Mirki szukam perfum co pachną jak kościół, cmentarz.

Miałem kiedyś pomadę do włosów co tak pachniała. Takie kadzidło, palone drewno ale absolutnie nie słodkie.

Powąchałem loewe 7 ale to nie to, zbyt świeże.
Polecicie coś co powącham w notino/sephorze?
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szejk_wojak: lol, podziwiam że chce mu się zmyślać takie bajki

Przykładowo ja, przez dużą część życia byłem ateistą, a jak już szedłem do kościoła to dlatego że musiałem ze względu na jakąś uroczystość.


W pewnym momencie jednak mojego życia doszedłem do wniosku że trzeba sprawę dokładniej zbadać. I zbadałem. Dla chcącego nic trudnego, materiałów jest tak dużo że życia ci nie starczy żeby je wszystkie zbadać i sprawdzić.
  • Odpowiedz
Od razu chciałbym zaznaczyc, ze to co zaraz przeczytasz to w 100% prawda i to niestety nie jest pasta
tldr

okultyzm to nie zabawa. Proszę o pomoc

Prawda jest taka, ze nigdy nie wierzyłem w Boga, natomiast już od dziecka bardzo interesowała mnie tematyka czarownic, Wicca itd Głównie przez moja babcie ponieważ czytała mi różne bajki o czarownicach, o ich szkołach tzw kowenach itd
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń