Mam powiększone węzły chłonne. Według googla złapałem HIV ( ͡° ʖ̯ ͡°) #choroby #mirkolekarz #l---------------------e
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
#medycyna #mirkolekarz
Czołem Mirasy! Od jakiegoś czasu miewam bóle z lewej strony pleców nieco ponizej wysokosci mostka. Co to może być?
Czołem Mirasy! Od jakiegoś czasu miewam bóle z lewej strony pleców nieco ponizej wysokosci mostka. Co to może być?
@KoloPozaKontolo Rak rdzenia i prawego pośladka. Kuźde idź z tym do lekarza!
konto usunięte via Android
- 2
Mircy, o co może chodzić z utratą czucia w kawałku skóry?xD
Od kości miedniczej do połowy uda, taki kwadrat bezczucia- tzn dotyk czuć, tak nieprzyjemnie, jak wtedy, gdy masz znieczulona wargę. Na ból nie reaguje, z cieplem-zimnem nie było probowane. Nic nie boli, nie ma mrowienia itp.
#pytanie #mirkopomusz #zdrowe #mirkolekarz
Od kości miedniczej do połowy uda, taki kwadrat bezczucia- tzn dotyk czuć, tak nieprzyjemnie, jak wtedy, gdy masz znieczulona wargę. Na ból nie reaguje, z cieplem-zimnem nie było probowane. Nic nie boli, nie ma mrowienia itp.
#pytanie #mirkopomusz #zdrowe #mirkolekarz
konto usunięte via Android
- 2
Mirki, może trochę głupie pytanie, ale nie znam się za bardzo na tym. Jadłem dzisiaj wątróbkę na obiad i zacząłem odczuwać niedawno ból i pieczenie w okolicach mostka, a wcześniej ukłuło mnie w okolicach Wątroby. Czy to po prostu normalna zgaga, czy mam zacząć się martwić? Proszę o szybką odpowiedź,najlepiej od osoby znającej się.
Wszystkie ŚMIESZKI chcące napisać śmieszny komentarz = czarnolisto
#zdrowie #mirkolekarz
Wszystkie ŚMIESZKI chcące napisać śmieszny komentarz = czarnolisto
#zdrowie #mirkolekarz
@janusz002 poczekaj do rana zobacz co się będzie działo
- 0
Mireczki dopadł mnie wczoraj w nocy ból gardła i katar o zielono-żółtym kolorze, wziąłem theraflu, rutinoscorbin i holinex, włączyłem sobie również świeży czosnek. Jest szansa, żebym był zdrowy do soboty/niedzieli? Co innego kupić i co robić, żeby postawić się na nogi? Antybiotyk raczej odpada, bo z pójściem do lekarza słabo.
#choroba #przeziebienie #leki #mirkolekarz
#choroba #przeziebienie #leki #mirkolekarz
@zielona_pomarancza do jutra to ciężko, ale polecam domowe sposoby woda (gorąca)w misce 2 łyżki soli i trochę musztardy moczysz nogi 10-15 min następnie 2 pary skarpetek i do łóżka.
Polecam również chleb z masłem i czosnkiem, lub z mlekiem.
Ooo i dobra też inhalacja (do garnka lejesz trochę wody i amolu następnie nakrywasz się ręcznikiem i wciągasz ten amol nosem (co minute dolewaj amolu))
Polecam również chleb z masłem i czosnkiem, lub z mlekiem.
Ooo i dobra też inhalacja (do garnka lejesz trochę wody i amolu następnie nakrywasz się ręcznikiem i wciągasz ten amol nosem (co minute dolewaj amolu))
Co może być przyczyną takiego problemu, że jak jest jakaś silna infekcja, jakaś grypa z kaszlem, gardłem, zatokami itd, czy powiedzmy jakieś zakażenie rany, to z początku myk myk i już został tylko lekki katarek czy malutka ranka a w niej tyle ropy co kot napłakał, ale ta taka lekka infekcja się utrzymuje całe miesiące i nie chce ustąpić?
#medycyna #zdrowie #lekarz #mirkolekarz
#medycyna #zdrowie #lekarz #mirkolekarz
- 0
@alfasamiec: Organizm jest wykończony walką, naprawa trwa dłużej niż walka, wirus ma łatwiejsze zadanie, do tego z wirusa zostały tylko najmocniejsze jednostki, najbardziej odporne na leki i układ odpornościowy, więc jest go mało, ale cięższy do całkowitego wytępienia.
@alfasamiec: zrobić posiew, strzelam, że jakaś wersja gronkowca może odpowiadać za tą ropkę i problem z gojeniem.
konto usunięte via Android
- 1
Mirony, mam mega sucho w gardle i nie da się tego pozbyć, co jakiś czas też kaszel się pojawia. Co to może być? Już mnie w-----a bo spać przez to nie mogłem. Od razu mówię, że to nie rak ani hemoroidy. #medycyna #choroby #mirkolekarz
@PhantomRain: prawdopodobnie masz spragnione owsiki
@PhantomRain: często pracujesz w kopalni ?
Możliwe, że od uderzenia nabawiłbym się wody w kolanie? Dwa dni temu mocno uderzyłem się w kolano o biurko. Do teraz mam sine i jak dotykam to czuję, że ta część ruchoma w kolanie tak jakby pływała.
#mirkolekarz #lekarz #zdrowie
#mirkolekarz #lekarz #zdrowie
Mirki, uderzenie w leb - lekkie zawroty przy przekrecaniu glowy w prawo, do tego lekkie mdlosci, brak apetytu. Walnelam sie wczoraj w nocy, dosc konkretnie.
Martwic sie, szukac pomocy czy przeczekac? Norscy lekarze maja tak bardzo w------e, ze marne szanse na skierowanie na jakies badania.
#pomocy #mirkolekarz
Martwic sie, szukac pomocy czy przeczekac? Norscy lekarze maja tak bardzo w------e, ze marne szanse na skierowanie na jakies badania.
#pomocy #mirkolekarz
- 2
@indeed: idź do lekarza
- 1
@imyodda: Teraz już niczym, ale za dzieciaka lubiłem poskakać na rolkach i desce :) niestety czasami ląduje się głową na betonie.
@indeed: Generalnie na 99,9% nic Ci nie będzie. Za 2 dni będzie luz (w PL zazwyczaj 3-4 dni chcą trzymać na obserwacji, ale to raczej jako dupochron działa).
Musialabys mieć strasznego pecha by coś Ci się tam w głowie porobiło złego.
@indeed: Generalnie na 99,9% nic Ci nie będzie. Za 2 dni będzie luz (w PL zazwyczaj 3-4 dni chcą trzymać na obserwacji, ale to raczej jako dupochron działa).
Musialabys mieć strasznego pecha by coś Ci się tam w głowie porobiło złego.
Jest tu jakiś lekarz?
Coś mi się pod zebrem o------o. Na początku bolało. Jakbym po prostu krzywo siedział, ale im bliżej wieczora tym gorzej. Jak się położyłem to przy oddychaniu bolało tak ze ciężko oddychać. Usunąłem dopiero po 5 na chwilę.
Ale i tak n--------a tak ze ciężko sapac, nie mówiąc już o zasmianiu się.
Dotykając
Coś mi się pod zebrem o------o. Na początku bolało. Jakbym po prostu krzywo siedział, ale im bliżej wieczora tym gorzej. Jak się położyłem to przy oddychaniu bolało tak ze ciężko oddychać. Usunąłem dopiero po 5 na chwilę.
Ale i tak n--------a tak ze ciężko sapac, nie mówiąc już o zasmianiu się.
Dotykając
- 0
@zawodowiec: 186cm ~80kg
Ale chyba powoli przechodzi samo z siebie. Zobaczę rano jak się będę czuł. i czy będzie bolało przy leżeniu
Ale chyba powoli przechodzi samo z siebie. Zobaczę rano jak się będę czuł. i czy będzie bolało przy leżeniu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
XDDD
umarłę
umarłę
@Lukassz: NIECH GINIE
Ktoś tu był chory na nadczynność tarczycy? Jak to wygląda? To prawda, że dużo się je, a się nie tyje?
#nadczynnosctarczycy #choroby #lekarz #mirkolekarz
#nadczynnosctarczycy #choroby #lekarz #mirkolekarz
@mahometgej: wsiąść w samochód i jechać do lekarza, bo jak raz nie doleczysz, to cię później będzie prześladować.
@mahometgej: No to świetnie, to co parę godzin powinieneś to robić. ;)
konto usunięte via Android
- 2
mirki,
Napierdziela mnie gardlo mocno. Do jutra musze byc jak nowy, co polecacie? Procz gardla w sumie nic mi nie jest.
#zdrowie #mirkolekarz #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
Napierdziela mnie gardlo mocno. Do jutra musze byc jak nowy, co polecacie? Procz gardla w sumie nic mi nie jest.
#zdrowie #mirkolekarz #kiciochpyta #pytaniedoeksperta
- 2
@dualizmXkorpuskularnoXfalowy: seta wodki z pieprzem
Komentarz usunięty przez moderatora























Zauważyłem, że bardzo ciężko znaleźć te analizatory, większość stron w ogóle nie pokazuje ceny, do wszystkich potrzebne są również specjalne, ekskluzywne paski.
Czy wszystkie laboratoria w Polsce muszą przechodzić tak ciężką drogę żeby zakupić taki sprzęt?
Bardzo
Ani to super dokładne bo materiałem jest krew włośniczkowa zazwyczaj, doliczyć też koszt ewentualnych kalibratorów czy kontroli. I kwestia tego, że