@kvgewhr: Mam dużą tolerancje jeśli chodzi o #modameska i szanuje za własny styl, ale tutaj to kolega zdecydowanie popłynął, chciał być zbyt alternatywny, no i kwestionuje legitość balenciagi na nogach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hitherto: duza wina zdjęcia, tak mi się wydaje. Na mnie wisi wiec ciezko mi ocenic. Normalnie nosze S, czasem rowniez M, ale tu problemem jest też to, ze jestem karakanem 160 cm - mysle, ze przy 165 - 170 cm byłoby lepiej. Trojmiasto.
  • Odpowiedz
Siemka, będzie nieco sentymentalnie, ale postaram się krótko - 15.11.2015 otworzyliśmy z żoną (wtedy dziewczyną) sklep. Pojutrze #soxinthebox ma czwarte urodziny, wydarzyło się dużo, a Wy byliście dla nas bardzo ważnym elementem. Pojawiły się tutaj słowa miłe i motywujące, czasami też krytyczne, ale wnioski zostały wyciągnięte. Poznałem wykopowych organizatorów wykopparty, na imprezach nasze skarpetki gościły kilkukrotnie, znalazłem tutaj bardzo miłego fotografa, który zrobił nam super zdjęcia, a teraz dostaje
Sox-in-the-Box - Siemka, będzie nieco sentymentalnie, ale postaram się krótko - 15.11...

źródło: comment_QJmQDxHkMJLYRFEXKncAXw6PLrRlgOGU.jpg

Pobierz
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej #aliexpress i #1111aliexpress!
W sklepie Veithdia macie dzisiaj szansę kupić świetne okulary w niskich cenach, poza kuponami aliexpress możecie użyć kuponów select 2$ za każde wydane 15$ i kuponów sprzedawcy 1/1.01$ ( ͜͡ʖ ͡€)
Okulary mają oczywiście przetestowany filtr i są bezpieczne dla oczu.

Dla tych co przeoczyli, przypominamy o naszej stronie z kodami promocyjnymi i ofertami specjalnymi na najbliższe dni https://alipaczka.pl/aliexpress1111/
AliPaczka - Hej #aliexpress i #1111aliexpress!
W sklepie Veithdia macie dzisiaj szan...

źródło: comment_TRrBkBSzly4etJabedoDGiyau377Inn7.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej Kochani!
Taką oto chustę zrzuciłam wczoraj z szydełka. Podoba się Wam arbuz? ()
Jako, że zbliża się okres świąt, chciałabym Wam podsunąć pomysł na prezent dla Waszych ukochanych, dla mam, babć, sióstr, przyjaciółek, przyjaciół (tak, męskie też są :) ) albo i dla Was samych. Do świąt zdążę jeszcze udziergać kilka chust, (ako że jedna to około 40 godzin dziergania) ze świetnej jakości włóczki, która jest
Eskimoska - Hej Kochani!
Taką oto chustę zrzuciłam wczoraj z szydełka. Podoba się Wa...

źródło: comment_S5AWIA1OPdQnIbjpeJooK91idyIeh3UR.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach