Lewandowski totalnie niewidoczny w tym meczu, niech już kończy karierę
#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz To największa banda ch**ja w Realu za mojego żywota. Życzę im jak najgorzej. Jedynie szkoda mi Valverde
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eugeniusz_geniusz: To jest cykl Pereza. Na przełomie wieków też stworzył potwora z wyważonymi piłkarzami. Potem era Galacticos to był fatalny pomysł. Obecnie też wywalanie pieniędzy na jednostki, w dodatku z wybujałym ego.
  • Odpowiedz
@avirant: na bank da się wejść tam po meczu, przecież mają super nowoczesne serwery prawda? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
#mecz W przyszłym sezonie duet grających trenerów Vini + Mbappe. Łączne iq wyniesie 30
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No dobra, muszę przyznać, ze to było ładne, to już praktycznie poziom Ekstraklasy. Dzisiaj podobnie Felix do Hugo odgrywał, tylko tam nie było takich dziur w obronie i bramka nie padła.

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co powinien robić sędzia gdy Vinicius fauluje rywala?

  • Udawać, że nie widzi 13.3% (6)
  • Dawać żółtą kartkę rywalowi 20.0% (9)
  • Wręczać Złotą Piłkę Viniemu 44.4% (20)
  • Dziwić się, że fauluje piłkarza Barcy a nie Realu 22.2% (10)

Oddanych głosów: 45

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz będzie manita? czy ich oszczędzą, podobnie jak Lech oszczędził Legię gdy prowadził 4-0 do przerwy?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach