#kryptowaluty #bitcoin Binance blokuje mi przesłanie bitcoina na inną giełdę i zawiesza na godzinę przelew już trzeci raz. Ktoś ma ten sam problem i jak to obejść?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@grooszeq: to jest właśnie MiCA w całej okazałości, jeszcze mogą ci te środki zablokować do dalszej weryfikacji, na innych giełdach MiCA jest to samo
[$~~$]: przecież to wszystko dla Twojego bezpieczeństwa! Czego nie rozumiesz.
- 0
1
Indonezja reguluje krypto influencerów

Indonezja wprowadza obowiązkowe certyfikaty i nowe zasady dla influencerów promujących kryptowaluty.
z- 0
- #
- #
- #
Czego tak sie sracie tu o ten Binance skoro macie wygodniejszy i 10% tańszy Revolut X albo lepszego od zawsze Krakena? Jedni i drudzy spełniają wymogi mickapl
#kryptowaluty
#kryptowaluty
Jaka cenę za 1 btc zobaczymy najpierw?
- 70000$ 23.4% (22)
- 50000$ 76.6% (72)
no gdzie?
- coinbase 18.0% (11)
- bybit 11.5% (7)
- okx 6.6% (4)
- x-revolut 27.9% (17)
- kraken 36.1% (22)
@robin_caraway: na portfel lokalny na dysku
Ja na Bitpandę, najwygodniej bo akcje etfy i reszta
2
Od 1 lipca część giełd kryptowalut może zniknąć z UE

Od 1 lipca platformy bez licencji MiCA nie będą mogły świadczyć usług klientom z krajów UE i EOG.
z- 0
- #
- #
- 0
#kryptowaluty
Którą giełdę wybrać zamiast binance.
Samą wysokość prowizji łatwo sprawdzić, bybit i okx mają 0.1procent więc tyle co binance.
Tylko
Którą giełdę wybrać zamiast binance.
Samą wysokość prowizji łatwo sprawdzić, bybit i okx mają 0.1procent więc tyle co binance.
Tylko
- 1
Jak Wy to wszystko widzicie? Co jeśli stopniowo właśnie ograniczają nas i tak naprawdę kto kilka lat temu naru...ał hajs w krypto, to będzie go miał bo sprzedał najwyżej jak się dało, a ci co weszli pod koniec i są na stracie, zostaną już bez niczego? Prawie coś jak ludzie co mieli środki na Zondzie i nagle już tego nie mają? Co jeśli stopniowo powoli się to będzie działo z innymi wielkimi
źródło: image
Pobierz#kryptowaluty #bitcoin
Kasowanie szortujących turystów w 2 godzinnym okienku bez ameryki. Nie ma darmowego chleba
Kasowanie szortujących turystów w 2 godzinnym okienku bez ameryki. Nie ma darmowego chleba
#kryptowaluty #binance #uniaeuropejska #prawo
Nieźle, binance nie załapało się na mica 'bo tak' w uznaniu greków. Realnie na mica załapały się tylko jakieś gównogiełdy na które aż strach cokolwiek wkładać. Niech ktokolwiek wmówi mi że UE nie chce zakazać jednej z ostatnich szans na zdobycie funduszy nie będąc pomazańcem systemu. Chłop ma zapieprzać i cisnąć z dnia na dzień a nie jakieś inwestycje jak
Nieźle, binance nie załapało się na mica 'bo tak' w uznaniu greków. Realnie na mica załapały się tylko jakieś gównogiełdy na które aż strach cokolwiek wkładać. Niech ktokolwiek wmówi mi że UE nie chce zakazać jednej z ostatnich szans na zdobycie funduszy nie będąc pomazańcem systemu. Chłop ma zapieprzać i cisnąć z dnia na dzień a nie jakieś inwestycje jak
Binance spadło z rowerka, więc jak ktoś planuje migrować na Coinbase, to niech się odezwie na priv
podam ref za który wpadnie mu 50 ziko
#kryptowaluty
podam ref za który wpadnie mu 50 ziko
#kryptowaluty
- 0
@MarianJanusz: a o co chodzi, bo u mnie działa bez problemu?
15
Binance kończy działalność w Polsce

Tysiące polskich użytkowników Binance właśnie otrzymało wiadomość, której wielu obawiało się od tygodni. Plotki okazały się prawdziwe, giełda nie uzyska licencji MiCA przed 30 czerwca 2026r. W praktyce oznacza to, że już od 1 lipca większość usług Binance zostanie wyłączona dla klientów z Polski.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
@SebastianTRX: w szczególności tym co kupili pół roku temu…rok temu też… 3 i 4 lata temu też. No i nawet tym co 5 lat temu kupili tez
(✌ ゚ ∀ ゚)☞
(✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 1
Ok, okazuje się że wbrew moim pierwotnym weryfikacjom, na zondzie miałem około ćwierć BTC. To były BTC które tam trafiły jeszcze za czasów bitbay i w sumie poza mailem potwierdzającym wpłatę (w BTC), i później częściowe wypłaty, nie mam nic.
Ktoś podpowie albo podlinkuje co można z tematem zrobić bo w sieci gdzie nie wejdziesz to co innego piszą... czy są jakieś szanse że to się skończy przynajmniej tak jak z MtGox
Ktoś podpowie albo podlinkuje co można z tematem zrobić bo w sieci gdzie nie wejdziesz to co innego piszą... czy są jakieś szanse że to się skończy przynajmniej tak jak z MtGox
@puexam: zapomnieć i żyć dalej
@puexam zgloszenie do prokuratury przez epuap.
https://www.gov.pl/web/pr-katowice/informacje-dla-pokrzywdzonych-zondacrypto-sygnatura-akt-sprawy-2003-2ds-142026
https://www.gov.pl/web/pr-katowice/informacje-dla-pokrzywdzonych-zondacrypto-sygnatura-akt-sprawy-2003-2ds-142026
Warto zauważyć, że mimo aktualnych spadków osoby, które kupiły BTC 8 lat temu i po prostu nic nie robiły są ok. 1000% na plusie.
Matematyka pozostaje nieugięta wbrew chlopskiego rozumowi przeciwników tej prostej, lecz genialnej strategii.
Brutalne.
#kryptowaluty #bitcoin
Matematyka pozostaje nieugięta wbrew chlopskiego rozumowi przeciwników tej prostej, lecz genialnej strategii.
Brutalne.
#kryptowaluty #bitcoin
źródło: 1000050973
Pobierz@jegertilbake: warto zauważyć, że mimo aktualnych spadków osoby które kupiły BTC 5 lat temu i po prostu nic nie robiły są ok. -15% na minusie.
Brutalne.
Brutalne.
- 1
@skitles: Dlatego mowimy o minimum 8 latach a nie 5. W dodatku $60k to byly okolice ath 5 lat temu. Zeby sie nie w----c w taki problem wystarczy stosowac powszechnie znana strategie DCA.
- 4
Panika przed brakiem MiCA #binance. Pięknie. Akurat przed tzw. kalendarzykiem. Jeśli nie wiesz kiedy jest najlepszy moment, to najlepszy moment jest teraz.
#ethereum 1366$. Solana 53$. Wtedy kupujecie, chociaż zazwyczaj pociąg i tak wtedy odjeżdża. Do końca roku up :)
Zgodnie z predykcją: https://wykop.pl/wpis/84878423/kryptowaluty-nie-smakowal-wam-bitcoin-po-59k-to-be
#kryptowaluty #bitcoin #gielda #inwestycje
#ethereum 1366$. Solana 53$. Wtedy kupujecie, chociaż zazwyczaj pociąg i tak wtedy odjeżdża. Do końca roku up :)
Zgodnie z predykcją: https://wykop.pl/wpis/84878423/kryptowaluty-nie-smakowal-wam-bitcoin-po-59k-to-be
#kryptowaluty #bitcoin #gielda #inwestycje
#kryptowaluty nie smakował Wam #bitcoin po 59k$? to będzie smakował za 100k$ ;) co się wykrwawiło to się wykrwawiło :)
do zmiany Powella i tax return w kwietniu UP, wtedy sell in may, a potem w lato zima i do końca roku UP :)
do zmiany Powella i tax return w kwietniu UP, wtedy sell in may, a potem w lato zima i do końca roku UP :)
źródło: IMG_6654
Pobierz- 3
#kryptowaluty #binance
Przenoszenie krypto na #kraken przerwane przez "scam alert, poczekaj godzinę bo możesz być złodziejem". W międzyczasie jedna weryfikacja twarzy. Kwoty nieduże.
Przenoszenie krypto na #kraken przerwane przez "scam alert, poczekaj godzinę bo możesz być złodziejem". W międzyczasie jedna weryfikacja twarzy. Kwoty nieduże.
- 1
"W praktyce Binance przechodzi w Polsce z trybu „normalnej giełdy” w tryb „zamknij pozycje i wypłać środki”."
Czyli jak będę chciał kiedyś sprzedać, mogę przelać środki z ledgera na binance, sprzedać i wypłacić ?
#kryptowaluty #bitcoin #binance
Czyli jak będę chciał kiedyś sprzedać, mogę przelać środki z ledgera na binance, sprzedać i wypłacić ?
#kryptowaluty #bitcoin #binance
@zombine: nie
- 0
@TenNorbert: Odpowiedź będzie, kiedy następna hossa. Ja się nigdzie ze środkami nie wybieram.


















Chociaż tutaj inwestorzy obracają milionami, więc pewnie nawet się po takie nominały nie schylają na ulicy.
#kryptowaluty #revolut