Wszystko
Najnowsze
Archiwum

lewacka_betoniarka
- 1
Mogę jakoś sprawdzić hasło do outlook365? Na tel mam zapisane i się loguję automatycznie ale na kompie nie wiem jak. próbowałem każde możliwe hasło i nic. #outlook365 #microsoft
- 0

Maceek6
- 0
@lunga: wiem jak działa chumura :D chciałbym tylko ustawić tak, że jak usunę jakąś fotę z "galerii samsung" to żeby ona się nie kasowała w onedrive

robert83
- 0
@Maceek6: widziałem kiedyś w nieoficjalnych aplikacjach opcję wyboru rodzaju synchronizacji, w tej oficjalnej nie widziałem.
- 1
Zapomniial skubany zmienic koloru dlatego dopiero teraz zauwazylem
@misthunt3r: musisz przejść na dark mode, a i jeszcze hasła wyświetla jako ****
Komentarz usunięty przez autora
5
Microsoft zabawi się w nekromancję i będzie ożywiać zmarłych

Microsoft chce, bazując na rozmaitych danych cyfrowych, tworzyć chatboty będące wiernym odzwierciedleniem osób zmarłych. Wypisz wymaluj jak w jednym z odcinków serialu "Black Mirror", choć z tą różnicą, że patent obejmuje jedynie aplikację komputerową, a nie jakkolwiek humanoidalnego robota.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
I znow okazuje sie, ze TFLOPy to nie wszystko. Co normalni starali sie przekazac, ale zaslepieni wiara w jedyne sluszne konsole ignorowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na obecna chwile mozna spokojnie juz pisac 10 > 12 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#ps5 #sony #playstation #xbox #xboxseriesx #microsoft
Na obecna chwile mozna spokojnie juz pisac 10 > 12 (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#ps5 #sony #playstation #xbox #xboxseriesx #microsoft

@MisPluszowyZWadaWymowy: rozłączanie pada można łatwo naprawić aktualizacją do pada, tandetny plastik użyty w triggerach ps5 już nie...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Witam.
Pytanko dla obeznanych w temacie #xbox
Jeśli chciałbym sprzedać Xbox one x z grą cyberpunk która była w zestawie "wpisana" w konsole i ja dodałem tą grę do konta to czy ktoś inny też będzie mógł ją dodać na innym koncie czy niestety nie ma już takiej możliwości?
Pozdrawiam
#microsoft #gry #grajzwykopem #konsole #cyberpunk2077 #xboxone #pytaniedoeksperta
Pytanko dla obeznanych w temacie #xbox
Jeśli chciałbym sprzedać Xbox one x z grą cyberpunk która była w zestawie "wpisana" w konsole i ja dodałem tą grę do konta to czy ktoś inny też będzie mógł ją dodać na innym koncie czy niestety nie ma już takiej możliwości?
Pozdrawiam
#microsoft #gry #grajzwykopem #konsole #cyberpunk2077 #xboxone #pytaniedoeksperta
@maciek84325: jeżeli użyłeś w formie kodu to gra jest przypisana do danego profilu
- 0
@maciek84325: Proszę spróbować zalogować się na inne konto, albo się wylogować i spróbować
@UnikalnyChill: nie posiadamy
Pierwsze porownanie, ktore widzialem dot. input laga na konsolach. Lekka przewaga Dualsense'a w CODzie, w Valhalli czy WD: Legion, przewaga jest po stronie kontrolera MSu.
Zaskakujace jest to, ze nawet testujac konsole Series S/X, NXGamer uzywa... kontrolera ze starszej generacji xD. Ciekawe czemu?
#ps5 #xboxseries #xbox #technologia #nextgentnews #sony #microsoft
Zaskakujace jest to, ze nawet testujac konsole Series S/X, NXGamer uzywa... kontrolera ze starszej generacji xD. Ciekawe czemu?
#ps5 #xboxseries #xbox #technologia #nextgentnews #sony #microsoft

- 0
@pawel86: Może być. Przez pewien krótki czas praktykowałem coś takiego. Potem przesiadłem się na normalną licencję M365 Business Standard z pocztą, bo używanie SMTP czy POP w dużej firmie to mało śmieszny żart ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@krytyk__wartosciujacy: aktualizacje, nie nowe funkcjonalności. W większości są to drobne poprawki funkcjonalności, stabilności i zabezpieczeń.
@krytyk__wartosciujacy: aktualizacje, nie nowe funkcjonalności. W większości są to drobne poprawki funkcjonalności, stabilności i zabezpieczeń.
- 1
@krytyk__wartosciujacy: ale office 2010 już chyba nie wsparcia i użytkowanie takiego oprogramowania nie jest w pełni bezpieczne.
- 16
Jak poinformował Daniel Ritchtman (insider), Netflix rozmawia o powstaniu serialowego "The Elder Scrolls". Nietrudno w to uwierzyć, "Wiedźmin" osiągnął na platformie spory sukces, a już od lipca wiemy, że trwają prace nad odcinkową adaptacją "Fallout", realizowaną dla Prime Video (Amazon) ( ͡º ͜ʖ͡º)
Gdyby powyższe informacje dotyczące TES się sprawdziły, w 2021 roku w produkcji byłby właściwie 3 seriale marek należących do Microsoftu / Xboxa (kupno ZeniMax
Gdyby powyższe informacje dotyczące TES się sprawdziły, w 2021 roku w produkcji byłby właściwie 3 seriale marek należących do Microsoftu / Xboxa (kupno ZeniMax
źródło: comment_1610304312Vq4SIeUQygVYecuOuLyRJE.jpg
Pobierzoby ten xcloud na PC działał na tyle dobrze jak chociażby #geforcenow
pytanie czy będą dostępne produkcje z gamepassa na PC czy konsoli?
#konsole #microsoft #xbox
pytanie czy będą dostępne produkcje z gamepassa na PC czy konsoli?
#konsole #microsoft #xbox
@TadzioNorek: ma większy budżet ale nic z nim nie robi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
problem jest też tutaj z tym że 1 konsola przypada na 1 urządzenie, tymczasem Stadia używa kontenerów VM (jakiś Docker), a GFN używa KVM
z tego Xboxa obraz jest przechwytywany, na innych usługach puszczany prosto z serwera
problem jest też tutaj z tym że 1 konsola przypada na 1 urządzenie, tymczasem Stadia używa kontenerów VM (jakiś Docker), a GFN używa KVM
z tego Xboxa obraz jest przechwytywany, na innych usługach puszczany prosto z serwera
@PieceOfShit: niestety jeszcze nie, ale może będzie z momentem uruchomienia platformy dla PC (。◕‿‿◕。)
Witam. Jak zdobić by na win10 logować się bez hasła czy tam PINu?
#microsoft #windows10 #informatyka #glupiepytanie
#microsoft #windows10 #informatyka #glupiepytanie
Kupiłem licencje na SQL Server 2019, wybrałem model licencjonowania per core (2x2 core). Skorzystałem z Microsoft Volume Licensing pobrałem stamtąd obraz, przy instalacji poprosiło mnie o klucz, a na Volume Licensing w zakładce klucz mam informację:
Co mam wpisać w polu klucz skoro go nie mam? Póki co wybrałem trail (evaluation) ale to nie rozwiązanie...
#windows #windowsserver #it
W przypadku tego produktu nie jest wymagany klucz produktu.
Co mam wpisać w polu klucz skoro go nie mam? Póki co wybrałem trail (evaluation) ale to nie rozwiązanie...
#windows #windowsserver #it
@Login_login: jesteś pewny, że instalujesz obraz z http://aka.ms/vlsc? Wersja Volume Licensing ma klucz zintegrowany z instalką i nie powinna prosić o niego podczas instalacji.
@Login_login: czy na pewno korzystałeś z setup exe z ISO od obrazu VLSC? Tam klucze aktywacyjne powinny być wszyte i o nic nie pytać z grubsza. Przejrzyj jeszcze pliki konfiguracyjne setupu na ISO, może znajdziesz tam klucz który działa
459
Twórca windowsowego Managera Zadań opowiada historię tego programu

Emerytowany inżynier MIcrosoft opowiada o historii Managera Zadań i folderach ZIP których jest autorem. Warto obejrzeć ze względu na to, żeby posłuchać jak bardzo zmienił się (na gorsze) styl pracy w dużych firmach IT, gdzie np. własny pokój został zastąpiony przez open space.
z- 64
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 0
Potrzebuję pomocy z tą nieszczęsną aplikacją. Posiadam normalny pakiet Office 365. Jakiś czas temu zainstalowałem na telefonie Teamsy. Dziś chcę sobie je zainstalować na komputerze ale po zalogowaniu się na to samo konto wywalał komunikat, żeby założyć darmowe konto Teams. Co oczywiście uczyniłem. Finalnie logując się na komputerze mam inne konto Teams niż na telefonie, gdzie o dziwo mogę sobie wybrać z którego chce korzystać. Konta mają ten sam mail, na komputerze
- 334
- 0
Pytanko - Robił ktoś z was egzamin #microsoft MTA 98-372? Jakieś materiały dobre do przygotowania się do tego kursu?
#programistaza15k #programujzwykopem #programista15k #naukaprogramowania
#programistaza15k #programujzwykopem #programista15k #naukaprogramowania
- 0
@Zezolo: sprawdź w panelu sterowania w opcjach dźwięku, w zakładce nagrywanie, spróbuj coś popróbować z domyślnym urządzeniem



















