Halo #modadamska #modameska ale głównie #rozowepaski i #mirabelkopomusz

Gdzie dostanę porządną rozpinaną bluzę, która przy częstym noszeniu wytrzyma mi dłużej niż rok?
Mam bluzę z Big Stara (pic rel) i calkiem dobrze się trzyma po niemal roku, ale niestety oberwała iskrą z ogniska. Wyświetlają mi się reklamy Naoko store, ale nie mam pojęcia, jaki jest stosunek jakości do ceny. Jakie sklepy polecacie?
CarycaMokregoSniegu - Halo #modadamska #modameska ale głównie #rozowepaski i #mirabel...

źródło: comment_15817868381NT0LOvy6pHFA1DJyj7fSo.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, jakie znacie sklepy internetowe z ciuchami z różnymi wzorami, coś w celujące bardziej w młodzieżowe klimaty, typu jakieś koty, delfiny itd. Znalazłem mrgugu, ale niezbyt dobre ma opinie i tak jakoś chyba wszystkie rzeczy mają teraz przecenione o połowe i jakoś mnie to zniechęca. Ktoś zna? Może się więcej wypowiedzieć?

#ciuchy #modameska #modadamska
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Przegrywex: modniejsze? Ładniejsze? Ja myślałem że buty wyneira się patrząc które są wygodniejsze i w których mi się wygodniej chodzi a nie które będą wzbudzały zachwyt..... Ehhh te dzisiejsze czasy..... Jestem przerażony :/
  • Odpowiedz
@wyjzprz2: te 20 latki to pewnie normiki które miały akurat okienko w szkole czy przerwę między wykładami więc to normalne że siedzą w galeriach chyba że twoje województwo ma ferie to jeszcze łatwiej to wytłumaczyć, kiedyś usłyszałem że będąc w galerii lepiej się nie zastanawiać nad tym skąd kto ma czas i pieniądze żeby tutaj być i kupować bo się człowiek dołuje, a najlepiej nie chodź tam wcale jak nie
  • Odpowiedz
@TestoDepot: jestem majetna osoba, ale stalem sie majetna osoba bedac w wieloletnim zwiazku. Przed wieloletnim zwiazkiem bylem biednym studentem, co wcale a wcale nie przeszkadzalo mi w spotykaniu sie z dosc duza iloscia dziewczyn. Czyli bedac biednym, brzydkim i niskim nie mialem problemow z poderwaniem fajnej dziewczyny. A teraz powiem ci dlaczego. Po pierwsze, w przeciwienstwie do bywalcow tagu przegryw nigdy nie traktowalem zadnej dziewczyny jak celu czy czegos w
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach