#mecz #legia #pogongrodzisk #pierwszaligastylzycia #ekstraklasa Współpraca trwa!

Pogoń Grodzisk Mazowiecki i Legia Warszawa będą kontynuować partnerstwo również w sezonie 2026/2027. To wyjątkowy projekt realizowany bezpośrednio z Legia Warszawa, obejmujący rozwój sportowy i organizacyjny obu klubów oraz tworzenie ścieżki rozwoju dla zawodników.

Wierzymy, że kolejny sezon przyniesie następne korzyści dla obu stron.

🔗 Więcej informacji: https://pogongrodzisk.pl/aktualnosci/pogon-i-legia-kontynuuja-wspolprace-w-sezonie-2026-2027
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 5
@Zi3L0nk4: oczywiście że tak bardziej chodziło mi o Gikiewicza bo nie ważne ile strzelisz on straci +1 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@vorky: Ale mnie w-------ą właśnie tacy komentatorzy, co to w ogóle nie mają świadomości sytuacji boiskowej, tylko p------ą jakby komentowali przed wyłączonym monitorem. Nie wiem, ale ja zawsze doceniam komentatorów, którzy takie ciekawostki sprzedają jak jest chwila gry na środku boiska, niskie tempo ale jak leci akcja, to przerywają i "komentują" akcję, a tutaj typ tak był przejęty sprzedaniem tej swojej "g---o ciekawostki", że nawet nie zauważył jak w-----i screemera
  • Odpowiedz