Pojawiaja się informacje że po Majewskim w ekipie z Grodziska ma pojawić się kolejny weteran Rafał Gikiewicz Boże miej ten klub w opiece ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#mecz #pierwszaligastylzycia #transfery #pogongrodzisk
#mecz #pierwszaligastylzycia #transfery #pogongrodzisk






















Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Legia Warszawa będą kontynuować partnerstwo również w sezonie 2026/2027. To wyjątkowy projekt realizowany bezpośrednio z Legia Warszawa, obejmujący rozwój sportowy i organizacyjny obu klubów oraz tworzenie ścieżki rozwoju dla zawodników.
Wierzymy, że kolejny sezon przyniesie następne korzyści dla obu stron.
🔗 Więcej informacji: https://pogongrodzisk.pl/aktualnosci/pogon-i-legia-kontynuuja-wspolprace-w-sezonie-2026-2027