Mirki, jak się zdecydujecie na jakiś #cateringdietetyczny to nie polecam #maczfit . Druga wtopa w ciągu tygodnia - raz zapomnieli dodać kurczaka do obiadu - spoko zdarza się, ale dzisiaj wygranko. Kawałek plastiku w brokułach (pic. rel) - dobrze że dzisiaj jedząc nie gapiłem się w telefon bo mogło by być różnie. Jak na katering jeden z droższych w #szczecin można by oczekiwać czegoś więcej. Największym
black_mayonnaise - Mirki, jak się zdecydujecie na jakiś #cateringdietetyczny to nie p...

źródło: comment_15905911601UQ7DgO3Ubh335TZwq3iOv.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mikrokoksy oraz osoby, które chcą przejść na #dieta i mieszkają w #gdansk odradzam Wam korzystanie z usług kateringowych firmy #maczfit

Jedzenie, które serwuje powyższa firma jest świetne, jedyne do czego mógłbym się przyczepić to zbyt mała ilość białka w posiłkach. Jednak nie to jest problemem. Problemem są dostawy.
Pierwszego dnia dostarczono posiłek o 3 rano, mimo że złożyłem zamówienie na godzinę 9. Dźwięk domofonu postawił
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taka tam konwersacja z maczfit.pl

Dobry wieczór,

Niestety jutro nikt nie będzie obecny w biurze - nie mam możliwości odbioru zamówienia. Jeśli informuję za późno by >była możliwość przesunięcia to sugeruje by kurier sobie zatrzymał do konsumpcji.

Pozdrawiam,


Odpowiedź:
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prnppp: moj braciak robi w fachu, ma wlasna firme. Zajmuje sie wlasnie dietami z pudelek. Od kad sie tym zajmuje - nie ruszam tego syfu XD ale co tam, fit fit 1200 w pudelkach XD
  • Odpowiedz