Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Zapraszam do obserwowania mojego tagu---> #prostozchin
źródło: comment_1583342777VFyl0MEHRDmFaFJ57hnymh.gif
PobierzTwoja główna para glanów jest produkcji:
- Steady's lub inne od Subel 17.5% (7)
- Nagaba 7.5% (3)
- Mam 15 lat i noszę Steele 32.5% (13)
- Dokonujące żywota HDki 15.0% (6)
- Czeskie podróby KMM (Moravia Adler) 2.5% (1)
- Polskie KMM Plus (Jedlińsk) 0% (0)
- Bustagrip 0% (0)
- Grinders 0% (0)
- Altercore 2.5% (1)
- Inne 22.5% (9)
@yamnichek_pyesio: ktoś to jeszcze nosi oprócz właśnie osób które mają 15lat?
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
- 14
- 80
@piotredarew: w sumie to nie jest zły pomysł - jeśliby zrobić z maseczki modne akcesorium to może ludzie którzy się źle czują i ci którzy się chcą dodatkowo zabezpieczyć nie wstydziliby się ich nosić w miejscu publicznym, komunikacji itp.
- 89
@piotredarew: jeszcze gamingowe z logo razera albo innego HyperX :)
@takietomile: tak średnio bym powiedział
@takietomile: zależy ile masz lat, I'm mniej tym bardziej pasują
Co różowe paski myślą o ubraniach marki Marie Zele?
Chłód czy smród?
Mi jako facetowi bardzo podoba się ten styl to chyba vintage się nazywa, chcę kupić coś znajomej i nie wiem jaką to ma opinie.
#modadamska #rozowepaski #logikarozowychpaskow
Chłód czy smród?
Mi jako facetowi bardzo podoba się ten styl to chyba vintage się nazywa, chcę kupić coś znajomej i nie wiem jaką to ma opinie.
#modadamska #rozowepaski #logikarozowychpaskow
- 5
Ten uczyć, kiedy ciuch, który założyłaś jest o wiele bardziej przezroczysty niż się spodziewałaś... (・へ・)
#rozowepaski #modadamska
#rozowepaski #modadamska
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pierogu jak pieroga nie widać to spoko
Czy Azjaci mają swój odpowiednik tatuażu "chiński znaczek" tłumaczony na coś w rodzaju "kurczak słodko-kwaśny"? Jak najbardziej.
Ogólnie rzecz biorąc, tak jak u nas przyjmowano, że każdy Azjata zna kung-fu, a podstawą jego diety to psy i koty, tak w Azji każdy Europejczyk słucha muzyki poważnej oraz ma arystokratyczne korzenie.
Picrel mamy właśnie przykład azjatyckiego odpowiednika białej europejski z "chińskim tatuażem a'la kurczak słodko-kwaśny". Tutaj mamy herb Edwarda III Plantageneta, który powstał z
Ogólnie rzecz biorąc, tak jak u nas przyjmowano, że każdy Azjata zna kung-fu, a podstawą jego diety to psy i koty, tak w Azji każdy Europejczyk słucha muzyki poważnej oraz ma arystokratyczne korzenie.
Picrel mamy właśnie przykład azjatyckiego odpowiednika białej europejski z "chińskim tatuażem a'la kurczak słodko-kwaśny". Tutaj mamy herb Edwarda III Plantageneta, który powstał z
źródło: comment_1583157618nSVApyEoWfBqH52gEHfhuw.jpg
Pobierz@Camilli: a tak na poważnie ta marynarka jest od Ralph Lauren, więc jak coś to miej pretensje do producenta.
@Camilli Tyle, że u nas to samo by przeszło. Przeciętny Polak też nie rozpozna herbu Edwarda III. Ba, ja stosunkowo ogarnięty z historii, też nie rozponam herbu Edwarda III. Poznam lwy, poznam lilie, ale do konkretnego władcy bym ich nie umiał przypisać.
Toteż myślę, że z tego przykładu, wysnułeś zbyt daleko idący wniosek. Ale sam koncept niezły.
Toteż myślę, że z tego przykładu, wysnułeś zbyt daleko idący wniosek. Ale sam koncept niezły.
Pytanie do #rozowepaski. Jaką firmę z butami polecicie jeśli chodzi o eleganckie damskie buty tak na jesień/wczesną wiosnę? Buty do użytku na codzień. Tak do 500 zł. Wittchen? Nie wiem. Z góry dzięki za pomoc.
#buty #modadamska
#buty #modadamska
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
@Krachu: mega zaskoczona jestem marką 5th Avenue z Deichman. Mam już trzy pary skórzanych, w tym szpilki, i wow. Wygodne i bardzo dobra jakość. Przerzuciłam się na nią z Ryłko i Lasocki.
- 3
@Krachu: jak na codzień i mają być wygodne to ecco

@rybazryzem85: no to jest Show
@syngaja: cygańskie szpilki
- 1
2 x OSOCE torba dla kobiet
Dodajemy do koszyka 2 szt. (możliwe mixy z innymi torbami w sklepie)
Cena: 2,38$ za 2 szt.
Link ---> http://ali.pub/4j0m9v
Darmowa wysyłka.
Cebula dla lubiących ryzyko :) Raczej nie wyślą ale sklep już trochę istnieje i ma zadziwiająco dobre opinie.
Dodajemy do koszyka 2 szt. (możliwe mixy z innymi torbami w sklepie)
Cena: 2,38$ za 2 szt.
Link ---> http://ali.pub/4j0m9v
Darmowa wysyłka.
Cebula dla lubiących ryzyko :) Raczej nie wyślą ale sklep już trochę istnieje i ma zadziwiająco dobre opinie.
źródło: comment_1583102962Rcyg60JtHyScDfQ2C0iWIL.jpg
PobierzBalenciaga fall/winter 2020/21 Paris Fashion Week
Imo najlepszy pokaz PFW :)
#moda #modadamska #modameska #streetwear
Imo najlepszy pokaz PFW :)
#moda #modadamska #modameska #streetwear

- 0
@kirk85: hm ;) wydawało mi się ze widziałam kilkukrotnie model butów Triple S w stylowkach streetwear’owych
- 434
Mireczki kupiłem babci na imieniny takie buciki. Fitują jej? #ubierajsiezwykopem #modadamska
źródło: comment_1583044745cMAGYl3E015ILRG9ue6KNJ.jpg
PobierzJak zgubi na rynku w Krakowie to koniec
- 84
@abeabe: To twoja babcia?
źródło: comment_1583056558foS6KGWYLIH2x8o1ILen7b.jpg
PobierzMirasy, chce kupić buty, a wyprzedali ze sklepu producenta. Znalazłem na sport-shop.pl
Myślicie, że legitna strona? Zamawial ktoś? Opinie ma spoko
#modameska #modadamska #niebieskiepaski #rozowepaski #buty #sneakers #kiciochpyta
Myślicie, że legitna strona? Zamawial ktoś? Opinie ma spoko
#modameska #modadamska #niebieskiepaski #rozowepaski #buty #sneakers #kiciochpyta
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@rakujp: na mirko mają opinię legitnych. Ja kupiłem jakieś Pumy to logo nie było prosto więc je zwróciłem.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirki, poszukuję produktów, w które mógłbym zainwestować trochę gotówki chodzi mi typowo o hurt. Mam sklep internetowy gdzie mam bardzo zróżnicowany towar więc nie zamykam się na daną kategorię. Ale szczególnie interesuje mnie odzież, biżuteria, elektronika. Chciałbym przyjechać, zobaczyć towar i go ewentualnie kupić, interesuje mnie tylko warszawa i okolice.
#warszawa #bizuteria #moda #modameska #biznes #modadamska #firma #
#warszawa #bizuteria #moda #modameska #biznes #modadamska #firma #
@Surrealizm: na wólke jedź - masz tam wszystko co cie interesuje :}
@Surrealizm mamy ci podawać gotowy przepis na biznes?
- 0
Zapraszam do obserwowania mojego tagu---> #prostozchin
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BOMBA_ATOMOWA: Co jest złego w tej bieliźnie XD?
- 596
@BOMBA_ATOMOWA: przeleżałeś 30 lat w komorze kriogenicznej?





























#modadamska #heheszki #leginsy
źródło: comment_1583402472cYF84YHxegI9Yqdw8npigd.jpg
Pobierz