclaw
#wroclaw #mpkwroclaw
źródło: comment_cWsi6LVOIDZAjTQbjp2nVT25xEfIigre.jpg
Pobierz- 2
#truestory #mpkwroclaw
sytuacja w tramwaju. Wracam z pracy do domu, miejsce udało mi się zająć, więc nie muszę stać. Za mną siedzi młoda dziewczyna. W pewnym momencie na przystanku wsiada dziadek, który podchodzi do tej dziewczyny i czeka. Kiedy ona nie reaguje i nie ustępuje miejsca, zaczyna się awantura. Dziadek podniesionym głosem zaczyna krzyczeń na dziewczynę, że jest niewychowana, znieczulica społeczna itd. Ona na to, że jest po
sytuacja w tramwaju. Wracam z pracy do domu, miejsce udało mi się zająć, więc nie muszę stać. Za mną siedzi młoda dziewczyna. W pewnym momencie na przystanku wsiada dziadek, który podchodzi do tej dziewczyny i czeka. Kiedy ona nie reaguje i nie ustępuje miejsca, zaczyna się awantura. Dziadek podniesionym głosem zaczyna krzyczeń na dziewczynę, że jest niewychowana, znieczulica społeczna itd. Ona na to, że jest po
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Patrzcie co mam, projekt zmiany cyferek na pojazdach:
http://imgur.com/a/ytGLJ
#komunikacjamiejska #mpkwroclaw #typografia
http://imgur.com/a/ytGLJ
#komunikacjamiejska #mpkwroclaw #typografia
@AgresywnyKaloryfer: nigdy nie wiem, czy to dwojka, czy dziewiątka :<
Mirasy, wracam sobie spokojnie ostatnim tramwajem z "Wilka z Wall Street" (polecam), obok mnie siedzi kobieta nawijająca o połamanych żebrach jej koleżanki w trakcie porodu. Taki tam standardowy klimat MPK.
AŻ TU NAGLE przechodzi przede mną niska, drobna kobieta z plecakiem i kijem GOLFOWYM. Lekko pobrudzonym i poobijanym, ale raczej zdatnym do gry. Siada obok mnie z drugiej strony. Patrzę się na ten kij, potem na jej twarz, a tu jeb: usta rozcięte
AŻ TU NAGLE przechodzi przede mną niska, drobna kobieta z plecakiem i kijem GOLFOWYM. Lekko pobrudzonym i poobijanym, ale raczej zdatnym do gry. Siada obok mnie z drugiej strony. Patrzę się na ten kij, potem na jej twarz, a tu jeb: usta rozcięte
@AgresywnyKaloryfer: napisales przystanek arkady i nagle w glowie uslyszalem ta spiewana zapowiedz
- 9
@donmuchito1992: Aaarkadyyyy Capitoooooool
Rozmowa zasłyszana dziś w tramwaju. Dwóch chłystków, z przodu twarze nieskażone myśleniem, z tyłu potwierdzenie tego w postaci plecaków Śląska Wrocław:
[1]: Ty, my nie będziemy już z tym Tomkiem chodzić.
[2]: Dlaczego?
[1]:
[1]: Ty, my nie będziemy już z tym Tomkiem chodzić.
[2]: Dlaczego?
[1]:
63
Trasę wrocławskiej linii 125 możesz pokonać... w grze

Dwóch internautów Siroccoxp i Lion's stworzyło wirtualną mapę Wrocławia do niemieckiej gry OMSI. To popularny symulator jazdy autobusem. Gracz ma za zadanie dowieźć pasażerów linią 125 z Brochowa do Al. Piastów.
z- 12
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
12
"Wredny tramwaj z Wrocławia". Mieszkańcy śmieją się z MPK [MEMY]
!["Wredny tramwaj z Wrocławia". Mieszkańcy śmieją się z MPK [MEMY]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_5Zo6ZavcwRNunho7MyQE07ASiHUNLuTc,w220h142.jpg)
Popularne ostatnio stało się zakładanie różnych, tematycznych profili na portalu społecznościowym Facebook. Tym razem wrocławianie postanowili ponabijać się z tramwajów MPK. Ma swój "Wredny Tramwaj" Kraków, teraz ma go też Wrocław! Profil polubiło już prawie 6 tysięcy osób!
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@knysha: dobrze, że tamtedy nie jeżdże, ale przeżywałam podobne katusze jak legnicką robili
- 0
#wroclaw #grabiszyn #grabiszynek #mpkwroclaw
Od soboty spore zmiany w komunikacji tramwajowej: 14, 20, 24 znikną z Hallera!
Od soboty spore zmiany w komunikacji tramwajowej: 14, 20, 24 znikną z Hallera!
źródło: comment_38eTCTyCBJpcc53GgPr6j7fg6h9CpkVP.jpg
Pobierz@besiaczek: zajebisty dojazd do pracy będę miał, z tego co widzę...
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 1
- 0
@thewickerman88: ops nie spojrzałem na datę
@mroz3: nowość.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Barglenawdlezouss: gdyby nie miał lusterka prawego które pozwala to zauważyć, luster wewnętrznych skierowanych na drzwi i kamer z których podgląd jest w kabinie kierowcy, to faktycznie mógłbym uwierzyć, że się zagapił i go nie widział. Przykro mi, musiał widzieć.
@AgresywnyKaloryfer: A co jak po zamknięciu drzwi skupił się na lewym lusterku w celu włączenia się do ruchu?
- 3
#wroclaw #mpkwroclaw #mpk
Dostałem oplatę karną 151.50zl (121.50zl jesli zaplace w ciagu 7 dni). Szukalem na stronie mpk i roznych forach i znajduje rozne (w wiekszosci pewnie przedawnione) dane. Jakie są odsetki? Jaki jest termin zaplaty? Na wezwaniu do zaplaty jest tez wspomniane ze wkraczaja na droge sądową - po jakim terminie?
Dostałem oplatę karną 151.50zl (121.50zl jesli zaplace w ciagu 7 dni). Szukalem na stronie mpk i roznych forach i znajduje rozne (w wiekszosci pewnie przedawnione) dane. Jakie są odsetki? Jaki jest termin zaplaty? Na wezwaniu do zaplaty jest tez wspomniane ze wkraczaja na droge sądową - po jakim terminie?




















#wroclaw #mpkwroclaw #ikarusy
@wrednakasia: pozdro dla kumatych (✌ ゚ ∀ ゚)☞