Wpis z mikrobloga

@SocialM_Center: To była dobra lekcja dla łykopków. Oczywiście chwilowa, bo zaraz zapomną i znowu będą łykać fejki.

Ja ( przegryw) nie znając tematu coś mi nie pasowało, a "elyta" tego nie zauważyła? Oczywiście emocje robią swoje, zamiast na chłodno przez chwile to wszystko przemyśleć. Nawet elitarny neur0pek Gromota zauważył, że coś jest nie tak a reszta jego kumpli łyknęła aż im sie uszy trzęsły.
  • Odpowiedz
@Leniek: Cześć Leniek.

Zawiodłem sie na "Elycie". Niektórzy nie lubią / nienawidzą Stanowskiego, ale żeby dali sie aż tak nabrać? Po tym nagraniu rzucili sie na niego jak hieny, mówiąc że oni wiedzieli że jest pachołkiem pisu etc.. ( dalej niektórzy z bólem d0py tak twierdzą xD).

Po akcji z Natalią Janoszek uznałem Stanowskiego za IQ 200, a teraz pokazał IQ 1000 zamiatając po drodze wykopków xD. Jestem widzem z
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Krzysiu oczywiscie jest propisowski, ale nie z powodu korupcji bezpośredniej, a zwyczajnie mu się to biznesowo opłaca a i pewnie ciągle trochę bóldupi o ustawę antyhazardowa xD

Sprytu medialnego odmówić mu nie można, to na pewno. A upokorzyć frustrata stonogiasza to dla niego jak splunąć, bait prawie idealny bo rzucanie wprost o zależności od polityków to już była jazda po krawędzi.

Jestem widzem z samego końca sali, który ogląda
  • Odpowiedz