#mecz Olivia Rodrigo na koszulkach. Ale w sumie laska nie wie czemu jest na stadionie i co się dzieje.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mikeorabo96: Jako kibic Realu to się ciesze, że dostają bramke na samym początku. Za to jak sięte głąby zachowują od w-------a Xabiego to mogą nawet 5:0 w----ć. Niech się idą bić w Fight club'ie, a nie nie grają w tym klubie
  • Odpowiedz