Szukam laptopa dla dziewczyny (jej wierna Toshiba Satellite po 8 latach wyzionęła ducha).
Przeglądając zakres cenowy do 3500zł i chcąc zachować jakość wykonania [dlatego opada IdeaPad, Asus], a przy tym matrycę Full HD (pracuje na Cadzie)
Doszedłem do dwóch modeli Della Vostro 5568 oraz 3559.

Cenowo modele która rozważam to różnica 100zł
Vostro 5568 :
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, co byście wzięli? Lenovo T500 czy Dell E6500? Wiem, że powinienem szukać już czegoś na i5 (np Lenovo T510) i że pytam o eksponaty muzealne, ale są dwie stówki droższe, a ja i tak za pół roku-rok będę sobie zmieniał komputer. Po prostu na razie chcę zrobić mały upgrade. Obecnie mam ThinkPada i kocham te komputery, ale Dell też wydaje się niezły. Może ktoś miał z takimi kontakt.
#laptopy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@brylek ja mam tego della od dwóch lat. Wcześniej 3 lata matka używała jako służbowy. Hula jak ta lala. 2 razy cola był zalany i nic. Ostatnio dokupiłem dysk SSD i śmiga jak nowy. Nic się nie psuje, wszystko działa. Polecam.
  • Odpowiedz
@xDrope: Nie piszę kodu, mam i5 3320m z hd4000 i SSD, podpięty monitor. Odpalenie kilkunastu kart w chrome, do tego kilka pdfów i wordów nie robi problemów, nie wiem jak jest z zasobożernością programów do kodzenia.
  • Odpowiedz
Szkam #myszki do #laptop, najlepiej bezprzewodowa, ale moze byc nawet na ps2 (stacja dokujaca). Glownie do Cada i internetu. Nie zalezy mi na wielkosci. Cena raczej stdencka, maksymalnie do 100 zl.
Znacie cos godnego uwagi?
Moze warto poczekac do black friday/cyber monday na jakies promocje i wychaczyc jakas lepsza?

#laptopy #komputery
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, taki dealmeal mam za zadanie zrobić: kupić laptopa, ew. notebook-a.

Środki 1000 zł ew. dopłata 100 zł max.

Reszta jak w Erze, największa matryca, największy twardy itp. itd., koniecznie z systemem. Może być w sumie od W7.

Warunek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ma ktoś problemy z usypianiem laptopa?
Po jego "uspaniu" za parę sekund sam się włącza. Czynność ta mogę powtarzać kilka razy, efekt jest ten sam.
Dopiero za którymś razem rzeczywiście śpi.
Trochę jest to denerwujące, macie jakieś rady?
#windows10 #laptop #lenovo #pcmasterrace
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@danio_96: W uefi poszukaj ustawień związanych z "low energy mode", albo czegoś w ten deseń. Funkcja nie musi się tak nazywać, może coś podobnego być napisane w opisie jakiejś funkcji. Cierpliwie przejrzyj jedną po drugiej.
  • Odpowiedz
Mireczki posiadam laptopa Lenovo ideapad 100 z Windą 10, przez dwa miesiące chodził fajnie aż tu nagle zaczął migać mi ekran, wszystko się zacięło i nic nie da się zrobić. Myślałem, że poszła matryca albo karta graficzna także oddałem sprzęt do serwisu.
W serwisie stwierdzono, że ze sprzętem jest wszystko ok, mam tylko przywrócić system windows do ustawień początkowych. Zrobiłem recovery(bo nie mogłem normalnie korzystać z systemu przez cuda jakie wyczyniał monitor)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ConorMG: kup jakiegoś używanego Della jak ten z linka. Spełnia Twoje parametry bez problemu. Jak obrabiasz jakie duże formaty to ramu warto dołożyć i w przyszłości dysk zmienić na ssd.
  • Odpowiedz
Mirki co byście wybrali z laptopów w okolicach +- 1000 zł, Dell Vostro V131, Thinkpad T420s czy HP Folio?
Laptopy używane.
Co waszym zdaniem jest lepsze?
Myślałem o kupnie jakiegoś zwykłego w tych pieniądzach, ale wydajnością jakoś strasznie lepsze do tych nie będą, a te fajne lekkie.
#laptopy #laptop #szukamlaptopa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ktos poleci jakiegos taniego laptopa do przegladania internetu, zeby mozna bylo go do tv podlaczyc (hdmi), zeby bateria trzymala jak najdluzej, monitor z 17 cali, no chyba tyle, jeszcze fajnie jakby dosc szybko chodzil i zeby photoshop dzialal
budzet do 1000zl, ale fajnie jakby byl tanszy
#komputery #pytanie #pomocy #elektronika
#laptop
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ConorMG: jeżeli nie możesz znaleźć (co jest dziwne) to kup 120GB SSD na własną rękę i zainstaluj - 10 minut roboty. HDD, który będziesz miał możesz włożyć do kieszeni na USB. Limit 1k przekroczysz o jakieś 25zł.
  • Odpowiedz
za 1k dostaniesz bez problemu z dyskiem 240GB


@ptasiek2: ciekawe gdzie jak sam dysk 350 zł, chyba że trup jakiś na C2D i do tego super SSD :D

a takie cudo?


@ConorMG: takie cudo ma 14" nie 15 a tym bardziej nie 17
  • Odpowiedz
Witam, potrzebuję głośniki, które podłącze do laptopa ze zintegrowaną kartą dźwiękową (Asus x555lj). Zależy mi najbardziej na bassie, a raczej tylko na bassie. Po chłopsku bass ma być potężny za tą cenę. Budżet około 150 zł ew. troszkę dopłacę. Zapraszam do dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach