Wpis z mikrobloga

  • 0
@Harmonia: Właśnie zalando nie podaje cm dla każdego rozmiaru koszuli, jest tylko rozmiar i cm dla modela czyli przeważnie jest to 40. A ze dana marka ma różne wymiary dla tych samych rozmiarów to chyba muszę przycebulic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wiktorgg: ja tak ostatnio zrobiłem, zamówiłem ubrania za 1400 zł w tym 8 par spodni, wziąłem 3, a 5 odesłałem, bo i tak mi nie pasowały (albo za długie, albo za małe, albo za szerokie w nogawce). Spodnie to moim zdaniem loteria.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wiktorgg: sama tak robię, dla mnie normalna praktyka, by mieć pewność, że ciuch dobrze leży. Wiadomo, że z rozmiarówkami to loteria. Tak w ogóle, to już nie pamiętam, kiedy ciuch kupiłam stacjonarnie, tylko zbiorowe zakupy online :)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wiktorgg: Pro tip z butami to esize.me Zmierz sobie nogę w stacjonarnym sklepie a potem masz podgląd nogi w bucie na eobuwie. Ofc kupić but możesz gdziekolwiek indziej.
  • Odpowiedz
@Wiktorgg: Niby czemu cebula? Normalna rzecz. Między innymi dlatego zwroty na zalando wyglądają jak wyglądają, żeby zachęcać klientów ułatwieniami. Prościej zamówić 10 rzeczy i 5 odesłać po przymierzeniu sobie wygodnie w domu, zamawiając sobie kuriera do domu na wybraną godzinę niż się targać po centrach handlowych
  • Odpowiedz
Pro tip z butami to esize.me Zmierz sobie nogę w stacjonarnym sklepie a potem masz podgląd nogi w bucie na eobuwie. Ofc kupić but możesz gdziekolwiek indziej.


@int: no chyba, że nie. Pokazuje mi mase butów zdecydowanie nie na moją stopę, jedne zamówiłam i było dokładnie tak, jak się spodziewałam ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz