Siemka, czy ktoś mógłby pomóc mi z wyceną montażu napędu Beninca 230V do bramy skrzydłowej? Chodzi mi o samą robociznę (bez materiałów), zastanawiam się jaki powinien koszt wynieść. Ogólnie w ten skład wchodzi:
- montaż 4 fotokomórek, spawanie siłowników, wiertanie, montaż siłowników, uszczelnianie puszek wraz z uszczelnianiem silikonem, przekładanie przewodów do peszli/arotów, łącznie i lutowanie przewodów (lampa/fotokomórki/siłowniki), programowanie 4 pilotów, czytanie dokumentacji i ustawianie/programowanie ustawień układu sterowniczego (siły, momentu obrotowego, czasów działania,
- montaż 4 fotokomórek, spawanie siłowników, wiertanie, montaż siłowników, uszczelnianie puszek wraz z uszczelnianiem silikonem, przekładanie przewodów do peszli/arotów, łącznie i lutowanie przewodów (lampa/fotokomórki/siłowniki), programowanie 4 pilotów, czytanie dokumentacji i ustawianie/programowanie ustawień układu sterowniczego (siły, momentu obrotowego, czasów działania,



















- przymocuje jakos do tej poręczy balkonu (nie wiem w sumie jak)
- albo kupie dwa stojaki (takie ogrodowe) i na nich powiesze na trytytkach.
Czyli kupie takie dwie podstawy:
źródło: Screenshot 2026-06-06 at 14.00.42
Pobierz