Wpis z mikrobloga

MIETKOLADY CZAS NAJWYŻSZY
Czas na krótkie podsumowanie dotychczasowej MIETKOLADY. @Napalone_Okno dodał dzisiaj nowy post z wieloma informacjami w uniwersum. Możemy dowiedzieć się z niego kilku rzeczy:

- Może i Mietek pracuje za zwierzęcą stawkę, ale za to BEZ UMOWY. No cóż, normalna sprawa, że pracuje się przez 10 dni bez żadnej umowy. Miecio jeszcze nie wie, że za te 10 dni pracy nie otrzyma wypłaty no bo przecież za naukę to się płaci a nie ma płacone. Dlatego Miecio dostanie w dniu wypłaty 1500zł oraz fakturę za naukę na 4500zł. No ale on KOCHA JEŹDZIĆ (dupskiem po drążku hamulca ręcznego).

- W dniu dzisiejszym długo wyczekiwane zawarcie umowy. Co prawda umowy o zlecenie, na minimalną krajową a "reszta pod stołem" - czyli Miecio po BALLBUSTINGU BOŻYM i FACESITTINGU MARIUSZOWYM przez 12h będzie wracał do szefa i ćwiczył zmienianie biegów ustami pod biurkiem. No ale on KOCHA JEŹDZIĆ (ustami po knadze szefa).

- Może i Miecio ma płacone gównopieniądze, ale przynajmniej zazna odrobinę ruchu, a jak wiadomo sport to zdrowie. Po podjechaniu pod magazyn Mietek jest ładowany przez magazynierów... ale w dupsko. Po spuszczeniu z krzyża Ukraińscy koledzy z magazynu musza odpocząć więc Mietek sam ładuje swojego busa. Dobrze, że jest Pan Mariusz, który zapina mu kable rozruchowe na sutkach i nadaje tempo załadunku impulsami z alternatora. Znając życie, to Miecio tam jeszcze na magazynie zamiata, myje paleciaki i toaletę magazynierów. No ale on KOCHA JEŹDZIĆ (jajami po pasku klinowym busa).

- No i najważniejsze, że Mietek pracuje 8 godzin tylko. No chyba, że pracuje 10 godzin. No ewentualnie 12 godzin. Ale tak ogólnie to on pracuje tylko 8.. w sensie przez 8 godzin robi jako fotel kierowcy i wdycha Mariuszowe pierdy. Przez pozostałe 4 godziny ładuje towar na busa, pucuje Mariuszowe berło albo jest peklowany. No ale on KOCHA JEŹDZIĆ (na Orlen przy ul. Jarocińskiej by zatankować za 10zł).

Przynajmniej ten #!$%@? z Bolta się nie odzywa. A jak się nie odzywa to sprawa długu zamknięta, prawda? To znaczy.. no co prawda Mietek go zablokował.. no ale nie odzywa się. Mietek za 4 miesiące kupi sobie nowego szrota, zatankuje go do pełna, i odezwie się komornik boży, który pierw zapekluje Mietkowy odbyt na oczach Gabrysi z Orlenu a potem załaduje Mietkowego szrota i ruszy W DŁUŻSZĄ TRASĘ LAWETĄ.

#przegryw #mietkolada #laktatormietka #busiarze #transport #kolchoz #pracbaza
HuopWsiowy - MIETKOLADY CZAS NAJWYŻSZY
Czas na krótkie podsumowanie dotychczasowej MI...

źródło: Zrzut ekranu 2024-05-20 194347

Pobierz

JAK PODOBA CI SIĘ 1 SEZON MIETKOLADY?

  • Jestem zachwycony 68.0% (34)
  • Czuję niedosyt 32.0% (16)

Oddanych głosów: 50

  • 20
  • Odpowiedz
Nie wiem jaka spina jest między wami, ale masz huop gadane xD


@Mr_3nKi_: To jest zaznaczanie miejsca w szeregu, @HuopWsiowy aspiruje do roli kierowcy TIRa a jedną z obowiązkowych postaw TIRowca jest pogarda i nienawiść do busiarzy ( ͡° ͡°)
  • Odpowiedz
  • 6
@Saeglopur: Nie no, ja szanuje każdego pracującego huopa, nie ważne czy busiarz, czy tirowiec, czy śmieciarz. Tylko ja powtarzam - PRACUJĄCEGO HUOPA a nie takiego, co daje się dymać w dupala i przy tym wywyższa się na tagu ponad innych huopów, którzy swego czasu wielokrotnie ostrzegali Mietka przed różnymi przygodami w jego karierze. Miecio jak to Miecio, wyśmiewał wszystkich, był najmądrzejszy, a jak ktoś go nie klepał po ramieniu to wyzywał
  • Odpowiedz
  • 5
@Saeglopur: Mietek w KAŻDEJ PRACY poza jedną został #!$%@?. BOLT = Komornik. Robił też w jakiejś firmie innej od przewozu ludzi, też komornik. Ostatnia praca busem = #!$%@? wypłaty za przetrzymanie tyczki w dupie. Jedynie na ochronie w Dino mu nie zmasakrowali godności (i odbytu)
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: xxxxD
Pisałem właściwie to żartem ale xD Widze jak serio znasz faktyczne detale tych "karier" :D
Kiedyś pytałem za co te jego kary do spłat, naliczali mu za jakieś uszkodzenia czy coś albo mandaty po prostu?
  • Odpowiedz
  • 3
@Saeglopur: Niee, w zasadzie to Mietek sam nigdy jasno nie powiedział o co tam chodzi. Pisał, że to jakieś opłaty jakby za "wypożyczenie auta".. coś na zasadzie, że ja ci wypożyczam auto do zarobku, 200zł dziennie dla mnie za wypozyczenie a reszta zarobku Twoja. Mietek nie wyrabiał tam nawet tych 200zł (kwota zmyślona bo nie pamiętam), do tego chyba czasami w ogóle ludzi nie woził i się zebrał dług zamiast zarobku
  • Odpowiedz
Pisał, że to jakieś opłaty jakby za "wypożyczenie auta".. coś na zasadzie, że ja ci wypożyczam auto do zarobku, 200zł dziennie dla mnie za wypozyczenie a reszta zarobku Twoja.


@HuopWsiowy: To wszystko to jest autentycznie współczesne niewolnictwo - dosłownie tak to się nazywa i jest powszechniejsze niż ludzie myślą. Masa Polaków w europie pada ofiarą tego to pomyśl ilu kompletnie obcych imigrantów daje się porobić. Wspominałem @SaintWykopek żeby też na to
  • Odpowiedz
@HuopWsiowy: (i wszyscy pozostali)

@Napalone_Okno to żywy przykład na prawdziwość porzekadła "głupi ma szczęście". Gdyby któregoś z ostatnich dni stałoby się COKOLWIEK z sypiącym się busem lub jego ładunkiem, Mietek miałby nad dupą kolejnego komornika. A gdyby coś stało się jemu, to leczenie musieliby chyba fundować rodzice tego geniusza.
Wykorzystajcie szansę na naukę na cudzych błędach i zaklinam was nie róbcie tego co on.
  • Odpowiedz
  • 0
@Saeglopur: No ogólnie wiele obecnych zawodów to takie niewolnictwo ale w ładnym opakowaniu. Zarobek pozwalający Ci na wegetację (jak niewolnik - masz jeść tyle by móc pracować, spać tyle, by móc pracować a czasu wolnego nie potrzebujesz), warunki pracy (brak klimatyzacji, porządnego zaplecza sanitarnego) czy emocjonalny szantaż (l4? Przez Ciebie musieliśmy pracować po godzinach. Urlop? Daj spokój, firma bez Ciebie nie da rady) a jak coś im się w tabelkach nie
  • Odpowiedz