Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 114
@hugoprat: Pan Ziemniak niczym Rotmistrz Pilecki będzie potem opowiadał o holocauście jego braci.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Jak można w Międzynarodowy Dzień Frytek podać zimne, zflaczałe frytki. Serca nie macie pracownicy McDonalds.
#mcdonalds
#mcdonalds
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@witam12 mi wystarczą dwie saszetki i dobrze "strzepac" sól
Jesteś wytatuowaną alternatywką o niebieskich włosach ? Spoko robisz na kasie.
Jesteś spoconym karłem z zezem rozbieżnym ? Hehe sprzątasz xD
To w sumie dziwne że ładni ludzie albo chociaż przyjemni z mordy robią na kasach a do sprzątania biorą same uruki z Mordoru. Ktoś coś wie czemu tak ? XD
#mcdonalds #mcdonald
Jesteś spoconym karłem z zezem rozbieżnym ? Hehe sprzątasz xD
To w sumie dziwne że ładni ludzie albo chociaż przyjemni z mordy robią na kasach a do sprzątania biorą same uruki z Mordoru. Ktoś coś wie czemu tak ? XD
#mcdonalds #mcdonald
- 8
Komentarz usunięty przez autora
@li25: nie chce zeby jedzenie mi się kojarzylo z zezowatym karłem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Pepe_Boomer Pepe kolejarz ło
W którym miejscu pojawia się ta zdrapka za wykorzystanie kuponu #mcdonalds?
@partycja_: Już nigdzie się nie pojawia, zdrapki były dostępne do 5. lipca, a teraz można tylko odbierać wygrane wcześniej żarcie.
Ktoś z pracujących w MC mi powie o co chodzi? Miałem bonifikatę i jakiś Ukrainiec zamiast kanapek za 6 zł nabił mi coś takiego. Dodam że kanapki były w papierku jak te mniejsze, a nie w opakowaniu tekturowym.
#mcdonalds
#mcdonalds
źródło: comment_1594397629uaaggdozg7lLYeGcG9w4BB.jpg
Pobierz@mentalnie_bordo nabil ci jako pracownicze a nie na karte. Papier nie ma znaczenia. Kazdy może wziac w papier.
- 6
@mentalnie_bordo: modlić się, żeby pracownik jeszcze raz zły przycisk nacisnął
Czemu od dłuższego czasu nie ma fisza? :(
#mcdonalds
#mcdonalds
- 3
kiedy w koncu te nowe kanapki z chickenem ktore mialy wejsc w marcu? caly czas to samo gowno
#mcdonalds
#mcdonalds
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
#mcdonalds jak się odbiera nagrodę dostałem powiadomienie i w sumie tyle tam nic nie ma
@Jaktamjestnapisane: też dostałem, to jest raczej błąd, bo loteria była do 7 lipca
@MrPawlo112: żaden błąd, powiadomienie przypomina że nagrody ważne są tydzień od wygrania. Loteria skończyła się 5 lipca więc nagrody z tego dnia ważne są do najbliższej niedzieli
Swiat po pandemii faktycznie nie jest juz taki sam.... bylem w #mcdonalds i nie ma kajzerek z tym kotletem wieprzowym, tylko jajko+pieczarki albo kurczak, co tu sie stalo, niech ktos to naprawi, przeciez to jest dramat co sie dzieje w tej Polsce.
#oswiadczeniezdupy
#oswiadczeniezdupy
@Student_AWAS niedługo wróci ale z innym sosem
- 0
@ZamyslonaOna: nic nie wiadomo ¯\_(ツ)_/¯
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 2
@papiez_: To już tam chyba jakimś kierownikiem zmiany musi tam być po tylu latach.
Gdzie wcięło bonifikarty z #mcdonalds na Allegro?
@RedBulik: właśnie też się zdziwiłem , na olx też pustka, na początku myślałem że to allegro pousuwalo ale widać chyba nie
konto usunięte via Android
- 1
@Gregory143 robią samodzielnie z półproduktów. Przepis jest tajemnicą handlową - o ile większość składników sam mieszałem i proporcje znam, o tyle mieszanka ziół była już przygotowywana przez kierownika i za nic nie wiem jakie są tam proporcje i jakie konkretne zioła wchodzą w jej skład. Podobnie wyglada sytuacja z sosem pomidorowym.
Podobno teraz w większości lokali ciasto przyjeżdża mrożone. Za "moich czasów" ciasto robiło się samemu.
Podobno teraz w większości lokali ciasto przyjeżdża mrożone. Za "moich czasów" ciasto robiło się samemu.
@RedveKoronny pracowałem jako młodociany kiedyś. Zatrudniają od 16lv
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Pepe_Boomer i teraz jadłem
źródło: comment_1594062472r2cHcy2iUuNgCZR56oYdVu.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Elo, przypadkiem odpaliłem TV i chciałem tylko powiedzieć że nowa reklama #mcdonalds to zrzynka z #himym. Nie wiem w sumie co z tego, chciałem tylko się podzielić tym spostrzeżeniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) scena z himym w komentarzu.
#reklama #niewiemjaktootagowac #seriale
#reklama #niewiemjaktootagowac #seriale

- 3

@kubelek_klasik: w reklamie zapomnieli dodać, że produkt mrożony. Świeże są tylko warzywa.
Czy jakiś mireczek poratuje kodem do #mcdonalds
McZestaw McChicken + hamburger za 16
Apka mi nie działa prze roota :<
McZestaw McChicken + hamburger za 16
Apka mi nie działa prze roota :<




















źródło: comment_1594729917p3gcGTKBPqbSoJK9emi7UF.jpg
Pobierz