http://www.youtube.com/watch?v=SOHHXWxZ7L0 dla wszystkich narzekających na komunikację miejską #tylewygrac #mpk
wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 2
@ReY1990: pozwij ich
- 0
@szymon_jude: raczej, pożryj ich ;d
konto usunięte via Android
- 6
Ale mnie to w-----a jak jade czy wracam z p[racy i musze na to patrzec na spamowym teleiwzorze w pojeździe.
http://www.unicef.pl/nmaction/lp/54
#zal #tyleprzegrac #mpk #komunikacja
http://www.unicef.pl/nmaction/lp/54
#zal #tyleprzegrac #mpk #komunikacja
- 2
Wczoraj rano, kontrola biletowa w tramwaju. Kobieta i kontroler biletów:
- Ten kasownik nie działa, proszę zobaczyć, mogę skasować jeszcze raz.
- Proszę tego nie robić, bo bilet będzie nieważny. Ja sprawdzę. A jak będzie działać, to zaprasza mnie pani na kawę (WTF?!)
-
- Ten kasownik nie działa, proszę zobaczyć, mogę skasować jeszcze raz.
- Proszę tego nie robić, bo bilet będzie nieważny. Ja sprawdzę. A jak będzie działać, to zaprasza mnie pani na kawę (WTF?!)
-
- 1
@Writer: Właśnie, miałem to w końcu zrobić na święta. @maciejkiner: Można prosić o przemalowanie na modro?
- 1
@KikU: frajerzy placa za bilety :D
- 2
@AgresywnyKaloryfer: Mi dzisiaj rano wyjazdowy D z zajezdni o 5 nie przyjechał i stałem 15 minut na mrozie, zaraz zgłoszę i zobaczymy co odpowiedzą ;)
- 2
@BDJQP:
Szanowny Panie,
sprawę przekazałem do kierownika zajezdni w celu wyeliminowania takich sytuacji. Punktualność jazdy w naszym Przedsiębiorstwie jest traktowana priorytetowo i ze szczególną uwagą traktujemy sygnały od pasażerów jako bardzo cenne. Z kierowcą będzie przeprowadzona rozmowa
Szanowny Panie,
sprawę przekazałem do kierownika zajezdni w celu wyeliminowania takich sytuacji. Punktualność jazdy w naszym Przedsiębiorstwie jest traktowana priorytetowo i ze szczególną uwagą traktujemy sygnały od pasażerów jako bardzo cenne. Z kierowcą będzie przeprowadzona rozmowa
- 3
Napisałbym, jak bardzo nienawidzę wrocławskiego mpk, ale ręce mi zdrętwiały na mrozie.. #gorzkiezale #wroclaw #mpk
- 0
@Bimbermaeister: Też czekałem na D. Ale nie przyjechało :/
@mug3n: No koledze 131 nie przyjechało i się na koło spóźnił...
- 2
30 min czekać na tramwaj który ma jeździć teoretycznie co 7,5 min. Pieprzcie się, MPK Kraków.
#gorzkiezale #jakzyc #mpk
#gorzkiezale #jakzyc #mpk
A w tramwaju znów śmierdzi stężonym żulem... #mpk
- 2
@kasiknocheinmal: Bo pewnie tak był.
- 2
@przem1771: nie, bo w lecie chociaz okna otwieraja, a tu wlaczine ogrzewanie, smrod, ze ja piernicze i 'nie, pani, co pani, okno otwierac? Zimaaa jeeeeest...'. Jest zima, to sie chodzi cieplo ubranym, wiec w czym problem, a chociaz opary zulowatosci sie moze troche ulotnia... A fuj! Byle do domu, byle do domu...
- 5
@AgresywnyKaloryfer: Myślę, że gdyby w całym kraju zrobić takie przeglądy to musielibyśmy ściągać autobusy z Ukrainy. U nas nie miałoby co jeździć.
@DrWrzozec: @Baron_Al_von_PuciPusia: tramwaje we wrocku w porównaniu z tymi z kzk-gopu na śląsku to iste TGV
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AgresywnyKaloryfer: Dzień jak co dzień.
- 1
@AgresywnyKaloryfer: Nie. Spójrz - Agnieszka Korzeniowska, rzeczniczka MPK: - Spodziewaliśmy się takich wyników.
- 3
@qnebra: Jak to PR110. ;)
W moim mieście też takie jeździły ale ostatniego egzemplarza pozbyli się kilka lat temu.
W moim mieście też takie jeździły ale ostatniego egzemplarza pozbyli się kilka lat temu.
@Baron_Al_von_PuciPusia: W moim mieście już dawno pozbyli się tych autobusów.. Tak samo jak ikarusów. Szkoda, miały swój klimat. :)
W zeszłym roku wygrała wygrała u nas przetarg firma "Meteor" (jak ktoś mieszka w Jaworznie, to wie co to takiego ;D) bo przedstawili najniższą cenę. I jeżdżą takie niewygodne złomy, MAN'y bodajże. Wcześniej jeździły całkiem ładne Mercedesy (O345 chyba).
W zeszłym roku wygrała wygrała u nas przetarg firma "Meteor" (jak ktoś mieszka w Jaworznie, to wie co to takiego ;D) bo przedstawili najniższą cenę. I jeżdżą takie niewygodne złomy, MAN'y bodajże. Wcześniej jeździły całkiem ładne Mercedesy (O345 chyba).
- 0
@Bimbermaeister: Ja dzisiaj właśnie w Detce, na Sobieskiego, pod Koroną, mało się nie zesrałem. Kierowca postanowił w ostatnim momencie wyhamować przed ciężarówką, która chciała zmienić pas.. następnie ostro i na pełnym gazie ją wyprzedzał. Potem był slalom aż do Grunwaldu.
@mug3n: Chciałeś jechać pospiesznym to nie narzekaj! :D Heh widać kierowcy Detek udani są ;) A ten Ikarus to wyjeżdżał z Kiełczowskiej na Krzywoustego. Oniemiałem wtedy z wrażenia.
Skoro autobus wypadł z trasy i NIE MA go na trasie, to po jaką cholerę wyświetla się na nowoczesnej tablicy informacyjnej, nota bene pokazującej opóźnienia? Sracja cyfryzacja. Teraz stoję i marznę. #wroclaw #mpk #gorzkiezale
- 2
@mug3n: #gorzkiezale na MB nie podstawią Ci nowego autobusu. polecam infolinię mpk ;>
























Dziękuję ci MPK za dłuższą podróż po tym wspaniałym mieście.
#gorzkiezale #lodz #mpk #tylewygrac
Zwłaszcza jak jadę do pracy... :D W skrajnych wypadkach aż do 5 razy w tygodniu... :F