Wpis z mikrobloga

Mirki, jak się zdecydujecie na jakiś #cateringdietetyczny to nie polecam #maczfit . Druga wtopa w ciągu tygodnia - raz zapomnieli dodać kurczaka do obiadu - spoko zdarza się, ale dzisiaj wygranko. Kawałek plastiku w brokułach (pic. rel) - dobrze że dzisiaj jedząc nie gapiłem się w telefon bo mogło by być różnie. Jak na katering jeden z droższych w #szczecin można by oczekiwać czegoś więcej. Największym plusem jest koniec miesiąca i nie już będę z nimi więcej związany.
#dieta #mikrokoksy #zalesie
black_mayonnaise - Mirki, jak się zdecydujecie na jakiś #cateringdietetyczny to nie p...

źródło: comment_15905911601UQ7DgO3Ubh335TZwq3iOv.jpg

Pobierz
  • 22
@black_mayonnaise: Zawsze jak próbujesz jakiś nowy catering warto spróbować na dzień lub tydzień. Maczfit po pierwszym dniu po otwarciu każdego posiłku walił mi pudełkiem, dlatego na jednym się skończyło.

Im bardziej popularny pod względem marketingowym catering, tym większa ch**** z jedzeniem.
@black_mayonnaise zamawiałem x różnych cateringow. Znalazłem wreszcie ten zjadliwy i po 2 tygodniach znalazłem kraksa w torbie z jedzeniem. Skutecznie wyleczyło mnie to z zamawiania pudełek.
Różową też i zaczęła gotować więc w sumie nie żałuję, że tak wyszło :D
@black_mayonnaise w warszawie też jeden z droższych, po jakimś czasie zauważyłam duża powtarzalność składnikow posiłków - bataty i brokuly, serio bardzo często. A ryba jak miała być raz w tygodniu to zdarzalo się, że była 2x w tygodniu
@black_mayonnaise: Ja przerzuciłem się ostatnio na mniejsze kateringi, bo wyskoczyłem poza Warszawę. I o ile maczfit wyglądał bardzo profesjonalnie i nawet ciekawe żarełko, to potrafili czasem uprzeć się na jakieś warzywo i męczyli przez tydzień.

A teraz jestem na jakichś lokalnych kateringach typu miód-malina.eu, i jest całkiem smacznie ale już mniej profesjonalnie. Ale ile taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)