Wpis z mikrobloga

Dziewczyna ma juz 2 dzien problem z dostawa diety od Maczfit.pl ( https://www.maczfit.pl ) w tym tygodniu.

w poniedzialek byl problem z kurierem ktory nie dostarczyl diety pod chate do godziny 7:00. Telefon na infolinie i babeczka przedluzyla diete o 1 dzien. Beznadziejne rozwiazanie ale zawsze. Niby problem byl w calym poznaniu bo obsuwa, u mnie bylo ok.

Natomiast dzisiaj pudelek znowu brak i padaka. Na infolinii mowia ze dostarczyli. Mieszkamy w innych dzielnicach takze zakladam ze sa rozni kurierzy, natomiast u mnei tego problemu nie ma.

Jest to nasz 1 miesiac na pudelkach i jak narazie odbior jest negatywny. Czy to wina jedynie maczfita czy inne diety tez zmagaja sie z takim problemem?

Przechodzil ktos przez to? Jak to zweryfikować, że dostawca nie jest debilem i dostarcza na poprawny adres lub nie je diety sam?

BTW
Raczej bedziemy przechodzic na inny catering, pytanie tylko jaki?

#dietapudelkowa #cateringdietetyczny #dieta #catering #poznan #maczfit
  • 5
  • Odpowiedz
@Strzalka: u mnie kiedys sasiad #!$%@? pudelka idac do roboty ¯\_(ツ)_/¯ nie robia zdjec pod drzwiami na dowod dostarczenia? Catering ktory miala rozowa zawsze mial zdjecie jako potwierdzenie
  • Odpowiedz
@Strzalka w zależności od miasta większość cateringów korzysta z tych samych firm logistycznych. Często jak zamówisz podelka z innych firm, to kurier i tak będzie ten sam, bo klasyka jest, że nie tylko dostarcza różne diety różnych firm, ale też dorabia np. jako bezpośredni kierowca firm lokalnych :D Jakbyś się zastanawiał co wybrać to zerknij na Dietly.pl masz tam całkiem duży wybór w Poznaniu :)
  • Odpowiedz
W warszawie poleciła bym ci catering dietetyczny Heroes Diet naprawde smaczne i jakościowe pudełka jednak nie wiem czy dostarczają do poznania.
  • Odpowiedz