Siemanko, znalazłem przepis na majonez zawierający surowe białka i chciałem zapytać jak to z tymi białkami jest, można bez obaw dodawać? Zawsze straszyli, że salmonella, że zdechniesz, ale to dawno temu było, za gówniaka. Czy coś się zmieniło w tej kwestii? Można dodawać, czy lepiej nie kusić losu? #gotowanie #majonez
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Airwaves: Majonez to śliska sprawa jest. Większość ma konsystencje i smak jak by robili go ze wszystkiego czego nie zawiera prawdziwy majonez, a kielecki jest najbardziej zbliżony do prawdziwego. Twoje odczucia sugerują, że jesteś ofiarą jedzenia w biedronce od małego i sam nie znasz smaków.
  • Odpowiedz
Co wy smaku nie macie ? tylko kielecki, tradycyjna receptura i w ogole najlepszy. Tak to jest, jak ludzie gastronomiczne zera wejda na salony - maja produkt pierwsza klasa, a biora podprodukt :/.
  • Odpowiedz
zdecydowanie tak! natomiast chciałem poznać tego smoka z kętrzyn, żeby zobaczyć jak daleko jest konkurencja if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz