Rok temu, 16 maja 2025 roku, meczem z Jagiellonią Białystok Ekstraklasa żegnała wrocławski Śląsk, którego spadek do 1 Ligi, zaledwie jeden sezon po wicemistrzostwie kraju, był już przypieczętowany.

Atmosfera pogrzebu, kibicowska stypa, koszmar się ziścił - tak można podsumować ten niecodzienny, w pierwszej połowie głównie prześmiewczy, doping, który prowadził ubrany na czarno młyn Śląska.

Było to surrealistyczne doświadczenie. Negatywny doping, kierowany przede wszystkim do władz i klubu i miasta Wrocław, zapadł mi głęboko w
red7000 - Rok temu, 16 maja 2025 roku, meczem z Jagiellonią Białystok Ekstraklasa żeg...

źródło: temp_file8670233134651723514

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@red7000: gdyby Śląsk musiał rywalizować na równych zasadach, tak jak inne kluby sam pozyskiwać środki od sponsorów, to nie miałby szans na awans. Wstyd wstyd wstyd
  • Odpowiedz
Ciekawe dla mnie jest to, że w kategorii trenera roku nie jest w ogóle rozpatrywany Papszun. Koleś zostawił Raków na 2. miejscu w Lidze Konferencji, na 3. w Ekstraklasie (z punktem straty do lidera) i w PP. Następnie objął będącą w ogromnym kryzysie Legię i za flaki wyciągnął ją na 3. miejsce rundy wiosennej. Przecież to są bardzo duże osiągnięcia.

Sytuacja jest zupełnie nietypowa, bo rzadko trener człowiek drużyny opuszcza ją w
marcelus - Ciekawe dla mnie jest to, że w kategorii trenera roku nie jest w ogóle roz...

źródło: 1000036001

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcelus: myślę że polskie środowisko dziennikarskie przerasta myślenie ambitniejsze niż "jest w czubie tabeli to jest dobry"

jakby pep guardiola się utrzymał w ekstraklasie z jakąś Avią Świdnik czy Świtem Skolwin to trenera sezonu i tak by dostał trener mistrza kraju xd
  • Odpowiedz
Pamiętam jak jako pierwszy Polak na świecie i zapewne człowiek na świecie kilka sekund po tym jak Ter Stegen upadł napisałem na wykopie, że Szczęsny przyjdzie do Barcelony. Dowodem na to jest mój wpis, który nadal wisi w moich wpisach z dokładną datą, godziną. I był wielokrtonie plusowany.

#mecz #fcbarcelona #realmadryt #pilkanozna #laliga #sport #kanalsportowy #kanalzero
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tomáš Chorý będzie wystawiony na liste transferową przez Slavie Praga z powodów dyscyplinarnych. Wiadomo że od dawna podchody po niego robiła Legia.

Bardzo ciekawa opcja. Facet ma 31 lat, ale poziomem jest ponad naszą ligą. Jeśli tylko będzie mu się chciało i ogarnie agresje (3 kiery w tym sezonie) to będziemy mieli profilic strikera. Wreszcie.
Bardzo chciałbym, aby ten transfer doszedł do skutku.
#legia #mecz
thorgoth - Tomáš Chorý będzie wystawiony na liste transferową przez Slavie Praga z po...

źródło: lina4vclp0n91

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach