Matka, Żona, Brat, Siostra Wszyscy w-------i! XD

Wczoraj na imprezie rodzinnej ogłosiłem rodzinie że zmieniłem wiarę na Pastafarianizm. Wszyscy wielkie oczy i pytają co to takiego. Jak im wytłumaczyłem to zdało się że ich p--------i :D
Szwagier z Bratową i wszystkie dzieci ukiśnięci ze śmiechu :D

RAMEN!
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@porBorewicz07 pytanie do znawców. Dlaczego ksiądz po kolędzie chodzi w godzinach w których wszyscy pracują i nikogo nie ma w domach? Co urlop się bierze dla księdza, czy jak?
  • Odpowiedz