Jestem rozczarowany swoją formą na początku tego sezonu drwalowego. Ledwo zjadłem podwójnego drwala na pusty żołądek (ostatnie kęsy już mocno na siłę), frytki musiałem wyrzucić.
Obiecuję się poprawić ( ͡° ʖ̯ ͡°).

#mcdonalds #heheszki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Burwa, wykupiliście wszystkie ostre Drwale xD
Halo #lublin jest gdzieś jeszcze Drwal na ostro? Bo po pysznych patrzę to w plazy i na krakowskim już nie ma xD

#mcdonalds
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach