Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
fapii
fapii

fapii

Dołączył 9 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 5
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1
fapii
fapii
fapii 22.10.2016, 13:39:04
  • 1
Mirki co myślicie o tym laptopie?
Warto brać za tyle używkę? Zastanawiałem się jeszcze lenovo 700 (nowym)
Laptok na studia (automatyka i robotyka), więc programowanie i CAD. Da radę znaleźć do 3000 cbl coś lepszego? Zależy mi na fhd i mocnym procesorze.

Wołam #szukamlaptopa #laptopy #laptop
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fapii
fapii
fapii
Autor
22.10.2016, 13:43:22
  • 0
@Dolan: Ale ten jest tylko dwurdzeniowy. Myślisz, że nie ma sensu wydawać aż tyle? Chciałem trochę zainwestować żeby mieć go na dłużej, idealnie do inżynierki (zacząłem studia w tym roku).
  • Odpowiedz
fapii
fapii
fapii
Autor
22.10.2016, 15:44:23
  • 0
@solekom: Z krakowa, studiuje na agh i podany sklep mijam właściwie codziennie :) Nie zależy mi na 100% pokrycia (co nie oznacza, że nie byłoby miło), bo narazie nie planuje bawić się w grafikę. Chodzi Ci o taki? Zależy mi na full hd, znalazłem też w innym sklepie coś takiego, ale to Warszawa, a używanego chciałbym obejrzeć przed zakupem. Myślisz, że mogę oczekiwać od używanego komputera około 2-3 lat
  • Odpowiedz
fapii
fapii
fapii
Autor
22.10.2016, 16:31:53
  • 0
@solekom: Wydajnościowo myślę, że dadzą radę, chodzi mi bardziej o wytrzymałość. Kolokwialnie, czy mi się nie rozlecą ;) Nie miałem jeszcze okazji używać lapków biznesowych, a te używane, które do tej pory widziałem były w dość kiepskim stanie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę te ekstremalne warunki w których mogły być używane przez poprzednika.
  • Odpowiedz
fapii
fapii
fapii
Autor
22.10.2016, 18:21:55
  • 0
@solekom: O faktycznie widzę, zapomniałem, że piszę z tym słynnym solekomem :) Chętnie bym obejrzał. W jakiej specyfikacji masz te hp?
  • Odpowiedz

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 22.10.2022

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking