Jak rejestrujecie się na Revolut to nie zapomnijcie znaleźć kogoś, kto da wam reflinka i podzieli się z wami bonusem za polecenie znajomego. Zawsze to darmowe 200 zł.

Chociaż tutaj inwestorzy obracają milionami, więc pewnie nawet się po takie nominały nie schylają na ulicy.

#kryptowaluty #revolut
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie przenieść swoje krypto? Ewentualnie podajcie swoje typy w komentarzu


#kryptowaluty #binance

no gdzie?

  • coinbase 18.0% (11)
  • bybit 11.5% (7)
  • okx 6.6% (4)
  • x-revolut 27.9% (17)
  • kraken 36.1% (22)

Oddanych głosów: 61

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kryptowaluty

Którą giełdę wybrać zamiast binance.

Samą wysokość prowizji łatwo sprawdzić, bybit i okx mają 0.1procent więc tyle co binance.

Tylko
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak Wy to wszystko widzicie? Co jeśli stopniowo właśnie ograniczają nas i tak naprawdę kto kilka lat temu naru...ał hajs w krypto, to będzie go miał bo sprzedał najwyżej jak się dało, a ci co weszli pod koniec i są na stracie, zostaną już bez niczego? Prawie coś jak ludzie co mieli środki na Zondzie i nagle już tego nie mają? Co jeśli stopniowo powoli się to będzie działo z innymi wielkimi
memforis - Jak Wy to wszystko widzicie? Co jeśli stopniowo właśnie ograniczają nas i ...

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kryptowaluty #binance #uniaeuropejska #prawo
Nieźle, binance nie załapało się na mica 'bo tak' w uznaniu greków. Realnie na mica załapały się tylko jakieś gównogiełdy na które aż strach cokolwiek wkładać. Niech ktokolwiek wmówi mi że UE nie chce zakazać jednej z ostatnich szans na zdobycie funduszy nie będąc pomazańcem systemu. Chłop ma zapieprzać i cisnąć z dnia na dzień a nie jakieś inwestycje jak
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ok, okazuje się że wbrew moim pierwotnym weryfikacjom, na zondzie miałem około ćwierć BTC. To były BTC które tam trafiły jeszcze za czasów bitbay i w sumie poza mailem potwierdzającym wpłatę (w BTC), i później częściowe wypłaty, nie mam nic.

Ktoś podpowie albo podlinkuje co można z tematem zrobić bo w sieci gdzie nie wejdziesz to co innego piszą... czy są jakieś szanse że to się skończy przynajmniej tak jak z MtGox
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Warto zauważyć, że mimo aktualnych spadków osoby, które kupiły BTC 8 lat temu i po prostu nic nie robiły są ok. 1000% na plusie.

Matematyka pozostaje nieugięta wbrew chlopskiego rozumowi przeciwników tej prostej, lecz genialnej strategii.

Brutalne.

#kryptowaluty #bitcoin
jegertilbake - Warto zauważyć, że mimo aktualnych spadków osoby, które kupiły BTC 8 l...

źródło: 1000050973

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panika przed brakiem MiCA #binance. Pięknie. Akurat przed tzw. kalendarzykiem. Jeśli nie wiesz kiedy jest najlepszy moment, to najlepszy moment jest teraz.
#ethereum 1366$. Solana 53$. Wtedy kupujecie, chociaż zazwyczaj pociąg i tak wtedy odjeżdża. Do końca roku up :)

Zgodnie z predykcją: https://wykop.pl/wpis/84878423/kryptowaluty-nie-smakowal-wam-bitcoin-po-59k-to-be

#kryptowaluty #bitcoin #gielda #inwestycje
@memforis +20
#kryptowaluty nie smakował Wam #bitcoin po 59k$? to będzie smakował za 100k$ ;) co się wykrwawiło to się wykrwawiło :)
do zmiany Powella i tax return w kwietniu UP, wtedy sell in may, a potem w lato zima i do końca roku UP :)
memforis - Panika przed brakiem MiCA #binance. Pięknie. Akurat przed tzw. kalendarzyk...

źródło: IMG_6654

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@psi-nos: Teraz właśnie też mi wyskoczyło. Zauważyłem, że sra się jak próbuję się wszystko co masz wypłacić. Zaraz spróbuję jakieś groszę zostawić. Ciekawe czy przejdzie.
  • Odpowiedz
"W praktyce Binance przechodzi w Polsce z trybu „normalnej giełdy” w tryb „zamknij pozycje i wypłać środki”."

Czyli jak będę chciał kiedyś sprzedać, mogę przelać środki z ledgera na binance, sprzedać i wypłacić ?

#kryptowaluty #bitcoin #binance
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach