#mp3 #pomoc #szukam

Mireczki szukam odtwarzacza mp3 tak do 200 zł który by nie raził w uszy. Zastanawiam się nad sansa clip sport albo xduoo x2. Kupiłbym clip zipa/plusa ale już nigdziej nie mogę znaleźć w dobrym stanie. Polecicie coś ? Może być używka jeżeli warto ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pytanie #firefox #mp3 #muzyka
Jaki dodatek (pod FF) albo stronka do ściągania muzyki z Youtube? Jakby miał obsługę ściągania masowo (np. z listy odtwarzania) to byłbym w siódmym niebie. :) No i dobrze żeby chociaż te 320kbps było.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki da się jakoś wyciąć muzykę z piosenki (mp3) tak by fragment był z samymi słowami ? Obecnie dysponuję audacity i zastanawiam się czy jest to możliwe nie posiadając pliku z poszczególnymi ścieżkami (tła i samego śpiewu)?

#mp3 #multimedia #audacity
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki polecicie serwis do uploadowania mp3 (muzyka) tak zeby bylo latwe do sciagniecia i pozostawalo tam juz na zawsze, albo jak najdluzej - najlepiej zeby tez dbal o prawa autorskie ?

#pytanie #muzyka #mp3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy jest jedno miejsce w Sieci gdzie można kupić poszczególne utwory mp3, polskich i zagranicznych wykonawców, a nie całe albumy?
#mp3 #muzyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

na jakiej stronie mogę anonimowo, bez logowania wrzucić plik mp3, żeby można było odtworzyć go bezpośrednio na stronie, bez zbędnego ściągania? Coś a'la wrzuta.pl, ale ona coś mi nie działa;/
#mp3 #pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam swoją zasłużoną, 5-letnią Sansę Clip + Ostatnio coś się stało z gniazdem jack - trzeba docisnąć wtyczkę do końca żeby grały obie słuchawki co sprowadza się do chodzenia z odtwarzaczem w ręku. Da się to jakoś naprawić? To na pewno nie wina słuchawek.
#pytanie #mp3 #sansaclip
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W mojej Sansie musiałem lekko naciskać na bok włożonego jacka bo też grała jedna słuchawka. Myślałem, że w gnieździe się metalowe blaszki odgięły i nie kontaktują z wtyczką. Z dnia na dzień było coraz gorzej. Po otwarciu Sansy okazało się, że piny od gniazda 'odlutowały' się od ścieżek. Dopychanie powodowało, że było przewodzenie. Lutownica kolbowa poszła w ruch i gra jak nowa. Uważać tylko trzeba przy otwieraniu, bo bardzo łatwo jest zniszczyć
  • Odpowiedz
@Gandalfo: miałem chyba ze 3 SC+ i w każdej występował ten problem.
Za pierwszym razem po otwarciu zerwałem przewody od baterii. Po przylutowaniu trochę działała, ale fuszerkę odwaliłem i w końcu padła.
Za drugim razem też spaprałem, bo słabo przylutowałem i jeszcze mi ręką drgnęła, no i klops z elektroniką.
Ale jak to mówią - do trzech razy sztuka i za trzecim razem naprawiłem bez problemów.
  • Odpowiedz
@CHVRCHES: zepsute 320tki, są utwory, gdzie specjalnie są niedociągnięte tony, wzmacniam dźwięk i zapisuję jako VBR4 (zmienna jakość - tam gdzie więcej ciszy, tam jakość mniejsza). Utwory zajmują troszkę więcej niż 128kbps, ale brzmią jak 256kbps.
W moich Superluxach HD662F rozróżniam, które utwory są zepsute. Tak około 60% plików z nieoficjalnych źródeł, np. chomikuj i wrzuta.
@Szrlh: Nie wiem, na czym usłuchasz różnicy między FLAC, a niezepsutej MP3.
  • Odpowiedz
@Angel_of_death: ta sansa kosztuje 100zl, i jakość dźwięku wynagrodzi ci brak przycisków do folderu, masz osobne przyciski do głośności, i 4 te główne do zmiany utworów i góra dół, jest jeszcze backspace i home. A pozatym istnieje możliwość wgrania rockbox który daje jeszcze większe możliwości tego urządzenia, ja osobiście gdybym miał znowu wybierać jakieś mp3 to znowu wybrałbym sanse, zresztą poczytaj sobie w internecie opinie o niej ;D
  • Odpowiedz
#komputery #muzyka #pcmasterrace #kiciochpyta #mp3

Jest sens w dzisiejszych czasach trzymac kolekcje mp3 ? Na przelomie wieku zdobycie jakiejs mp3 graniczylo z cudem i bylo naturalnym ze bralo sie wszystko i sluchalo jak leci. Potem przyszly glupie czasy kiedy zaczeto probowac walczyc z tym w imie okradania muzykow z ich pieniedzy ( nawiasem mowiac idea szczytna tylko glupio rozegrane i nie wytrzymalo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach