Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@sols wut? Nie korzystam z facebooka, ale nie chodzi po prostu o szyfrowanie e2e? Ono ma zapobiegać podsłuchaniu wiadomości po drodze. Twój rozmówca widzi wiadomości normalnie, odszyfrowane xD
- 0
@bulbulator12345: no to git ale jest alienacja nie lubię takich zachowań (przecież widać że na zielono jest często to dostępne) i raczej udawane że wiadomość nieodczytana nie wierzę w to
- 2
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
2
Meta zawaliła sprawę. System nie rozróżnia zdjęć AI od prawdziwych

Rozwój sztucznej inteligencji spowodował obawy o to, że cyfrowo generowane obrazy będą mylone z prawdziwymi zdjęciami. M
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Jak #messenger w końcu działa? Lata temu miałem kontakt z osobą x, urwał się, znajomość wyleciała. Ta osoba odezwała się po kilku latach i wiadomość niby wpadła do folderu inne (tak widnieje nad nazwiskiem), a mimo to pokazuje się w tym głównym oknie.
Wszedłem w wiadomość i mam „akceptuj, blokuj, usuń”. Wejście w taką wiadomość powoduje, że ją odczytałem i to jest widoczne dla wysyłającego czy nie i dalej wisi
Wszedłem w wiadomość i mam „akceptuj, blokuj, usuń”. Wejście w taką wiadomość powoduje, że ją odczytałem i to jest widoczne dla wysyłającego czy nie i dalej wisi
Zaraz mnie szlag trafi z tym #messenger
Też tak macie, że jak wysyłacie do kogoś wiadomość, to pojawia się powiadomienie o otrzymaniu nowej wiadomości? Jak się w to kliknie, to wygląda to tak, jakbym otrzymał wiadomość sam od siebie. Problem mam tylko na kompie, w aplikacji wszystko działa.
Też tak macie, że jak wysyłacie do kogoś wiadomość, to pojawia się powiadomienie o otrzymaniu nowej wiadomości? Jak się w to kliknie, to wygląda to tak, jakbym otrzymał wiadomość sam od siebie. Problem mam tylko na kompie, w aplikacji wszystko działa.
źródło: Zrzut ekranu 2024-06-23 203348
Pobierz@Horkheimer: ta, od jakiś 6 miesięcy jest ten p--------y bug, i tęgie głowy z Mountain View, California, nie potrafią tego naprawić.
- 1
#facebook #messenger wpisuje frazę w wyszukiwanie na Messengerze, którą kiedy napisałem, ale jej nie wyszukuje, ogólnie w ogóle to wyszukiwanie nie działa, jak nawet lecę do góry wszystkie wiadomości to jeśli przewinę kilka miesięcy to zaczyna się zacinać i się wyłącza, czy jest jaki sposób by znaleźć te stare wiadomości?
@mewten: Tak, pobierz sobie archiwum od FB, dostaniesz wtedy całe swoja korespondencje w html i na kompie wyszukasz jak człowiek używając ctrl+F
@mewten Jeśli Messenger, to wyszukuj frazy nie w wyszukiwarce w konkretnej konwersacji, tylko tej ogólnej, gdzie można wyszukiwać też ludzi.
- 1
Zaraz nie wytrzymie z tym Messengerem, od 2-3 tygodni mamy ze znajomymi ten sam problem, przy wysłaniu jakiegokolwiek obrazka pojawia się komunikat "wysyłanie nie powiodło się". Dzieje się to w aplikacji na telefonie, ale też na pc.
Gdzieś czytałem, że facebook zamierza wprowadzić AI do prywatnych czatów żeby blokować obraźliwe grafiki, ale może to były tylko moje urojenia.
Macie ten sam problem? Co robić?
#kiciochpyta #z---------------e #messenger #
Gdzieś czytałem, że facebook zamierza wprowadzić AI do prywatnych czatów żeby blokować obraźliwe grafiki, ale może to były tylko moje urojenia.
Macie ten sam problem? Co robić?
#kiciochpyta #z---------------e #messenger #
źródło: mess_ty_sss
Pobierz
źródło: temp_file4746324556117311632
Pobierz@czykoniemnieslysza: dostarczona, jesli nie jest znajomym to nie zobaczysz czy przeczytal
- 0
@Kakoq dzięki, tak myślałem
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@pan-violaceus: nie, może daletego że ty masz virusy od klikania w gołe baby
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mirko_anonim: wcale niepodobna
kanowanie wszystkich wiadomości elektronicznych przez dostawców usług na urządzeniu
end to end
@mirko_anonim: że tak się spytam dlaczego e2e można w d. wsadzić? będą blokować obowiązkowo czy od razu robić nalot na dom? To że UE coś się mocno odkleja od rzeczywistości to wiem ale nie wiedziałem że mają zamiar złamać uchwałą prawa matematyki ;)
.... czytam link
- 1
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wczoraj odbyło się pierwsze czytanie ustawy "Prawo komunikacji elektronicznej".
Ustawa powiela i rozszerza pomysły PiS z zeszłego roku - na jego mocy mdz. inn. "dostawca usług telekomunikacyjnych" i "dostawca usług komunikacji elektronicznej" będzie zmuszony utrwalać, przechowywać i umożliwić dostęp do treści "komunikatu elektronicznego" (maile, komunikatory, posty) prawie wszystkim możliwym służbom. Katalog danych które będą podlegać retencji w pierwszym spoilerze.
Poza tym nowe prawo nada rozszerzone kompetencje dotyczące możliwości wydawania na
Wczoraj odbyło się pierwsze czytanie ustawy "Prawo komunikacji elektronicznej".
Ustawa powiela i rozszerza pomysły PiS z zeszłego roku - na jego mocy mdz. inn. "dostawca usług telekomunikacyjnych" i "dostawca usług komunikacji elektronicznej" będzie zmuszony utrwalać, przechowywać i umożliwić dostęp do treści "komunikatu elektronicznego" (maile, komunikatory, posty) prawie wszystkim możliwym służbom. Katalog danych które będą podlegać retencji w pierwszym spoilerze.
Poza tym nowe prawo nada rozszerzone kompetencje dotyczące możliwości wydawania na
- 1
Anonim (nie OP): Czy państwo z @panoptykon postanowili już oficjalnie zarzucić pozory "walki" o "demokratyczną cyfryzację"?
Bo że EIDAS i ogólnie tożsamość cyfrowa wam nie przeszkadza to już wiemy.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
Bo że EIDAS i ogólnie tożsamość cyfrowa wam nie przeszkadza to już wiemy.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
- 0
Ja j---e czy #messenger też wam ostatnio tak beznadziejnie chodzi czy tylko mi?
Używam zarówno wersji przeglądarkowej jak i na telefonie. Wiadomości dostarczane czasami po pół dnia, to co na telefonie i na web w 1/3 się nie pokrywa, jak otwieram jakiś wątek to się w połowie nie ładuje - beznadzieja. #komputery
Używam zarówno wersji przeglądarkowej jak i na telefonie. Wiadomości dostarczane czasami po pół dnia, to co na telefonie i na web w 1/3 się nie pokrywa, jak otwieram jakiś wątek to się w połowie nie ładuje - beznadzieja. #komputery
- 1
#facebook #messenger #kiciochpyta
wie ktos jak zablokowac dzwonienie na messengerze? widzialem ze niektorzy nie maja tej sluchawki do dzwonienia
wie ktos jak zablokowac dzwonienie na messengerze? widzialem ze niektorzy nie maja tej sluchawki do dzwonienia
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@skalar_neonka: Można się śmiać, ale moim zdaniem przynajmniej akurat te opisy były sympatycznym zjawiskiem.
#messenger #facebook #firefox #chrome #windows
Coś u mnie się zjeb... czy co ?
Brak moich dymków wiadomości na PC, tekst jest ale powiedzmy, że tło jest tego samego koloru co tekst w efekcie nic nie widać chyba że zaznaczę tekst to mogę odczytać. W trybie nocnym widać biały tekst na czarnym tle, ale nadal nie ma poprawnego wyświetlania, bo nie ma dymków
Coś u mnie się zjeb... czy co ?
Brak moich dymków wiadomości na PC, tekst jest ale powiedzmy, że tło jest tego samego koloru co tekst w efekcie nic nie widać chyba że zaznaczę tekst to mogę odczytać. W trybie nocnym widać biały tekst na czarnym tle, ale nadal nie ma poprawnego wyświetlania, bo nie ma dymków
@kukurydzapomidor: u mnie też tak, ale tylko na jednym czacie, wyświetlają się tylko emoty i cytowany tekst

























@sols: Dlaczego ktoś miałby realizować Twoje oczekiwania? Chcesz z kimś pogadać, problem polega na tym, że te osoby najwidoczniej nie mają na to ochoty. To, że Ty masz oczekiwania względem innych, nie oznacza jeszcze, że ci inni mają je realizować. Zmień oczekiwania względem tych osób albo zmień osoby, którymi się otaczasz, na takie, które będą miały podobne potrzeby ;)