Autobus linii 482, kierowca czeka na pętli na odjazd (rusza punktualnie, żeby nie było, właśnie zaczął jechać). Prowadzi rozmowę telefoniczną, leży przed nim skórka od banana i... 'Zaćmienie'. Hmmm. #kasikobserwuje #mpk
wpisy
Najnowsze
Archiwum

kasiknocheinmal
- 2
konto usunięte via Android
- 0
@kasiknocheinmal: Mistrzejowice/dworzec?

kasiknocheinmal
- 0
@simsoniak: dworzec. Jeszcze to był taki wielki, łysy, wygolony chłop, a tam taka książka...
- 11
konto usunięte via Android
- 31
@Aerin: nie przesyłać przez podczerwień
Komentarz usunięty przez moderatora
Dlaczego zawsze nade mną muszą stanąć ci śmierdzący, dlaczego?!? Nieprane ubrania+kapusta, słit... #mpk #kasikobserwuje #smierdzielezautobusu
@kasiknocheinmal: Ciągnie swój do swego.
@kasiknocheinmal: a sama pewnie jak typowy Polak śmierdzisz cebulą... :| Zawsze jak jadę swoją limuzyną, to śmierdzi cebulą od ludzi na przystankach, aż okna muszę przymykać.
- 3
- 16
- 3
@DOgi: updejt
Do zdarzenia na ul. Dietla, które spowodowało ponad godzinną przerwę w kursowaniu tramwajów przez ul. Kapelanka, doszło z winy dwóch kobiet. Obie zostały ukarane mandatami w wysokości 250 zł. Z informacji jaką posiadamy wynika, że nie odniosły żadnych poważniejszych obrażeń.
Zawsze myślałem, że kupując całoroczny bilet mpk się oszczędza. Ale nie w Łodzi.
Imienny sieciowy:
30 dniowy: 80 zł = 2,67 zł dziennie
90
Imienny sieciowy:
30 dniowy: 80 zł = 2,67 zł dziennie
90
@npsr: nie chodzi o porównanie do jednorazowego, tylko, że taniej wychodzi kwartalny niż roczny...
- 2
@whitewolfik: fakt, nie zwróciłem uwagi, komisarz alex bohatersko ratował rodzinę przed granatem ;P Zwracam honor :)
Niech żyją gruźlicy w autobusie! Nie ma to jak człowiek z galopującymi suchotami brzmiący jakby miał zaraz wypluć płuca. Brrrrr. #kasikobserwuje #mpk
@kasiknocheinmal: kachu,kachu i do piachu
- 1
@groszek71: ja to potem przez dwa dni czuję jakbym miała zarazki na sobie.
Odstraszam wygladem. Pani w autobusie zadaje pytania odnosnie biletow- ankieta od ZIKiTu, zadala je wszystkim, mnie ominela. #tymrazemkasikaobserwuja #mpk #krakow
@kasiknocheinmal: Bordo zobowiązuje
- 3
@Shepard: @Elfik32: mogę kogoś prosić o bana dla kaefa za wrzucanie zdjęć użytkowników bez ich wiedzy i zgody? Zgłosiłm, ale coś długo to trwa. Kij z tym, że sprzed wielu lat i da się je znaleźć w necie (człowiek młody i głupi był), ale jednak nie podoba mi się to, jeśli robi się to za moimi plecami.
Edit: dziękuję.
Edit: dziękuję.
- 20
@batgirl: Haha, ty mieszkasz w jakimś Dizneylandzie? :D
konto usunięte via Android
- 1
@batgirl: u nas nie ma takich luksusów :<
Już niedługo wykoparty, więc byłem dziś w kiosku na skrzyżowaniu ulicy Zaporoskiej z Grabiszyńską kupić bilet okresowy (wykoparty za 2 tygodnie więc kupiłem miesięczny). Polecam ten kiosk, kupiłem tam w sumie w 3 minuty na okaziciela bilet i poszedłem z powrotem do domu. Za bilet zapłaciłem 85 złotych (mogę na nim jeździć wszystkimi liniami w obrębie miasta).
Wyjazd o 17:12 w sobotę a powrót o 4:30 w niedzielę.
To w sumie chyba
Wyjazd o 17:12 w sobotę a powrót o 4:30 w niedzielę.
To w sumie chyba
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@sohee: Bo to na okaziciela, nie imienny. Imienny ulgowy 49zł. http://www.wroclaw.pl/files/komunkacja/cennik%20od%201052012.pdf
#mpk #kasikobserwuje
siedzi sobie w autobusie Ona i On. On wielki, rozwalony, uwiesiwszy się całym ciężarem ciała na Niej (wiecie, tak, że niby obejmuje, a naprawdę to ma podpórkę), Ona wgnieciona w szybę przez Niego, ugięta pod jego masą. Robią zdjęcia telefonem komórkowym. Nie wyłączyli odgłosu pstrykania, klawiszy też nie wyłączyli. Cały, caluteńki czas cykają focie i wydają odgłosy klawiszami. Czy tak trudno wyłączyć te cholerne odgłosy?!? Nie
siedzi sobie w autobusie Ona i On. On wielki, rozwalony, uwiesiwszy się całym ciężarem ciała na Niej (wiecie, tak, że niby obejmuje, a naprawdę to ma podpórkę), Ona wgnieciona w szybę przez Niego, ugięta pod jego masą. Robią zdjęcia telefonem komórkowym. Nie wyłączyli odgłosu pstrykania, klawiszy też nie wyłączyli. Cały, caluteńki czas cykają focie i wydają odgłosy klawiszami. Czy tak trudno wyłączyć te cholerne odgłosy?!? Nie
@kasiknocheinmal: Wyobraź sobie teraz to samo, tylko że na kameralnym przedstawieniu teatralnym. :|
@kasiknocheinmal: a ona pewnie jeszcze ma źle stanik dobrany.
konto usunięte via Android
- 1
@Deykun: Którą linią jechałeś? Zauważyłeś też, że informacja o imieninach jest wyświetlana kilkukrotnie dłużej niż np. godzina? Zawsze mnie to wkurzało. #marudze #tramwajchuj
- 3
@archive:
Podmiot domyślny wynika z kontekstu i wskazywany jest przez końcówkę fleksyjną orzeczenia.
- 9
co ci kierowcy #mpk to ja nawet nie...
źródło: comment_6fPc2hBVVmq30vuFguudDwTgCznfE0Co.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SiekYersky: tak słabe, że konto powinno ci się samo usunąć
- 0
@SiekYersky: zapomniałeś napisać że to przy metrze centrum było.
- 2
#wroclaw #mpk #boldupy Miał ktoś okazję korzystać w MPK z darmowych hotspotów? Czy faktycznie ma ją większość linii, poza 141, 131, D, N, 128 i 130? Nie rozumiem tej p---------j krucjaty MPK przeciwko całemu Zawidawiu - stare, bez przerwy psujące się autobusy, skracanie linii i brak klimatyzacji :( Żal dupę ściska.
@mug3n: Jakie darmowe hotspoty? Ja o czymś nie wiem...?
- 4
@czef: Poza tym, znając to miasto, koszt instalacji modemów i udostępniania sieci poszedłby w kilka milionów złotych. Ktoś na lewo wszedłby w przetarg na beznadziejnych warunkach dla miasta, sprzęt by się j---ł, a w końcu miasto stwierdziłoby, że to się nie opłaca ani utrzymywać ani naprawiać. #boldupytakbardzo
- 7
@daft_apple: A trzeci zawieszony. ;)
@genesis2303: @Lukas77986: A ja dopiero po waszych komentarzach rozkminiłem.
- 2
Bo komunikacja zbiorowa jest spoko!
#mikroreklama #komunikacjamiejska #reklama #belgia #mpk #ztm i inne takie ;)
#mikroreklama #komunikacjamiejska #reklama #belgia #mpk #ztm i inne takie ;)
Kocham #mpk w #lodz
Od rana scisk jak cholera i krotki autobus. Wlasnie jade przegubowcem z 6 osobami.
#lodzkalogika #gorzkiezalejakchuj
Od rana scisk jak cholera i krotki autobus. Wlasnie jade przegubowcem z 6 osobami.
#lodzkalogika #gorzkiezalejakchuj
konto usunięte via Android
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@szczepqs: W godzinach popołudniowych Czarnowiejską o wiele szybciej jest przejść, niż przejechać mpkiem ;)
@dimer: http://www.agh.edu.pl/uczelnia/multimedia/kamery-agh/budowa-centrum-energetyki/
tu ruch na czarnowiejskiej można podziwiać live
tu ruch na czarnowiejskiej można podziwiać live



























