@jmuhha: A nie prościej będzie przenieść Windows z dysku twardego na dysk półprzewodnikowy przy pomocy MiniTool Partition Wizard Free aniżeli bawić się w kolejną instalację Windows?
  • Odpowiedz
Mirki,

Chciałbym zainstalować nowy system na dysku SSD. Teraz mam system na dysku HDD windows 8. Ściągnąłem instalator Windows 10. Jak zrobić żeby nie aktualizował się tylko od razu instalował się nowy na windows 10.

#programowanie #komputery #informatyka #pytanie #pytaniedoeksperta #microsoft #windows #windows10
jmuhha - Mirki,

Chciałbym zainstalować nowy system na dysku SSD. Teraz mam system ...

źródło: comment_Mc3xuA6oTWqbhChf6RcBgo1vKsh1txgu.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mirki, potrzebuje pomocy.
Coś mi się system zawiesił i nie mogę go uruchomić, było napisane coś o tym, że odzyskiwanie nieudane, przez jakieś podłączone urządzenia, no to chciałem odpalić win 10 z USB i spróbować naprawić, ustawiłem bootowanie na USB i widnieje tylko logo win, nic więcej. Na USB mam win 10 a na pc mam pro robi to jakaś różnice? Może i głupie i pytanie ale serio pytam, a jeśli tak
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mirki, potrzebuje pomocy.
Coś mi się system zawiesił i nie mogę go uruchomić, było napisane coś o tym, że odzyskiwanie nieudane, przez jakieś podłączone urządzenia, no to chciałem odpalić win 10 z USB i spróbować naprawić, ustawiłem bootowanie na USB i widnieje tylko logo win, nic więcej. Na USB mam win 10 a na pc mam pro robi to jakaś różnice? Może i głupie i pytanie ale serio pytam, a jeśli tak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Mirki, potrzebuje pomocy.
Coś mi się system zawiesił i nie mogę go uruchomić, było napisane coś o tym, że odzyskiwanie nieudane, przez jakieś podłączone urządzenia, no to chciałem odpalić win 10 z USB i spróbować naprawić, ustawiłem bootowanie na USB i widnieje tylko logo win, nic więcej. Na USB mam win 10 a na pc mam pro robi to jakaś różnice? Może i głupie i pytanie ale serio pytam, a jeśli tak
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jmuhha: Nadal się da. Instalujesz po prostu Win10, jak masz klucz do Win8 to podajesz go w trakcie instalacji, jak nie masz (bo jest zaszyty w BIOSie) to pomijasz wpisywanie klucza i Win go sobie sam wyciągnie.
  • Odpowiedz
@kidzior: Widzę, że jesteś dumny ze swojego projektu. Ale może wyjaśnisz z czego? Z tego, że Arduino użyłeś w e-papierosie? Przerost formy nad treścią. Ale przed kolegami będziesz szpanował jakiego to ty (specjalnie z małej litery) masz e-papierosa. Może byś lepiej wykorzystał Arduino
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WooSan zainstaluj sobie Deepina ściągnij sobie installke z source Forge (szybciej) ten będziesz miał wszystko co trzeba do biurowej pracy, a jak się rozmyslisz odinstaluejsz go z poziomu windowsa jak zwykły program
  • Odpowiedz