#mecz 42 urodziny obchodzi dziś Łukasz Trałka z tej okazji życzę mu, by już żadna k---a pała jedna nie biła w autokar.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 10
- 0
@duzy_gracz: no właśnie rabini są niezdecydowani, bo jedni słyszą jedna a drudzy j----a. Ja akurat ten pierwszy rabin.
@WolnyBLN: Trałka by nigdy tak nie powiedzial
- 5
Eksperci proszeni o aktualizację opinii.
https://wykop.pl/wpis/71313019/cech-cos-czuje-ze-strzalek-to-kolejny-oskarek-gown
@albercik90
@
https://wykop.pl/wpis/71313019/cech-cos-czuje-ze-strzalek-to-kolejny-oskarek-gown
@albercik90
@
źródło: 1721124257_Strzalaaa
Pobierz@Ojciec_Makumba: a co powiedział o Mekambe?
@Eliade_z_Poznania: ,,nie potrzebujemy Cię w naszym składzie’’
835
Lewandowski z największą liczbą tytułów w ligach TOP 5

Robert Lewandowski został najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii pięciu najlepszych lig w Europie. Ma w dorobku 13 mistrzostw i 8 koron króla strzelców lig TOP5. Nikt nie ma większej kolekcji laurów drużynowych i indywidualnych.
z- 132
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 17
- 2
Wrocław.
- WYGRA ŚLĄSK WROCŁAW 40.0% (18)
- WYGRA ŁKS ŁÓDŹ 35.6% (16)
- REMIS 24.4% (11)
@Zi3L0nk4: trafione,ale jakim kosztem EHHH. niebezpieczny wynik znowu pułapką
- 2
Opole.
- WYGRA ODRA OPOLE 38.5% (10)
- WYGRA POGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI 34.6% (9)
- REMIS 26.9% (7)
- 2
KRAKÓW.
- WYGRA KS CRACOVIA 37.1% (13)
- WYGRA RADOMIAK 40.0% (14)
- REMIS 22.9% (8)
@keep_it_real: musisz się zapytać szefa, który obsadza się w roli reportera meczu Barcelona VS Real
- 1
@KebabZostrymSosem: kołodziejczyk to jest kawał fachowca, dostał samograja i go r----------ł
- 127
Robercik w całej karierze miał zaledwie 4 sezony bez mistrzostwa, Znicza Pruszków nie licząc bo to nie najwyższy szczebel. Szalony wynik.
#mecz #lewandowski #pilkanozna
#mecz #lewandowski #pilkanozna
źródło: image_picker_1158FD4D-3E96-4243-BF70-5903418A4E71-13278-0000042DDFF6F92F
Pobierz@Lolenson1888: kosmiczne wyniki wykręcił; zrobić 2 mistrzostwa w 4 sezony z Borussią to jest coś, czego pewnie długo w Dortmundzie nie zobaczą; 3 z 4 w Barcelonie też dosyć imponujące; te wszystkie z Bayernem to właściwie taki pewnik
@LubieDiscoPolo: no w sezonie 2018/2019 za menadżera Kovaca to Robercik musiał Bayern za uszy targać do mistrzostwa. Oczy krwawiły jak się tamtą drużynę oglądało.
#mecz
Kibicuję
- Cracovii 21.9% (16)
- Radomiakowi 24.7% (18)
- Zakończenie kolejki 53.4% (39)
- 49
Zlewy jak z----ł wtedy było podać Ferminowi #mecz
#mecz Żewłakow zawsze za Realem był?
źródło: raphinha_1778456177584
Pobierz@mikeorabo96: Chezny fumador!
Nie lubię Realu i Visca Barca, ale wiem, że wielu Waszych też było na trybunach i dziękuję, że się ładnie zachowaliście przy minucie ciszy. Wszystkiego dobrego #mecz

#mecz #reprezentacja WAŻNE




























#mecz