yło za późno, BATĄ rozpoczął wytwarzanie pola elektromagnetycznego


@HuopWsiowy: To innowacja rozwinięta na bazie doświadczeń z lat 90 z magnesem na tacho w TIRach? Ponoć teraz te skille będą mieć wzięcie wraz z narzuceniem tacho BUSiarzom ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@Saeglopur: Mietek w KAŻDEJ PRACY poza jedną został w-------y. BOLT = Komornik. Robił też w jakiejś firmie innej od przewozu ludzi, też komornik. Ostatnia praca busem = u------e wypłaty za przetrzymanie tyczki w dupie. Jedynie na ochronie w Dino mu nie zmasakrowali godności (i odbytu)
  • Odpowiedz