y.....o - #glany #gif #obuwie #moda #modadamska #modameska

źródło: comment_1583342777VFyl0MEHRDmFaFJ57hnymh.gif

Pobierz

Twoja główna para glanów jest produkcji:

  • Steady's lub inne od Subel 17.5% (7)
  • Nagaba 7.5% (3)
  • Mam 15 lat i noszę Steele 32.5% (13)
  • Dokonujące żywota HDki 15.0% (6)
  • Czeskie podróby KMM (Moravia Adler) 2.5% (1)
  • Polskie KMM Plus (Jedlińsk) 0% (0)
  • Bustagrip 0% (0)
  • Grinders 0% (0)
  • Altercore 2.5% (1)
  • Inne 22.5% (9)

Oddanych głosów: 40

  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@piotredarew: w sumie to nie jest zły pomysł - jeśliby zrobić z maseczki modne akcesorium to może ludzie którzy się źle czują i ci którzy się chcą dodatkowo zabezpieczyć nie wstydziliby się ich nosić w miejscu publicznym, komunikacji itp.
  • Odpowiedz
Czy Azjaci mają swój odpowiednik tatuażu "chiński znaczek" tłumaczony na coś w rodzaju "kurczak słodko-kwaśny"? Jak najbardziej.

Ogólnie rzecz biorąc, tak jak u nas przyjmowano, że każdy Azjata zna kung-fu, a podstawą jego diety to psy i koty, tak w Azji każdy Europejczyk słucha muzyki poważnej oraz ma arystokratyczne korzenie.

Picrel mamy właśnie przykład azjatyckiego odpowiednika białej europejski z "chińskim tatuażem a'la kurczak słodko-kwaśny". Tutaj mamy herb Edwarda III Plantageneta, który powstał z
C.....i - Czy Azjaci mają swój odpowiednik tatuażu "chiński znaczek" tłumaczony na co...

źródło: comment_1583157618nSVApyEoWfBqH52gEHfhuw.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Camilli Tyle, że u nas to samo by przeszło. Przeciętny Polak też nie rozpozna herbu Edwarda III. Ba, ja stosunkowo ogarnięty z historii, też nie rozponam herbu Edwarda III. Poznam lwy, poznam lilie, ale do konkretnego władcy bym ich nie umiał przypisać.

Toteż myślę, że z tego przykładu, wysnułeś zbyt daleko idący wniosek. Ale sam koncept niezły.
  • Odpowiedz
  • 2
Pytanie do #rozowepaski. Jaką firmę z butami polecicie jeśli chodzi o eleganckie damskie buty tak na jesień/wczesną wiosnę? Buty do użytku na codzień. Tak do 500 zł. Wittchen? Nie wiem. Z góry dzięki za pomoc.
#buty #modadamska
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Krachu: mega zaskoczona jestem marką 5th Avenue z Deichman. Mam już trzy pary skórzanych, w tym szpilki, i wow. Wygodne i bardzo dobra jakość. Przerzuciłam się na nią z Ryłko i Lasocki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, poszukuję produktów, w które mógłbym zainwestować trochę gotówki chodzi mi typowo o hurt. Mam sklep internetowy gdzie mam bardzo zróżnicowany towar więc nie zamykam się na daną kategorię. Ale szczególnie interesuje mnie odzież, biżuteria, elektronika. Chciałbym przyjechać, zobaczyć towar i go ewentualnie kupić, interesuje mnie tylko warszawa i okolice.

#warszawa #bizuteria #moda #modameska #biznes #modadamska #firma #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach