Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@jest_agrest-nie_ma: ściągasz foobar. Ściągasz lame.exe. Odpalasz plytę w foobar, ppm>convert ustawiasz tam gdzie ma ploki zapisac, wybierasz mp3, potem jeszcze spyta gdzie Twój lame i to w sumie tyle
- 0
@Rysiekkkk: Jest 320. :) Nawet wyżej, ale to zalezy od wybranego filmiku akurat.
- 0
@Dawidinho8: Osobiście nie testowałem dodatków do ściągania audio, więc nic nie polecę, ale na stronie Mozilli jest tego do wyboru :)
- 1
#elektronika #mp3 #pytanie
Poleci ktos glosnik bezprzewodowy bluetooth z wyjsciem na sluchawki
poszukuje takiego czegos do 150zl moze jakis Mirek korzysta i sobie chwali
Poleci ktos glosnik bezprzewodowy bluetooth z wyjsciem na sluchawki
poszukuje takiego czegos do 150zl moze jakis Mirek korzysta i sobie chwali
- 4
Mirki da się jakoś wyciąć muzykę z piosenki (mp3) tak by fragment był z samymi słowami ? Obecnie dysponuję audacity i zastanawiam się czy jest to możliwe nie posiadając pliku z poszczególnymi ścieżkami (tła i samego śpiewu)?
#mp3 #multimedia #audacity
#mp3 #multimedia #audacity
- 0
@cichy_brzek: dużo babrania z tym ? na pierwszy rzut oka wygląda mi to na żmudną robotę.
Komentarz usunięty przez autora
@marcooo80: soundcloud?
- 0
@Zarzad_Powierniczy: stamtad nie mozna dowolnie pobierac (tylko zarejestrowani)
- 1
@zloty_wkret: zippyshare
- 0
@IreuN: @Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ooo Panowie, elegancko! Dzięki :D
@BloodyBogdan: polecam
@BloodyBogdan: tez polecam
- 1
- 1
W mojej Sansie musiałem lekko naciskać na bok włożonego jacka bo też grała jedna słuchawka. Myślałem, że w gnieździe się metalowe blaszki odgięły i nie kontaktują z wtyczką. Z dnia na dzień było coraz gorzej. Po otwarciu Sansy okazało się, że piny od gniazda 'odlutowały' się od ścieżek. Dopychanie powodowało, że było przewodzenie. Lutownica kolbowa poszła w ruch i gra jak nowa. Uważać tylko trzeba przy otwieraniu, bo bardzo łatwo jest zniszczyć
- 0
@Gandalfo: miałem chyba ze 3 SC+ i w każdej występował ten problem.
Za pierwszym razem po otwarciu zerwałem przewody od baterii. Po przylutowaniu trochę działała, ale fuszerkę odwaliłem i w końcu padła.
Za drugim razem też spaprałem, bo słabo przylutowałem i jeszcze mi ręką drgnęła, no i klops z elektroniką.
Ale jak to mówią - do trzech razy sztuka i za trzecim razem naprawiłem bez problemów.
Za pierwszym razem po otwarciu zerwałem przewody od baterii. Po przylutowaniu trochę działała, ale fuszerkę odwaliłem i w końcu padła.
Za drugim razem też spaprałem, bo słabo przylutowałem i jeszcze mi ręką drgnęła, no i klops z elektroniką.
Ale jak to mówią - do trzech razy sztuka i za trzecim razem naprawiłem bez problemów.
- 1
Też tak macie jak utwór nie ma 320kb/s to gardzicie takim plikiem?
#muzyka #nieboperfekcjonistow #mp3
#muzyka #nieboperfekcjonistow #mp3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@CHVRCHES: zepsute 320tki, są utwory, gdzie specjalnie są niedociągnięte tony, wzmacniam dźwięk i zapisuję jako VBR4 (zmienna jakość - tam gdzie więcej ciszy, tam jakość mniejsza). Utwory zajmują troszkę więcej niż 128kbps, ale brzmią jak 256kbps.
W moich Superluxach HD662F rozróżniam, które utwory są zepsute. Tak około 60% plików z nieoficjalnych źródeł, np. chomikuj i wrzuta.
@Szrlh: Nie wiem, na czym usłuchasz różnicy między FLAC, a niezepsutej MP3.
W moich Superluxach HD662F rozróżniam, które utwory są zepsute. Tak około 60% plików z nieoficjalnych źródeł, np. chomikuj i wrzuta.
@Szrlh: Nie wiem, na czym usłuchasz różnicy między FLAC, a niezepsutej MP3.
konto usunięte via iOS
- 1
@Angel_of_death: ta sansa kosztuje 100zl, i jakość dźwięku wynagrodzi ci brak przycisków do folderu, masz osobne przyciski do głośności, i 4 te główne do zmiany utworów i góra dół, jest jeszcze backspace i home. A pozatym istnieje możliwość wgrania rockbox który daje jeszcze większe możliwości tego urządzenia, ja osobiście gdybym miał znowu wybierać jakieś mp3 to znowu wybrałbym sanse, zresztą poczytaj sobie w internecie opinie o niej ;D
@Angel_of_death:
@niedzwiedz_popularny:
Sansy używam do biegania i polecam. To o co pytasz kiedyś miały mp3 sony - była koronka która zmieniała utwory, a po mocniejszym wysunięciu foldery. Nie wiem czy w nowych modelach to z zachowali
@niedzwiedz_popularny:
Sansy używam do biegania i polecam. To o co pytasz kiedyś miały mp3 sony - była koronka która zmieniała utwory, a po mocniejszym wysunięciu foldery. Nie wiem czy w nowych modelach to z zachowali
- 1
- 0
@Galanek9: Zapodaj przykładową nazwę utworu, na pewno nie trzeba konwertować.
Poleci ktoś jakiś sklep z utworami/albumami MP3? Jedyne co znalazłem to empik, ale tam nie ma albumu który mnie interesuje (konkretnie Beck - Modern Guilt).
#mp3 #muzyka #sklepyinternetowe
#mp3 #muzyka #sklepyinternetowe
Czy ma ktoś sluchawki doki brainwavz m1? Jak się sprawdzaja szczególnie chodzi mi o rock i metal. Lepsze one czy soundmagic e10? #sluchawki #elektronika #gadzetomania #mp3 #smartfon
- 0
słuchasz na piankach comply?
konto usunięte via Android
- 0
@rog1201: tak. ale wole gumki bo bas jest troche lepszy.
- 1
#komputery #muzyka #pcmasterrace #kiciochpyta #mp3
Jest sens w dzisiejszych czasach trzymac kolekcje mp3 ? Na przelomie wieku zdobycie jakiejs mp3 graniczylo z cudem i bylo naturalnym ze bralo sie wszystko i sluchalo jak leci. Potem przyszly glupie czasy kiedy zaczeto probowac walczyc z tym w imie okradania muzykow z ich pieniedzy ( nawiasem mowiac idea szczytna tylko glupio rozegrane i nie wytrzymalo
Jest sens w dzisiejszych czasach trzymac kolekcje mp3 ? Na przelomie wieku zdobycie jakiejs mp3 graniczylo z cudem i bylo naturalnym ze bralo sie wszystko i sluchalo jak leci. Potem przyszly glupie czasy kiedy zaczeto probowac walczyc z tym w imie okradania muzykow z ich pieniedzy ( nawiasem mowiac idea szczytna tylko glupio rozegrane i nie wytrzymalo
konto usunięte via Android
- 7
@szaremyszki: dla starych kawałków na pewno, ja mam małą kolekcję, coś koło 15gb ale mam i imo warto.
Oszczędzaj transfer gdziekolwiek jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oszczędzaj transfer gdziekolwiek jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@szaremyszki: tez tak myślałem, dopóki 30 utworów z playlisty nie zniknęło bo gdzieś ktoś zgłosił, zastrzeżona w konkretnym kraju itd..
@PrzemekWolw: To tutaj nawet FLAC nie był potrzebny IMO bo między 128 a 320 jest duża różnica.
@xbonio: Na trochę lepszym sprzęcie kiedyś robiłem 18-19 trafień na 20 prób, MP3 320 vs FLAC. To nie jest trudne, trzeba tylko wiedzieć gdzie tej różnicy szukać bo to nie jest coś co się rzuca na uszy od pierwszej sekundy.






























Mireczki szukam odtwarzacza mp3 tak do 200 zł który by nie raził w uszy. Zastanawiam się nad sansa clip sport albo xduoo x2. Kupiłbym clip zipa/plusa ale już nigdziej nie mogę znaleźć w dobrym stanie. Polecicie coś ? Może być używka jeżeli warto ( ͡º ͜ʖ͡º)