• 13
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej mirki i mirabelki, mam taką zagwozdkę: jest w niektórych nowych lodówkach taki wynalazek, że po otwarciu drzwi i zamknięciu następuje takie ich zassanie, że przez jakieś 10-15 sekund nie da się ich otworzyć. Do rzeczy - czy ten "system" ma jakąś nazwę, bo nie mogę tego wyguglować, a chcę tego cholerstwa uniknąć kupując lodówkę ☺
#lodowka #lodowki #agd #kuchnia #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mireczki,

zapewne są tu fachowcy od AGD, więc pomóżcie dobrać sprzęt.

Jestem na etapie wykończania mieszkania, wcześniej nie miałem, więc nie wiem jakie sprzęty z jakimi funkcjami są potrzebne, a jakie zbędne. Sam najchętniej wybrałbym polskiego producenta, ale bardziej jak wiadomo zależy mi na jakości.

1.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wloczykij2:

1: http://www.oleole.pl/piekarniki-do-zabudowy/samsung-bq2d7g144.bhtml#opis
2: http://www.euro.com.pl/plyty-do-zabudowy/samsung-ctn464kc01.bhtml
3. potrzebna ci ta kostkarka? Lód możesz zrobić w zamrażalce, wtedy możesz dobrać pięknego samsunga który ma opcje o których pisałeś: http://www.euro.com.pl/lodowki/samsung-rl55vte1l.bhtml#opis (kolor biały ze szkłem lub taki sam czarny). Duzy plus bo mają kompresor na który producent daje 10 lat gwarancji.
4. szufladkowy - tzn jaki? podszafkowy z wysuwanym na
  • Odpowiedz
@Wloczykij2:

ad1. poszukaj zatem jaki CI pasuje. Generalnie piekarniki Samsunga/Boscha mają podobne funkcje -> wybierz taki który Ci będzie pasował wizualnie/funkcjonalnie

ad3. znam ten ból - zabudowa. Jak szukałem dla siebie lodówki pod zabudowę okazało się, że jedyna jaka mi odpowiada lodówka pod względem funkcjonalności to właśnie wolnostojąca. Jako, że mam szafki z frontami białymi połyskliwymi - wybrałem tą lodówkę którą Ci wkleiłem - jest biała ze szkłem na froncie, bardzo
  • Odpowiedz
Tak sobie myślę że na studiach stałem się taką popłuczyno umysłową że ja nie XD.
Najpierw dostałem w wałówie od rodziców fajną kiełbaskę suszoną i zamiast trzymać w lodówie jak pambuk przykazał, to ja z automatu wrzuciłem do zamrażarki. Teraz ją odgrzałem w mikrofali.
Jak myślicie - profanacja, czy nie?
#pytanie #wedliny #wedlinyboners #lodowka #kielbasa #mikrofalowka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki ma problem. 2 miesiące temu kupiłem lodówkę Beko CN237231T i wszystko było ok. Od wczoraj po otworzeniu i zamknięciu wydaje dźwięki bulgoczące. Nie wiem o co chodzi, ale jak się coś tam załącza po zamknięciu to jakby ktoś przez słomkę dmuchał w szklance z wodą. Czy to zły znak? ()
#lodowka #problem #kiciochpyta #elektronika
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mi się te samsunga podobały.
Popatrz na sposób obiegu powietrza, odprowadzania ewentualnej wody, głośność, pobór prądu, pojemność itp... dobierasz ją pod siebie, więc do sklepu i kup taką, która ci najbardziej spasuje.

@BykuWszuj:
  • Odpowiedz
Stara lodówka POLAR z funkcją automatycznego rozmrażania. Tak zamarzła, że przestała się włączać. Dodatkowo światełko które od niepamiętnych czasów nie działało teraz świeci. Polecam

#agd #lodowka
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy, nowa lodowka Ariston Hotpoint instalacja wykonana zgodnie z instrukcją a lodówka nie włącza się. Dany model posiada czasowe zabezpieczenie silnika i powinna się włączyć po ośmiu minutach. Niestety przycisk swieci się na czerwono...
Model: EBGH20243, S/N: FTH1114Y.
Please help!
#ariston #lodowka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach